Seni, yüksek biliçlilerin basit sevgileriyle değil, basit ruhların yüksek sevgisiyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

Yaptığım bir şifa sembolü seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem şifa olup sana akardım.

*

Sana astral seyahate çıktım, dağları denizleri aştım seni buldum, yanağına ufacık bir öpücük kondurdum. Hissettin mi?

*
Eğer kalp çakranı açmak istersen ve o kalp çakrasını açtıktan sonra hayatına birisini almak istersen o güzel yüzünü rüzgara dön, oradayım!
*
Bir şifa sembolü olmak isterdim. Neden mi? Beni sana çizip, sana aktığımda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
*
Beyaz bir enerji yolluyorum sana; biraz mutluluk barındıran, merkezinde sevgi ve sadakat, karbeyaz enerjide umut ve iyigeceler öpücüğü; haydi, kalp çakranı uzat.
*
Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da su karmam, bir tek sensiz olamaz.
*
Seni her düşündüğümde bir reiki sembolü çiziyorum. Ben kaç reiki sembolü çizdim biliyor musun? Benim artık bir hastanem var…
*
Yedi bilinç seviyesinden yedi çeşit hatun hatun getirseler, yedi ayrı ırkın yükselmiş ahu hatunları olsa, senin gibi güzel olamaz…
*
Yüce varlıklar tanıdım, yıldızlar gibiydi, hepsi yükselmişti. Ama ben seni, karmamızı seçtim, bir karma için bin yükselişten vazgeçtim.

Konuk Yazar