Aşk enerjisi kapınızı çalmak üzere, kapınızı sonuna kadar açmaya hazır mısınız? Bu enerji şimdiye kadar tanıdığınız Aşk’tan farklı, siz aşkı aşılması gereken bir şey olarak tanımıştınız. Sizin bildiğiniz aşkbağımlılık yaratan ama sonunda aradığınızın bu olmadığını anlamanız için gerçekte sonsuz hazzı aradığınız tanrısal aşkı bulmanız için yaşadığınız bir şey olduğuna karar vermiştiniz.

Siz sevgiyi aşkın üzerinde tutmuştunuz, çünkü aşkın kalıcı olmadığını ve aynı zamanda bağlılık değil bağımlılığa sebebiyet verdiğini görmüştünüz oysa kendiniz olarak kalmayı becerebildiğiniz aşka en yakın enerjinin sevgiolduğunu aşkınsa sadece tanrıya duyulanının makbul olduğunu görmüştünüz.

Şimdi dünyaya inmeye çalışan henüz hal halinde yaşanan enerjinin aşk olduğunu söylüyoruz, ve biliyoruz ki bu hepiniz için süpriz çünkü siz aşkı bildiğinizi sanmaktasınız oysa bu süpriz aşk enerjisini ilk kez hissediyorsunuz çünkü bu tanrısal aşkın dünyada yaşanabileceğinin açıklanması, Tanrı aşkı size merhaba demek istiyor.

Siz gerçekte tanrıdan olansınız o halde bu aşkın dünyada yaşanamıyacağına nasıl inanırsınız? Kaynaktan olduğunuza inanmaktasınız, bir olduğunuza inanmaktasınız veya olabileceğinize, öyleyse siz nesiniz ki bu aşk sizden çok uzaklarda olabilsin. Bu aşk tanrının aşkı ancak dünyada defalarca hayat bulmaya çalışmasına rağmen ilk kez dünyada yaşanacak. Neden henüz uygulamada yaşanmamış olmasına rağmen yazıya döktüğümüze gelince, bu enerji tanrının kendisini oluşturuyor ancak yeterince iyi anlaşılmadığında olabileceklere karşı sizleri hazırlamak için uyarmaya karar verdik şu dönemde bu kritik dönemde her yerden herkesin kendince birşeyler yapmaya çalıştığı bu dönemde tanrının sizi yalnız bırakmasını nasıl düşünebilirsiniz. Evet tanrının kendisi olarak düşündüğünüz aşk enerjisi sizlerle olacak.

Farkındalığınızı yaşadıklarınıza odaklayın yanılgıya düşüp bu enerjinin sizi terk etmesine müsaade etmeyin bu zaten sizdiniz, bu enerjiyi siz güzel insanlarla paylaşalım çünkü dünyaya defalarca gönderilen iyi enerjilerin başına gelen bu enerjinin başına gelmiyecektir. Eğer bu enerjinin tam farkına varabilir ve istenilen özeni göstere bilirseniz, Barışın daha alt bir farkındalık olduğunu göreceksiniz bu sizlerin talebiyle doğru kullanabilecek herkese açık bir enerjidir ne kadar çok insan bunu anlıyabilir ve doğru kullanabilirse artık barışdiye bir sorununuz kalmayacaktır çünkü bu enerji , barışı kendiliğinden kazandıran , oluşturan bir enerjidir.

Hepinizi şimdilik bu kadar bilgi ile selamlıyoruz Sonsuz aşk sizinle olmaya hazır. Kapılarınızı açın evinizi temizleyin ve gelen enerjiyi kucaklayın.Tanrı aşkı adına.a