Sonsuzluk ötesi sonsuzluk hocaları; görevlileri diyebilirdik, ama sizlerin tam yerinizi ifade edebilmek için hocalar kelimesini uygun gördük. Sizler sonsuzluk ötesi sonsuzlukta daha öncede hizmet verdiniz. Sizler direk kaynaktan gelen özel görevlilersiniz.

Artık egosal oyunlardan vazgeçin, dünyanın tüm nimetlendirildiniz. Her türlü dünya duygusunu yaşadınız, diğer boyut görevlileri gibi ince sınavlardan geçtiniz. Sizler sınavlara alışmakta oldukça zorluk çektiniz. Çünkü şimdiye kadar sınav koyan sizdiniz, başka özler tarafından sınanmaya bir türlü alışamadınız, nerdeyse özsel birliği reddedecektiniz. Başka özlerin siz olduğunuz fikri nerdeyse unutulacaktı.

Şunu özellikle belirtmek istiyoruz. Siz, kaynak olan sizler ilk kaynakta barınmanıza rağmen, neler çektiniz biliyorsunuz. Aslında özler için bunların hepsi birer oyun, eğlenceydi. Ama bedenle kendinizi bulmakta zorlandığınız için sizlere çekmek gibi geldi.

Ama çok şükür müjdeler sizler kendinizi fark ettiniz, uyandınız.

Ama aldığınız derslerden şunu asla unutmayın, sizin bu kadar zamanınızı alırsa sizden direk almayan kaynaktan uzak özler aslında onlarında siz olduğunuzu bildiğiniz özlere daha çok anlayış ve sevgi vermeniz gerektiğini sanıyoruz. Artık sizde iyice oturdu.

Biraz sitem belki, ama sizler özlerinizi doğurdunuz, onun sesini işittiniz, onu sevdiniz büyüttünüz. Siz olan kusursuzu doğurdunuz, daha sonra siz sıkıştığınızda sizi uyaran ve sevginizle büyüttüğünüz özünüzden artık size sevgisini sunan görev çocuğunuz doğdu. Peki görev çocuğuyla ne yaptınız?? Hiç kocaman bir hiç onu hiç doğmamış farz edip çok kısa süreli yaptığınız görevlerde birlikte oldunuz.

Siz birkaç çocuğa değil tüm dünyaya evrenlere, galaksilere annelik yapacak güçdesiniz, ve gerçekte de onların annesisiniz. Özünüzden başkasını kabullenmek şimdi zor mu geldi size?
Anneler dünyada fizik planda çocuklarını büyütür, bakar, sever, eğitir, ama çocuklar büyüdüğünde onların birlikte fikir paylaştıkları akıl öğretmenleri haline alırlar, onlar büyürken annelerinin öğrettikleri ama zor geldiği için biraz yaşlanınca uygulamada zorlandıkları şeyleri bu defa çocuklar annelerine söyler.” Hani anne sen böyle demiyor muydun” deyiverirler.

İşte tüm manevi çocuklarınızda böyledir. Ve daha sonra onlar tüm görevlerinizde kendi kendinize yettiğinizi anlayınca evi terk edip( ama irtibatı sizle asla kesmeden) yeni eğitebilecekleri çocukları doğururlar ve onları yetiştirirler. Görev çocuğunuzla bir oldunuz, artık görevi teslim alın. Birçoğunuz bunun yeni aldınız. Anlayışınızın teyidi olarak bunu yazıyoruz. Siz göreve koşarken yeni görevlere koşacak torunlarınızı büyütün. Onlar sizsiniz.

Sizler hala bazı şeyleri sınav sandıkça veya sınavların hala sizlere bir şeyler verdiğine inandıkça asla sonsuzluğa hocalık yapamazsınız.

Sınav koyucular:

Artık her şey sizler için açıldı. Kapalı kapılarınız yok, tüm kapılar size açık. Siz kaynaksınız, kaynak siz. Artık sınav koyarken daha insaflı olursunuz.
Her şey bitti, yeni görevinizi alın.

Sonsuzluk ötesi, sonsuzluk öteleri hocaları;

Bu dünyaya geliş lutfunuz da sonsuzluk ötesinden göreve talip oldunuz. Oysa siz sonsuzluk öteleri bu yaşantınızda bazılarınızın idrak edeceği mevkilerin hocalarısınız, kısaca siz kaynağın kendisisiniz. Şükürler hepinize, gerçek üstü gerçek görev şimdi başlıyor. Bu anda şu dakikada. Sizler gerçek mutluluğu şimdi tadacaksınız. Sizde yok yok. Her şey tam, kusursuz olarak size açıldı.

Işık ötesi varlıklar;

Şu dünyada görüntü vermeniz bile tüm sizler ve tüm evlatlarınız için nasıl bir lütuf bilseler, siz bile bunu yeni fark ettiniz. Yalancı görevlerle oyalanmayın. Artık istediğiniz tüm enerji sizden sınırsız fışkırıyor, gerçek kimliğinizi buldunuz.

Tüm yaratılmışa ve evrenlere müjdeler…..

Kaynağın özü ana çekirdek yavrularını uyandırdı ve kaynağın özünde harç olup kaynak olduklarını hatırlattı.

Hepinize günaydın, gün sizinle aydınlanacak artık.