İki ay önce ruhumu gerçekten damarlarımdaki kan gibi hissetmeye karar verdim. Bu karar aslına bakarsanız çok yüce bir ruh sayesinde gerçekleşmeye başladı…

Eski bir arkadaşım benim çok yıpranmış ve duygusal olarak bozguna uğramış olduğum bir sırada elini omzuma koydu ve bazı gerçekleri şaşılacak derecede ifade etmeye ve hissettirmeye çalıştı.Ona yaptıkları için müteşekkirim.

Bu inanılmaz hoş insan,bana uzun süredir sadece bedenimin varlığıyla yaşadığımı hissettirdi.Unutmuşum inanabiliyormusunuz hayatta yaşanan acı olaylar benim sahip olduğum ruhumu bir kenara atmış ve benim bütün gücümü alıp gitmiş.

Sahip olduğum tüm manevi enerji ruhumun içindeki enerjiymiş ve ben onsuz kendime güvenmeyen,korkak,heyecanlı ve pısırık bir insan olarak yaşadığımın farkına vardığımda sanki kocaman bir kazan kafamın üstüne düşmüş gibi oldum.

İnsan gerçekleri yaratıyor ve gerçeklerin farkına varıncada kafamın üstüne kazan düştü diyor!!!!! (ne komik)

Nasıl kendime geldim biliyormusunuz? yani içimde var olan fakat uzun süredir uykudaki özgüvenim.cesaretim…..vb. 

 
Ruhumu hissedebilmeyi yeniden öğrendim:) onu kendisiyle başbaşa bıraktım.kendisini dinlemesine izin verdim.
Meditasyon yaptım…bu kadar basit! her gece yatmadan bir saat önce meditasyon yapıp öyle yattım.Yavaş yavaş kaybettiğim özelliklerin gözümün önünde yerlerine geri döndüklerini şaşkınlık ve büyük bir cesaretle izledim bundan büyük keyif duydum,duymaya da devam ediyorum.

Daha önceki yazımı okumayan dostlar var ise kısa bir hatırlatma; mutlu ve huzurlu olmak istediğimi sık sık kendime,ruhuma,beynime,damarlarımdaki kana,kaşıma,gözüme,hücre hücre tüm bedenime tekrar tekrar açıkladım söyledim hatta bağırarak kendime bunları defalarca söyledim ve oldum:)

Mutsuzlukların pençesine düşünce insan kendini bırakıveriyor ve gelen zararlara karşı çok açık oluyor oysaki en dikkatli ve güçlü olmamız gereken dönemler.neyseki bunları atlattım 🙂

Şimdi sahip olduğum bu manevi enerjiyi insanlara birtakım yollardan aktararak mutluluğumun daha da fazla artmasına ve manevi gücümün büyük bir hızla yükselmesini izliyorum.

Şu anda geçmişte bana bazı fırsatların verildiğini fakat korkum ve kendime olan güvensizliğim sebebiyle bunları değerlendiremediğimi büyük bir üzüntüyle izleyebiliyorum bunların birçoğu iş yaşamıyla ve insan ilişkileriyle ilgili hepsini yavaş yavaş telafi ediyorum.

Fakat büyük bir ruhsal deneyimin kaybedilmesi var ki bu benim canımı çok sıkıyor. Daha önce psişik bir takım güçlerimin var ve kullanılmaya hazır durumda benim kendime olan güvenimin artmasını beklediğini duyunca biraz şok olmadım dersem yalan olur.Ama şimdi bir takım güçleri kaldırabileceğimin farkındayım ve bunu istiyorum.Çalışmalarımın boyutu şu anda bu şekilde gelişiyor çook detaya girmek istemiyorum her hangi bir deneyim yaşarsam sizlerle mutlulukla paylaşacağım.

Bu sırada bu sitenin kurucusu ve bu sitenin yaşamına devam etmesinde gerekli duyarlılığı ve özeni gösteren herkese teşekkür ediyorum.

Burada bazı şeyleri sizlerle paylaşmak bana büyük bir keyif ve mutluluk veriyor.

Mutlu olun ve gülümseyin 🙂

Konuk Yazar