Zannederiz ki eşruhumuzu bulunca her şey güllük gülistanlık olacak, o da gökten zembille inmiş olduğu için gayet mükemmel bir ilişki yaşayacağız.
Böyle gökten zembille inmiş bir ilişki var mıdır bilmiyorum, ama net bir şey var ki ilişki emek isteyen bir süreç. İşte bunu dizi yapmışlar. Daha doğrusu eşruh olayının hiç de sanıldığı gibi pembiş pembiş olmadığını anlatan biz dizi “Soulmates”. Boyle izleyince kendimden geçtim, elim ayağım zangır zangır titredi öyle güzeldi ki falan bir dizi değil. Hatta bazı bölümleri zorlu. Ama gideri var.
Bu arada evinde kukumav kuşu gibi oturup da kendi başına tekamül etmeye canlara… Derler ki eşli gelişim zorlayabilir belki ama tek başına olduğunuzdan da hızlı ilerletir. Adam/kadın var da biz mi bulmadık demeden önce teklik alanının konforundan çıkmaya niyetli miyiz bunu bir sorgulamak lazım. ?
Not: “Soulmates” Netflix’te değil, Amazon Prime’da… ?
Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş

18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...