Kişisel gelişim yolculuğunun en önemli basamaklarından biri olan “Rehber Rüyalar” size yüksek benliğinizin seçimlerini hatırlatan en önemli araç.

Geldiği boyut nedeniyle çok önem taşıyan bu rüyaların  -Bilinçaltı Rüyalarından-  farkı size “neden” değil “ne “ ve “nasıl” sorularını sordurarak, hayat amacınıza katkı sağlamalarıdır. Yüksek benliğinizle ve onun da ötesinde tüm evrenle işbirliği kurmanızı, yaratıcılığınızı geliştirmenizden, kısır döngülerinizi kırmaya, özgüveninizi artırmaya pek çok konuda yükselmenizi ve kendinizi doğru bir şeklide ifade etmenizi vesile olur.

Doğru yorumlandığında uyanık yaşamınızda pek çok mucizeyle karşılaşırsınız.

Uyanık yaşamla işbirliği içinde  olan “Rehber Rüyalar” Altın Çağ’ın yeni bilgisidir. Ve sizi Kristal İnsan olma yönünde kişisel gelişiminizi destekleyen, Yol’unuza ışık tutan bilgidir.

Eğer gördüğünüz rüyaların farklı olduğunu düşünüyorsanız ve onlar sizde merak yaratıyorsa büyük bir ihtimalle gördüğünüz rehber rüyadır. Onda ki  mesajı çözümleyene kadar da görmeye devam edersiniz. Bir süre sonra rüyalarınızda ustalaşmaya başladığınızda bu ustalığın uyanık yaşama yansıdığını gördüğünüzde şaşıracaksınız;

Tekamülün çok hızlı olduğu bu yıllarda rehber rüyaların görülmesi arttı. Çünkü yüksek benliğimizin bizim korkularımız, sınırlarımız, yanlış inançlarımızla zaman kaybetmeye hiç vakti yok!  Bir an önce , kendini doğru bir şekilde ifade etmenin  yollarını arıyor ve rüyalar aracılığıyla size ayna tutuyor.

Farkındalık düzeyimizi yükseltmemizi ve Kristal İnsan olma yolunda hız kazanmamızı amaçlıyor. Daha da ötesi var…sadece bu yaşamla sınırlı olmayan ruhumuzu daha yüksek bir plana hazırlamak…

Altın çağ’ın yeni bilgisi: REHBER RÜYALAR size bilineni hatırlatıyor.
GERÇEK SEÇİMLERİNİZİ …

Işık Elçi Günseli