Dünyanın pek çok ulusundan bir çok kesimden insan bana ulaşarak düzensiz aralıklarla yaşadıkları garip “belirtiler”e ilişkin sorularını ve şikayetlerini dile getiriyor, bunlar arasında bazen “aklını yitiriyor” gibi hissetmek de var. “Belirtiler” bir seferde genellikle iki hafta kadar sürüp sonra azalıyor, kozmik ve güneş faaliyetleri ile karşılıklı bağlantılı olarak ve insanların bir sonraki aşamaya kişisel olarak hazır olup olmamaları ile bağlantılı biçimde tekrarlanıyor.

2015 Martı, özellikle de 4 Mart ve 16 Mart haftaları güçlü etkileri ile bu bağlamda sıra dışı idi… Küresel çapta çok büyük enerjetik düzenlemeler gerçekleşiyor; Dünya Gezegeni bir değişimden geçiyor. Yoğunlaşan Güneş faaliyetleri Dünyanın manyetik alanını ve her birimizi ayrı ayrı etkiliyor. 20 Mart tarihinde Bahar Ekinoksu (Gün-Tün Eşitliği) gününde Yeni Ay ve tam Güneş Tutulmasını, kendi içinde enerjilere hassas insanlarda reaksiyonları tetiklemeye yetecek düzeyde güçlü bir kozmik olayı deneyimledik.

Aşağıda, benim kendimin, arkadaşlarımın ve danışanlarımın büyük çoğunluğunun deneyimlediği, deneyimlemekte olduğu “belirtiler”in bir listesi var, bir çoğu tamı tamına aynı  olguları bildiriyor.

1. Şekere/çikolataya duyulan aşırı istek

Kişisel olarak ben çok fazla tatlı seven biri olmadığım için bunları hemen hemen hiç tüketmem, çikolata ve tatlıya dalgalar halinde gelip giden böylesine güçlü bir istek duymak oldukça garipti.

2. Alışılmadık beslenme düzeni

İştah kaybı, aniden hızla gelip geçen aşırı istekler ve ne yemek istediğini belirleyememe. Daha hafif yüksek titreşimli çiğ besinlere, taze meyve ve sebzelere duyulan iştah, her tür et ve balık ürününün kokusu hatta düşüncesi ile iştahın kapanması. Ben vejetaryen değilim ve normalde ne yemek istediğimi tam olarak bilirim, dolayısıyla bunları yaşamam oldukça garipti.

3. Garip uyku düzenleri, fazladan uyumaya ve arada kestirmeye duyulan güçlü gereksinim

Garip saatlerde kendinden geçmek ve uyanmak, gereğinden fazla uzun uyku süresi, arada kestirmeye duyulan ihtiyaç, bunların hiç biri genel olarak yaptığım şeyler değildir.

4. Solar pleksus alanında baskı, ağrı, fırıl fırıl dönme ve oyulma duyuları

5. Baş çevresinde baskı, ağrı, fırıl fırıl dönme ve oyulma duyuları

Özellikle üçüncü göz çevresinde ve beynin tam tepe noktasında kafatasının altında, sanki bir şey doğrudan beyin üzerinde çalışıyormuş gibi, yukarıda anlattıklarımın tümü baş ağrısı ile sonuçlanıyordu.

6.Baş ağrıları

Başa ğrıları, “oyulma” duyularından sonra ortaya çıkıyor ve direnci bırakıp, yükseltmeleri kapsayan ve onlarla bütünleşen meditasyonlar yaptığımda geçiyor.

7.Garip sesler duyma

İnsanlar, aynı türden uğultulu “metalik/mekanik” bununla birlikte bir ölçüde gerçekten hoş “uhrevi” (bir başka dünyaya ait) sesler ve kendilerine “kürelerin seslerini” hatırlatan bir mırıltı duyduklarını bildirmekteler.

8. Etraftaki her şey için yükseltilmiş bir duyarlılık ve farkındalık

“Lucy” filmini hatırlıyor musunuz? %20 ila % 28 arasında bir şeyler.

9. Yoğunlaşmış duyular, özellikle koku alma duyusunda keskinleşme

Koku alma duyum gece saatlerinde çok güçlü hale geldi ve bir anda gözlerim kapalı iken, odadaki her şeyin kokusunu alabiliyordum.

10. Teknoloji, yakınına geldiğinizde veya dokunduğunuzda arızalanır.

Işıklar kırpışıyor, Internet kesiliyor, cep telefonu kapanıyor veya çağrıları almıyor, bilgisayar çöküyor, v.b. Cep telefonum, 16 Mart tarihinde saat 08:11 iken, 6 Ocak 03:11’i gösteriyordu.

11. Teknolojinin ürettiği dalgalar hususunda farkındalık.

Normal olarak bunları çok net olarak hissetmem, ancak bir gece cep telefonumu kapatmayı unuttum ve uyandığımda, meditasyonumu yaptım, telefonumun açık olduğunun bilinçli olarak farkında olmadığım halde, odadaki dalgaları ve benim meditatif durumuma yaptıkları paraziti çok canlı biçimde hissettim.

12. Özellikle hareket esnasında, sanki bir filmin içindeymişçesine odaklanamama hali.

Yürürken veya araç sürerken, bir filmin içindeymiş ve yolu ve etrafınızdaki her şeyi “ekrandan izliyormuş” duygusu

13. Bedenin eşgüdümden çıkması, denge kaybı.

Normal olarak oldukça iyi bir eşgüdüme sahibim, söz konusu zamanlarda her şeyin üzerinde yürüyormuş gibi oluyor

14. Yoğun çelişen ve çakışan duyguların ısrarlı dalgalarının hızla gelip geçişi

Tüm gün boyunca, gülmek, ağlamak, keyifle zıplamak veya bir şeylere bozulmak bunların hepsini aynı anda ister miyim?! Ve,  her ne ise gerçekte hissettiğim nedir? Bu, insanlar için özellikle rahatsız edicidir.

15. Artan ADD (Dikkat eksikliği, hipeaktivite bozukluğu)-benzeri belirtiler

Resmi olarak ADD rahatsızlığım yok ancak yaklaşık bir hafta boyunca böyle bir rahatsızlığım varmış gibi hissettim. Bu, bir konu üzerine odaklanma yetersizliğine, tümü aynı zamanda zihnimi taşkına uğramışa çeviren, dikkatimi hepsi bir arada milyonlarca farklı yöne yönelten bir düşünceler çığına dönüştü.

16. Akışın kesintiye uğraması

Ne istediğine odaklanma veya karar verme acizliği. Normalde, ne yapmak istediğimi ve her verili anda neyin doğru olduğunu TAMI TAMINA bilirim. Bu söz konusu durumda içsel “Coğrafi Konumlandırma Sisteminiz” karmaşaya düşmüş gibi.

17. Bedende garip, alışılmadık duyular

Beden daha önceden bilmediği, hissetmediği bazı şeylerin farkına varmaya başlar. Hala bunu yorumlamaya çalışıyorum.

18. Bedenin çok hızla iyileşmesi

Kesikler, çürükler, allerjiler, ürtikerler v.b. – tümü inanılmaz bir hızla gözden kayboluyor. Daha önceden iyileşmesi bir haftayı bulan şeyler şimdi neredeyse bir günde iyileşiyor, çürükler, morluklar neredeyse anında yok oluyor, yaralar kapanıyor, soğuk algınlığı belirtileri açıkça fark edilir biçimde bir iki gün içerisinde geçip gidiyor.

19. Ani üşüme dalgaları, tüylerin ürpermesi

20. Fazlasıyla artan eşzamanlılıklar

21. Düşüncelerin “gerçeklik” içerisine ani dışavurumları

Şimdiye dek hiç olmadığı kadar Evrenin söylediğimiz her sözü, yaşadığımız her duyguyu  dinlediği ve bunları neredeyse hemen anında bildirimlere çevirdiği bizlere gösteriliyor. Danışanlarımdan, arkadaşlarımdan duyduğum ve kendi yaşamımda gözlemlediğim  bildirimlerin hikayeleri – ister “iyi” olsun ister “kötü” –  bu zaman diliminde gerçekten “orada”.

22. Meditasyonlarda yoğunlaşmış görseller.

Meditative uygulamalarım görüntüler, hayaller ve çok-boyutlu farkındalıklarla, olağanüstü zengin hale geldi.

23. Zaman aşımları ve genleşme, zaman duygusunun kaybı.

“Gerçek yaşamda” zamanın ne denli esnek olduğunu gözlemleyebilmek.

24. Şaşmaz farkındalık ve kayan zaman çizelgeleri “belirtileri”

Bu gerçekten “orada” olan bir şey ve dolayısıyla bir başka makale için bunu saklamak istiyorum.

25. Bireysel gerçeğinizin yeniden-değerlendirilmesi

Gerçek benliklerimizle bir hizada olmayan her şeyin bir incelemeden geçmek üzere, daha fazla gözardı edilemeyecek kadar son derece güçlü bir şekilde önümüze geldiği zamanlardayız. Bir çok insan Karmik ve duygusal sözleşmelerini serbest bırakıyor, inançlarını ve ilişkilerindeki, işlerindeki, yaşamlarındaki tercihlerini yeniden değerlendiriyor ve kendilerine hizmet etmeyen şeylerden bu enkarnasyonda, bu bedenli yaşamlarında ve bu ŞİMDİ’de ayrılıyor.  

Bu, etrafımdaki insanlardan derlediğim ve kendimde deneyimlediğim şey işte. Bu belirtilerden bir veya ikisini veya bir kaçını deneyimlemek sistem üzerinde kolay olabilir ve hatta farkedilmeden geçip gidebilirler, fakat eğer yukarıdakilerden tümünü (ve olasılıkla daha fazlasını) eş zamanlı olarak deneyimliyorsanız çok bunaltıcı olduğundan emin olabilirsiniz. Derin bir nefes alın ve delirmediğiniz, bu konuda yalnız olmadığınızı hatırlayın.!!!

Ortak özellikleri olan canlılar olarak topluca içinden geçtiğimiz güçlü enerjetik düzenlemeler “garip” belirtileri tetikliyor: fiziksel biçiminiz, her hücreniz yükseltmeleri almak ve üstesinden gelmek üzere mümkün olan en iyiyi yapıyor, hepsi bu!

Sakin ve meraklı olun, olumlu ve aynı zamanda heyecanlı olmayı sürdürün! Yeni enerjileri kucaklamak üzere meditasyon yapın ve günlük yaşamınızda yeni “paranormal” yeteneklerinizin kanıtlarını arayın. Bol su için, bol bol uyuyun, hafif yüksek-titreşimli gıdalar yeyin, aşırı yemeyin, topraklanın, egzersiz yapın, yoga yapın, yüzün, ateşin başında oturun, güneş banyosu yapın güneşe bakın, dinlenin ve kendinize karşı müşfik olun! Bu aşama, gezegenimizin (be böylelikle bizim kendimizin de) evriminin bir parçası ve pek çok olumlu değişiklik yolda! Sizleri yeni yetenekler, genişlemiş farkındalık ve çok sayıda diğer hayranlık uyandırıcı çok-boyutlu armağan bırakarak geçecek! Tadını çıkartın, eğlenin!

Umuyorum, bu bilgiler sinirlerinizi yatıştırır ve sizi aydınlatır. Kişisel bilgilere gerek duyduğunuzu hissediyor veya daha fazla bilgi istiyorsanız, adım atın ve web sitem üzerinden özel bir oturum için randevu alın. Lütfen bu bilgiyi, bundan yararlanabilecek herkesle paylaşın. 

SEVGİ’nin bizimle olmasına izin verin!

(Çeviri: Ahmet Rahmi Görkey)

(Yazının orjinali: http://in5d.com/25-strange-symptoms-people-are-experiencing-worldwide/ )

Konuk Yazar