İnsanın yaptığı meslek çok önemli çünkü yanınıza yaklaşanlar mutlaka ve mutlaka mesleğinizle ilgili dertlerini sizinle paylaşmaya çalışırlar. İşte benim mesleğim de arabuluculuk, şifa ve psikolojik danışmanlık olunca, neredeyse etrafıma toplananların hepsi sorunlarını paylaşmaya hazır kişiler haline geliveriyorlar!

Son zamanlarda benimle paylaşılan en ateşli konulardan biri, kadınların ne kadar “Orospu” olduğuna ilişkin erkeklerin düşünceleriydi.Bu konuyu vurgulayışım konuların içeriklerinden ziyade, erkekler için bu konunun önemini vurgulamak içindir. Önemi ise “memlekette artık doğru kadın kalmadı” düşüncesine kadar gitmektedir! İşte ben de, bana anlatılanlar doğrultusunda, erkeklerin gözündeki “Orospu” kadın imajını sizlerle paylaşmak istedim.

1- “Orospu” kadın, karşılaştığı erkeğin düşlerindeki kadınmış rolüne bürünür: Bir erkek vahşi bir kadın isterse, “Orospu” vahşi olur, duygusal ve hassas bir kadın isterse “Orospu” hassas ve duygusal olur.

2- “Orospu” kadın her duruma ve hemen uyum sağlar.

3- “Orospu” kadın her şeye anında bir bahane veya hikaye veya sebep bulabilir. Örneğin onu hiç ev temizlerken göremezsiniz, şikayet ederseniz size “her şeyi sadece seninle yapınca zevk alıyorum” gibi bir bahane uydurarak sizi anında nakavt eder.

4- “Orospu” kadın için dış görünüş çok önemlidir. O sebeple sürekli alış-veriş turlarına çıkar ve elbette tercihi medyada görüneceği türden alış-veriş merkezleridir.

5- “Orospu” kadın bir sonraki avına çıkarken belirli mekanlarda işe başlar. Bu mekanlardan en önemlileri spor salonları, adı esoterik olan eğitimler ve barlardır. Spor salonlarına saat 19.00’dan sonra gider, barlara saat 21.00’den sonra gider ve eğitimleri de takip ederek, oldukları zamanlarda katılır. Buradaki tercihi eğitimin verildiği yerin ne kadar lüks veya tanınmış olduğu ile bire bir alakalıdır.

6- “Orospu” kadın 3M ile hareket eder: İyi makyaj, iyi marka ve iyi markaj.

7- “Orospu” kadının hayatının bir yerlerinde mutlaka acıklı bir hikayesi vardır: Birileri ona tecavüz etmiştir, zorla sahip olmuştur, hamile kalıp bebek aldırmıştır, deliler gibi aşık olduğu adam onu terk etmiştir, herkese çokca güvenmiştir, borç batağına sürüklemiştir sevgilisi, şiddet görmüştür, kaderi kötüdür, babası ona vaktinde hoyratca davranmıştır, annesi dövmüştür…

8- “Orospu” kadın kaderin tüm sillesine rağmen avını ele geçirince “hayatının aşkı”nı bulmuş olduğunu beyan eder. Adam onun bu dünyadaki tek, en büyük, en görkemli, en anlayışlı, vs vs sevgilisi oluverir ve bu elbette, sadece ve sadece kadının alış-verişlerini ödemeyi kabul ettiğinde gerçekleşir.

9- “Orospu” kadın herhangi ayrılıktan sonra 180 derece yön değiştirerek herkese ayrıldığı adamın dünyanın en rezil, berbat, üç kağıtçı vs adamı olduğunu beyan eder. Hatta mümkünse bunu basın aracılığı ile tüm dünyaya duyurmaya çalışır.

10- “Orospu” kadın foyasının her an ortaya çıkabileceğinden hareketle, eline geçirdiği her şeyin listesini tutar; kaç pırlanta, kaç saat, kaç ev, kaç araba vs olduğunu harfiyen bilir. Ve elbette, her şeyi çalışarak kazanmıştır, dahası o kadar şansızdır ki, erkeklere de yedirmek zorunda kalmıştır!

11- “Orospu” kadın seyahat edeceği bir mesleği tercih eder, böylelikle farklı şehirlerde farklı ve aynı anda sevgilileri olabilir.

12- “”Orospu”” kadının etrafında kendisi gibi gösteriş meraklısı kadınlar olur ve kimi zaman grup şeklinde çalışırlar. O sebeple bugünün iyi dostları yarının kötü dostları haline geliverirler!

13- “Orospu” kadın istediği şeyleri yaptırmanın yolunu hemen çözer. Öyle ki, avlanmış adam ona hayır deme cesareti bulamaz ve ola ki derse cezasını yatakta sırt sırta uyumakla veya kanepeye gitmekle veya bir hafta yalvarmakla ya da yüklü bir hediye alarak öder.

14- “Orospu” kadının ailesi ya “istemem, yan cebime koy” modundadır, ya da “kızım daima başının çaresine bakabilmiştir” cümlesini nakaratlar şeklinde söyler.

15- “Orospu” kadın söylediği yalanları hatırlayabildiğine göre, en az karşısındaki erkek kadar zeki ama ihtimalen ve kanıtlandığı üzere ondan çok daha akıllıdır.
Bugüne kadar benimle paylaşılanlar sonucunda çıkardığım “”Orospu” Tanıma Kılavuzu” bu sayılanlardan ibarettir.

Son olarak, yine bana anlatılanların ortak sonucu olan bir tavsiye verebilirim: Orospu kadının asıl yüzünü görmek için ondan ona verdiklerinizi geri isteyin ya da iflasın eşiğine geldiğinizi ya da borç batağına sürüklendiğinizi söyleyin! Bu son tavsiye ondan kurtulmanın da anahtarıdır…