image002

Ying Yang Pozisyonu

 

Her erkeğin içinde bir kadın, her kadının içinde bir erkek yön vardır felsefesinden ortaya çıkmış bir posizyondur. İnsanın kendi içindeki bütünlüğe ulaşmasının zorluğunu işaret edercesine karışık bir pozisyondur. Sevişmekten zevk alacam diye böyle şekilden şekile giren insanlar zaten olayı kafadan koparmışlardır ve kilitlenmeleri halinde çözülmeleri için 15 dakika güneş ışığına tutulmaları gereklidir. Ayrıca kadın ve erkeğin dizlerinde menisküs olması gibi hallerde bu pozisyon ademoğlunu ameliyata kadar götürebilmektedir. Deneyip becerebilen bir arkadaş varsa haberdar etmesi insaniyet adına rica olunur.
 

 

image004

 

Kız Düşerse Reiki Meiki Hak Getire Pozisyonu

 

Partnerlerin birbirlerine olan güvenlerini test edebilecekleri bir pozisyondur. Özellikle evlenmek üzere olan çiftlere tavsiye olunur. Görüldüğü üzere sonr derece sakat bir pozisyondur ve erkeğin kazayla (yada bilerek) bir adım geriye gitmesi hali kuvvetle muhtemel kızımızın omurgasını sakat bırakma tehlikesi yaratırken, tıpkı denize düşen yılana sarılır misali düşmemeye çalışan kızımızda oğlumuza dişleriyle tutunmaya çalışacaktır. Tabii bu süreç oğlumuzun, “oğluşumuz” olarak anılmasına neden olabilir. Ama bu pozisyonu hakkıyla yerine getirip bir de üstüne zevk almayı başarabilen çiftler değil bu hayatlarında, bundan sonraki 5 hayatta da evli kalabilirler. Eeee, bu devirde güvenecek birilerini bulmak zor be kardeş, buldun mu bırakmayacaksın? (not: Bu pozisyonla güven testi muhtemelen ömür boyu sadece 1 kere uygulayabileceğiniz bir testtir, o yüzden hakkınızı iyi saklayın)

 
 

image006

 

Işık Savaşçısı Olmuşuk Biz Pozisyonu

 

Bu pozisyon ışık savaşçılarının özellikle 02.02.02, 03.03.03… gibi tarihlerde yapmaları gereken ve Dünya’ya manyak enerji aktaran bir pozisyondur. İçteki pozitifliği bir artı işareti formunda dış dünyaya aktarma esasına dayanır. Vücuda giren enerji kadının ellerinden ve erkeğin ayaklarından, Gaia anamızla buluşur ve evrende ne kadar uzaylısı, UFOsu varsa gelip iki insanoğlunun bu pozisyonda nasıl durabildiğini anlamaya çalışırlar. Işık savaşçısının belinin kuvvetli olması şarttır, ama destek olarak 2 sandalye kullanılabilir; fakat enerji akışının engellenmemesi açısından sandalyelerin metal olmamasına dikkat edilmelidir.
 

 

image008

 

Ne Yerdedir, Ne Gökte; Herşey İçimizde Pozisyonu

 

İnsanın sonsuz arayışını muhteşem betimleyen ve üzerine sayfalarca felsefe yapılabilecek bir pozisyondur. Hayatını kendini aramaya adamış çiftler bu pozisyon sırasında sorularına yanıt bulabilirler. Özellikle açık havada yapılması ve mümkünse de havanın 20 derece ve %85 nem oranında olması tavsiye edilir. Dişi enerjinin sembolü kadının gözü toprağa bakarken, pozitif erkek enerji bulutları seyretmekte ve birbirlerine gördüklerini aktarmaktadırlar. Kendilerini yerin ve göğün enerjisine öyle kaptırırlar ki sonunda farkındalıkları açılır ve içlerindeki birliği bulurlar. Bu pozisyonda sprituel diğer pozisyonlar gibi “aman bir sakatlık çıkmasa bari” pozisyonlarındandır, ama görüldüğü üzere getirisi çoktur.
 

 

image010

 

Geçtik Eşiği Değiştik Harbiden Pozisyonu

 

Son zamanların popüler pozisyonudur. Bu pozisyonu yapmadan önce tıpkı fasulyeleri 1 gün önceden suya ıslamak gibi bir ön hazırlık dönemi şarttır. Bu pozisyondan 1 hafta öncesi içinde hastalık, yoğun üzüntü, iç sıkıntı… gibi değişim ve çözülmeye yorumlanan bir dönem geçirilmesi ve sizin gibi bir ruh hali içinde olan bir partner bulmanız şarttır. Sonra bir kapı eşiğine geçip şekilde görüldüğü gibi üstten hüzünlü hüzünlü sarılıp birbirini teselli ederken, alttan evrene “biriz, bütünüz, bunlar hayrımıza ve herşey güzel olacak” mesajı verilmektedir. Bu pozisyon özellikle bu sıkıntılı günlerde paşa gönlünüzü mutlu etmek ve gelişmek için birebirdir.
 

 

image012

 

Yaşamdan Keyif Almayan Top Olsun Pozisyonu

 

Buradaki kardeşler “Yaşamaya gelmedik mi ülen, tadını çıkartacak işte, yihhuuuu” modlarında bir pozisyon denemektedirler. Aslında prodüksiyon olarak zor ve masraflı biz pozisyondur. Ama hayattan keyif alan insana maddiyat koyar mı be güzelim. Hatta keyfini daha da arttırmak isteyen sandalyeyi Tepe Home’dan, barfiksi Adidas’tan alır ve evrene “herşeyin en kalitelisini kullanırım ben, çünkü çok değerliyim” mesajını verir. Bu tüm pozisyonlar içindeki en sakatıdır. Mazallah barfiksten eller bir kayarsa kalçandan da olursun, göbekten de. İşin sonunda alçıya alınmış popoda açılmış bir delikten tuvaletini yapma gibi bir durumda söz konusu olabilir. Aman dikkat!!!
 

 

image013

Bir Ben Vardır, Benden İçeri Pozisyonu

 

Bu pozisyon da insanın içsel güzellik arayışına yanıt arayan bir bütünleşme şeklidir, fakat şekil itibariyle “içeride” daha “somut” şeyler görmenize neden olabilir. Bu pozisyon halk arasında karşılık yardımlaşma ve paylaşmaya en açık pozisyonlardan birisi olması nedeniyle “Sen bana, ben sana” pozisyonu olarak da bilinir. Bu pozisyon öncesi çiftlerin duş almış olması “içeride” görebileceklerinin “arınmışlığı” açısından son derece önemlidir. Her bünyeye tavsiye edilmez.

 

 

image014

 

İnsan İnsanı Diker mi Pozisyonu

 

Şekilde de görüldüğü üzere insan insanı değil dikmek, canını bile alır. Ulan şu kainatta hangi vicdansız yaratık vardır ki insandan başka, türdeşinin canını bu şekilde alsın. Bir kere üzerine ağıtlar yakılası biricik oğlumuz o ipi tutar görünse de aslında bağlıdır ve işkenceci kızımız, oğlumuzu dişlemek ve kıçına elleriyle tutunmak süretiyle kendini havaya kaldırarak garibin durumunu iyice zorlaştırmaktadır. Ben bunu pozisyon diye icat edenin ta aklının tasını… Ulan gözleri sürmeli oğlumuz orada zevk alacam diye umut edip can çekişirken, gulyabani soylu kadın onu vampir gibi götürmektedir. Ay daha fazla yazamicam, için kıyıldı ayyyyy…

 

 

 

 

 

image015

Anaaa Karı Öldü Pozisyonu

 

Üstteki pozisyona erkek aleminin verdiği yanıttır. Klasik misyonere benzemekle birlikte niyet ve içerik açısından ondan ayrılır. Doğduğundan itibaren kadınların erkeklere üstteki pozisyonla neler yaptığı beynine işlenen oğlumuz, yılların kiniyle ilk bulduğu kadına atlar ve “al sana, al sana” diyerek onu astral aleme kavuşturur. Buna halk arasında “İpe ipe öldürmek” derler. Biraz nahoş bir durumdur ve eğer doğuştan eğitilmediyseniz pek tavsiye edilmez. Bu pozisyonun klasik hali hem başlayanlar için uygulanması pratik ve zevkli, hem ileri seviyedekiler ve bu yazıdaki pozisyonları deneyenler için nostaljik tatlar içeren bir deneyimdir.

  

 

image016

 

Kryon Kündesi

 

Manyetik Hizmetler AŞ’ce onaylanan ve tavsiye edilen bir pozisyondur. Özellikle Kryon celselerinde uygulanması tavsiye olunur. Bir yandan bilgileri dinleyip sevişirken, diğer yandan da Kryon Grubunun ayaklarınızı yıkamasına olanak sağlar. Bunun bir ileri seviyesi “El habibi zumzuma, gelsin bacaklar omzuma” pozisyonu ise partnerinizin 1. çakrasından giren enerjisini 7.’den, 7.’den gireni ise 1. den girmesini sağlayarak ona değişik zevkler tattırır. Tabii partneriniz düzelmezse tedavi amaçlı gittiğiniz doktor ona “kızım senin götün baş, başın göt olmuş” gibisinden sözler sarfedebilir, yanında olun; ona moral verin falan.

Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş

18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...