Şimdi ben niye tavlıyım böyle bir adamı diyorsanız direk bu yazıyı delete edin zira spirituel alemden değilsiniz demektir. O zaman zaten ne gerek var böyle bi adama takılmaya direk gidin normal adamlara takılın.
Bu yazının başlığına heyecanla karışık bir merakla atlıyorsanız siz spiritüel kadınlardansınız demektir ve bu aleme girdiğiniz ve bu yolda ilerlediğiniz günlerden beri ilişki içine girdiğiniz ya da girmeye çalıştığınız adamların ağzından “Ya , kızım takılma böyle şeylere, bu tür işler adamı delirtir , bak gençsin güzelsin” ya da söylediklerinizden bi şey anlamayıp cool bir tavır sergilemek adına “aslında tanrı diye bir şey yok, ben ona inanırım, biliyon mu” diye konuyu başka yöne atmaya çalışan ya da “ ay, ben de bu konulara çok çekim hissediyorum son günlerde bir gün sana gelsem de bir konuşsak “ diye yavşak yavşak gülümseyen tiplerden içinize fenalık gelmiştir ve bir gün karar verirsiniz “yok arkadaş ben çekemem bunları artık. Ben spirituel adam istiyorum, ne konuştuğumu anlayacak, geçirdiğim evreleri paylaşacak , hayatın anlamını bilen birini istiyorum ya” dersiniz ve arayışa geçersiniz . İşte bu yazının amacı da bu noktaya gelmiş spirituel kadınlara yardımcı olmak zaten.

İyi tamam karar verdik de nerdedir tarlası bu adamların sokağa çıkıp tek tek adamlara soracak değiliz ya sen spirituel misin diye? Bu adamların ana kaynağı spirituel mail gruplarıdır tabii. Öyle ya, bu konu ile bağlantıları olmasa niye haldır haldır yazıp çizsinler orda. Bir şeyler bilecek ki oralarda ahkam kesecek yoksa affetmez grubun kadınları hemen benzetir adamı çok fena.
Girdiniz bir mail grubuna önce havayı koklayacaksınız bir süre, akıllıca laflar edeceksiniz ve mümkün olduğunca pozitif olacaksınız zira bu adamların çoğunda bir yaralı hal olduğundan sevgiye pek bir muhtaçtırlar haberiniz ola. Yani dev bir sevgi kaynağı olduğunuzu satır aralarında ima etmeniz sizin için faydalı olur.

Zaten kısa zamanda birileri ile bağlantı oluşur ve hedefinizi belirler ve ona doğru yönelirsiniz. Ömür boyu yazışmak olmaz ya iş buluşmaya gelir ve ya yapılan bir grup toplantısında, ya bir kapı açılışında (önemlidir kapı açılışları ha, herkes zaten gelen enerjiden hafif huşuya geçmiş gibi olduğundan herkes direk melek gibi gözükür birbirine) ya da özel olarak buluşmaya karar verilir.

Eh, gördünüz tipini de beğendiniz umut var bu işte, adamı tavlamak ve kendine bağlamak lazım bu noktada. Zannımca en etkili tavır ilk karşılaşıldığının 5. dakkasında “ ben seni tanıyorum biliyormusun ,ilk gözgöze geldiğimizde valla böyle bi gittim bi geldim, çok tuhaf ya..” diye hafif pembeleşen yanaklarla göz kırpıştırmaktır. Bu adamların da istisnasız tamamı eş ruh konusuna takılmış olduklarından bu tip mesajlar beklerler sürekli evrenden zira eş ruh konuşunda onlara ulaşmış bir sürü birbirini tutmayan bilgi karşısında kafaları karışmıştır ve bezip bir kadının karşılarına çıkıp “ben o’yum , farketmiyormusun” demelerini beklerler.
Zaten bu lafı ettiğinizde “aa nası tanıyorsun” filan diye atlarlar hemen ve artık zekanızla biraz süslerseniz baya bi puan kazanırsınız.

Şimdi burda önemli bi nokta var değinmem gereken kardeşlerim o da şu gerçektir ki bu adamların paraları yoktur. Yani öyle zengin koca filan peşindeyseniz spirituel alemden tez elden kaçın derim. Evet bu adamlar parasızdır , bunu baştan kabullenin. Niye yok mudur zengini yaw, derseniz zengin adamlar vakitlerini orda burda para harcayarak, hayatın tadını çıkararak ve zaten günümüzde idare edebileceğinden fazla kadınla başederek geçirdiklerinden hayatlarında öyle “ben kimim? Bu dünyada ki rolüm ne?” gibi sorularla ilgilenmezler hatta akıllarına bile gelmez. Dolayısıyla spiritualizmin kenarından geçmezler. Böyle soruları sormak da hayatta ite kaka bir yerlere gelmeye çalışan adamlara kalır. Gerçi yurt dışında sıkı bi varlık ya da varlık grubuna kanallık edip köşeyi fena halde dönmüş adamlar bayağı vardır ama nedense bu varlıklar türk erkeklerine gelmezler “kanalım ol” diye. Bizim aslan türk spiritüelleri de köşeyi dönemezler bir türlü.

Dolayısyla bu adamı kaçırmak istemezseniz öyle pahalı yerlerde randevulaşmayın ya da buluştuğunuzda seçimleriniz ona göre ayarlayın. Hatta hayat içinde ilerlerken para ile mutluluğun alınamayacağı gibi vecizeler de dökerseniz pek faydalı olur. Hem zaten ihtiyacımız olan herşeyi evren bize gönderiyor değil mi ? diye bir soru da yeri gelmişken sorarsınız da ısınma olur arada.
Yalnız bunların hemen hepsi okumuş, kültürlü kafası da çalışan adamlardır.. O ayrı. Hatta fazla zekadan hafif kafayı tozutmuş olanlarına da rastlamak mümkündür. Yani akıllı oynamayı hiç elden bırakmayın.

Spirituel adamların hemen hepsi genç insanlardır.Kadınlarda yaş bayağı ilerilere varabilirken spirituel adamlarda 35 inden büyük birine rastlamak zordur doğrusu. Artık şansa kalmış. Varsa da nadirdir yani. Özellikle mail gruplarında. Yaşınız ileri ise artık direk evrenden talep etmeyi öneririm, bir yerlerde karşınıza çıkmasını beklemenizden başka çaresi yok.

Bir de genel temayül bir bunalım durumu da görülür bu adamlarda. Erkek milleti fazla derin düşünmeyi sevmediğinden bu yola girenlerde mecburen fazla düşünme sebebiyle bir genel karışıklık ve bunalım hali vardır. Tabii arada bu durumdan kurtulup esasında herşeyin hayatı sevmek ve neşeli olmakla başladığını çözmüş olanlar da vardır. Ama daha nadirdir. Şansınıza kalmış. Dolayısıyla bir neşe pınarı şeklinde olursanız bu adamları daha fazla çekmeniz mümkün.

Enerji çalışmalarına pek ilgileri yoktur. Olanlar genelde reiki almıştır. Onlarda zaten çoğunlukla bir kız arkadaşın peşinden bu yola sürüklenmişlerdir. Dolayısıyla çok fazla bu konulara tamah etmezler. İstisnalar hariç diyelim yine tabii.

Daha yazacaktım ama düşününce bile valla içim sıkıldı daha fazla yazamayacağım. Kelin merhemi olsa demişler hem tavlayacaksınız da ne olacak. İyi imi harbi gönderin evrene niyetinizi tez elden hayırlısı gelsin valla.

Spiritüel olmuş olmamış ne farkeder tecrübem odur ki adam olsun ya! senin için uygun adam olsun zira böyle bir ilişkiye girdiğinizde kısa sürede farkediyorsun ki spiritüel konuları paylaşmak filan değil esas konu. Paylşaşsan da bi süre sonra ona da alışıyorsun mühim olan senin gönlüne göre olanı bulman.

Haydi hepinize hayırlısı!!