“Ben hayatta onu, bunu, şunu yapmadım, sen kendine bak” diyen yanım, ben her şeyi yapmaya müsaitim, izinliyim, yapsam da sorumluluğunu alıyorum, yapmasam da yapabileceğimi görüyorum.

Yalan, hile, kin, nefret, intikam, fahişelik, düzenbazlık, dedikodu, cinayet, hırsızlık, arsızlık, açgözlülük, kopyacılık, taklitçilik, aidiyet adına susmak, para, yaratıcılık ve seks konusunda engelle(n)mek, hayatın her alanında sınırla(n)mak, bencillik, benmerkezcilik, sevgi yerine korku hisset(tir)mek, ışık yerine karanlık yaratmak, dırdır/şikayet etmek, söylenmek, söz/enerji kesmek, var OL’AN herşey ve Yaratıcı Kaynak’la bağımı kesmek, diğerlerini yönetmek, kontrol etmek, yetersizlik ve değersizlik hisset(tir)mek ve daha insanın sevilmesine engel sandığım hangi b.ktan özellik varsa hepsinin tohumlarına doğuştan DNA içine kazılı olarak sahip olduğumu kabul ediyorum, bütün bu gölge yanlarıma %100 EVET, hepsine izinliyim ve BEN elimden gelen en iyi özelliklerimle yaşamayı seçiyorum.

Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş

18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...