Sevgili Yazarlarımız Zeynep Alan Sevil Güven ve Korkut Keskiner, Facebook’taki hesaplarında çok değerli bilgiler paylaşıyor bir süredir. “Cennet Bedeni Süreci” olarak derleyebileceğimiz bu bilgileri, derleyip paylaşmak istedik ki belki ilgilenen kardeşlerimiz olur.

Öncelikle her şeyi başlatan mesaj şu oldu. Korkut Keskiner, şu mesajı duvarında paylaştı ve o dönemde gerçekten de yersiz göz kapağı seğirmeleri başlamıştı bazı kişilerde.

24 Şubat 2017 (Korkut Keskiner)

Göz kapaklarının uykudaki hareketi REM rüyalarını gösterir, ve mesajcı rüyalardır.
Ama gün içinde uyanıkken göz kapaklarınız seyiriyorsa, bir bilgi aktarımı var demektir.
Bu aralar kimlerin göz kapakları seyiriyor? 😉

Ardından bir süre sonra Zeynep Alan Sevil Güven’den bu mesaj geldi.

13 Mart 2017 (Zeynep Alan Sevil Güven)

Sabaha karşı 05.00 te uyandım. Yüksek Benlik’im bana 3 gündür çektiğim işkencenin aslında iyi bir şey olduğunu anlattı.
Ne kadar bağlantıdaydım bilemedim, çok kulak asmadım dediklerine.
Yüksek Benlik’im: Üç gün önce bazılarınıza yeni bir beden katmanı verilmeye başlandı. Bu bedeni en iyi anlatacak isim Cennet Bedeni olabilir. Bu bedeni alanlarınız özellikle eklem yerlerinizde büyük sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir durum varsa o bedeninizi aktive etme zamanınız gelmiş demektir. Hayırlara vesile olsun.
Ben: Nasıl aktive edilecek?
YB: Sana sabah öğreteceğim ve sonra ihtiyaç duyanlara dediğim gibi yap. Bir süre sonra zaten herkese bu bilgiyi aktarabileceksin ama şimdilik sana gelecekler…

Az önce tam da sabaha karşı duyduklarımı teyit eden bir durumla karşılaştım ve YB dediğine göre uygulama yaptım. Hem o kişiye hem kendime. Sonuç? Şahaneeeeeeee

Yaşasın Cennet Beden diyeceğim de acaba çok erken mi seviniyorum kendi uydurmalarıma?

14 Mart’ta da Korkut Keskiner bu yazıyı paylaştı.

14 Mart 2017 (Ali Korkut Keskiner)

Bedenlerimiz, ruhlarımızın yeni ve kollektif seçimine uyumda zorlanırken, aslolan “elle gelen, düğün bayram” deyip beklemek. Çünkü hepsi geçici.
Ama semptomlar da var.
Gözlerdeki seğirme bitti gibi.
Gerekli mesajlar alındı.

Yeni enerjinin frekansları, bacaklarda, ve daha çok diz ve dizden aşağıda arttı. Bazıları uyku aşamasında fark edilen, kısa süren ağrılar, sızlamalar, minik kramplar filan da geçici, ama rahatsız edebiliyor.
Bunların nedeni, artık harekete geçip yola koyulmayı isteyen bilinçaltıyla, “dur, acele etme” diyen bilincin anlaşmazlığı.
Manevi yükler yüzünden bel, desteksizlik hissi nedeniyle sırt da alarm vermiş olabilir.
Soda ve maden suyu için.

Sindirim sistemi de kendini belli ediyor bu ara.
Gaz, reflu, ya da sizin bireysel hassasiyetiniz her neyse. Bu da gelen değişimi hazmetmeye çalışmakla ilgili.
Papatya ve rezene çayları için.

Libidolar inişli çıkışlı, çocuk sahibi olma güdümüz de değişiyor, ve bunu huzurla kabul edin, uğraşmayın, yapacak bir şey yok.

Son olarak, vücutta ani üşümeler veya hararet basmaları oluyor. Bunun sebebi, metabolizmanızın ve bağışıklık sisteminizin yeniden programlanması.
Ensenizdeki tümsek vücudun klima merkezidir.
Eğer enerji kullanmayı biliyorsanız, elinizi oraya koyun, ve sıcaklık konusunda denge isteyin. Bilmiyorsanız, isteğinize göre aynı bölgeyi ısıtmanız ya da soğutmanız yeterli.

Topraklanın, dengelenin, notlarımdaki köklenme meditasyonunu yapın.
Değişiyoruz, dönüşüyoruz, bedenlerimiz uyum sağlıyor, endişelenmeden konforlu yaşayın…
Ve elle gelen, düğün bayram…

Aradan yine bir süre sonra Zeynep Alan Sevil Güven bu gönderiyi paylaştı.

25 Mart 2017 (Zeynep Alan Sevil Güven)

Bugünlerde ağır baş ağrısı, kalp sıkışması, bir türlü kontrol edilemeyen nezle/grip halindeyseniz belki de Cennet Bedenleriniz verilmeye başlanmıştır. Uyumlanma süreci çok sert ve uzun olabiliyor.
Uyumlanma ve aktivasyonu dışarıdan destekle almak süreci kısaltan ve kolaylaştıran bir durum.

26 Mart 2017 (Zeynep Alan Sevil Güven)

CENNET BEDEN KONUSUNDA MİNİK BİR AÇIKLAMA

Ben bu konuda buradan size ne yazdımsa -şimdilik- sadece o kadarını biliyorum. Ne, neden, nasıl, nerede, niçin, ne olacak gibi soruların yanıtları bende de yok.

Benim 6 aydan fazla süren bir Cennet Beden Alma sürecim oldu. O zaman bu konuyla ilgili bir fikrim bile olmadığı için ben süreci çoooooooooooooook sancılı geçirdim.

Özellikle fizik bedenim yeni bir beden almaya uyumlanmakta çok çok çok zorlandığı için, sürekli yorgun, kansızlığın dibinde yaşarmış gibi halsiz, boyun, omuz ve ve el parmaklarımda dayanması çok zor ağrılar, kollarımın üst, omuzdan dirseğe kadar olan tarafında sanki kemiklerin hepsi birer buzdan çubukmuş gibi üşüme/donma hissi ve sanki o bölgede etlerim çürümüş gibi acı, yanma ve sancı oluyordu.

Baba Şahbaz 3 kez psişik ameliyat etti (ki bilen bilir onun dokunması yeter, psişik ameliyat dedi mi en kötü boyun fıtıkları bile şıp diye yok olur gider) bana mısın demedi. Fizyor-terapist bir arkadaş omuzda çıkma var dedi, bir sürü çalışma ve moksalı derin soğuk akupunktur yaptı, özel egzersizler verdi. F Gamze Baydar, biyo enerji, Matriks ve daha bilmem ne ile desteklenmiş masajlar yaptı. Ben bildiğim her şeyi yaptım, sebeplerine baktım, 3-4 kez dizimlemede altında ne var diye çalışma yaptım, çok anlamlı bir sürü sebep buldum…

Her yapılandan sonra ağrılar hafiflediler, “oh bu sefer tamam” derken, 2-3 günde artarak geri geldiler…

Sonunda bir gece yattım, sabaha karşı 5 gibi uyandım, 5.45 te de Yüksek Benlik’imden “Cennet Beden verildi, artık rahatlayacaksın, ativasyon gerek, az sonra anlatacağım nasıl olduğunu” diyen bir mesaj aldım. Kısa bir zaman içinde nasıl aktive edeceğimi öğrendim, yaptım, yarım saat içinde bütün ağrılarım gerilemeye başladı. Şimdi sdece o da belki de daha önce darbe aldığı (otobüs çarpmıştı, tam 27 yıl geçti üzerinden) için zorlanan ve pek spora zaman ayıramadığım için kireçlenme ile yola devam eden omuzlarımda hafif bir ağrı kaldı. O da her sabah bir öncekinden daha az oluyor üstelik.

Cuma gecesi saat 2.30 da yattım, dün sabah 7.20 de uyandım. “Ankara’dayım, haliyle biraz yoruluyorum ve bu kadar az uykuyla dinç ve güçlüyüm, ne güzel” falan derken size dün sabah yazdığım mesaj geldi.

“Cennet Beden verilenlere de artık aktivasyon yapabilirsin. Arzu eden beklesin, zaman içinde bünyesi alışır ve sancıları ve yeni beden almanın sonucu olarak sancıların yanısıra gelen durumlar 5-6 ayda biter, arzu eden aktivasyonu alsın. 1-2 haftada süreci tamamlar” diyen yeni bir içsel mesaj aldım…

27 Mart’ta ise konuyla ilgili bu mesaj geldi Zeynep Alan Sevil Güven’den…

27 Mart 2017 (Zeynep Alan Sevil Güven)

Gelen kanallık bilgileri 27 Mart 2017 Günü Dünya Ana’nın 3. boyut gerçekliğini tamamen terk edip bütünlüğüyle 5. boyut gerçekliği içinde yola devam edeceğini söylüyor.

Gelen bilgiye göre, 3B içindeki sırlar, gizlilik, yalan, düzenbazlık, hile, gelişme arzusunun yerini alan yükselme hırsı, aydınlığı karartmak için kullanılan korku dolu tehditler, yoksunluk bilincine sebep olan programlar artık Dünya Ana ve Gaia ile rezone olamayacakları için bu gerçeklikte tutunamayacak, biz istesek de istemesek de kayıp gidecekler.

Bize düşen tek şey 5b ile uyumlanmaya, içimizdeki 3b gerçekliğinden kalan anılar, deneyimler, sabit fikirler, inanç kalıpları, sözlü, yazılı, kanlı, taşlı, tükürüklü, cinsel, yersel ve göksel, titreşimsel ve maddesel bütün, sözleşme, akit, anlaşma, kontrat, tokalaşma, ihale ve iradeler, atalardan kalma verilmiş söz ve yeminler, bütün zaman bölgelerinde takılı kalmış olan ve kendimize ait sözler ve yeminler, baş/boyun eğmeye sebep olan köle ve yoksunluk programları, baş/boyun eğdirmeye sebep olan köle ve hükümranlık programları, insanlığı acı içinde kıvranmaya iten duygulara yönelik dirençler, açlık, yoksulluk, yetersizlik, değersizlik, sevgi alma verme engelleri yaratan bütün titreşimleri sevgiyle dönüştürme seçimi yapmaktır.

Şimdi ve burada 5. Boyut gerçekliği içinde % 100 uyumlanarak yaşamama engel olan beni, atalarımı, gelecek nesilleri, çevremi, dünyanın her yerindeki politikacıları, şirket yöneticilerini kıskıvrak yakalamış ve tek gerçeklik olduğuna inandırmış sinerjik alanımda etkili olan bütün titreşimlerin sevgiyle 5b için gerekli frekansla işbirliği ve eşzaman uyumluluk ile çalışmasını seçiyorum.

3B Gerçekliğinde kalmaya % 100 EVET, kendimi 3B gerçekliği içinde ifade etmeye izinliyim ve BEN 5B gerçekliği içinde yaşamayı tercih ediyorum.

Sevgili ZŞE ve Sevgili Cennet Beden’im uyumlanma için verdiğiniz desteğe sonsuz teşekkürlerimle…

Sevgili Zihinsel Bedenim, çooook uzun zamandır birlikte yolculuk ettik, bana 3B gerçekliği içinde aldığım eğitimleri anlama, anlatma, etkileme, planlama, planlatma, değiştirme, dönüştürme ve bütün yalanlarımızı, illüzyonlarımızı gerçek sandırma konusunda verdiğin bütün hizmetlere teşekkür ediyorum. Şimdi bu illüzyonlardan ayrılmaya izinli olduğumuz bu zamanda seni dönüşerek 5Bye uyumlanmaya ya da seçimin farklı ise yoluna senin seçimine uygun başka bir alanda devam etmeye davet ediyorum. Seçimini sevgiyle onurlandırıyorum ve seni sevgiyle serbest bırakıyorum 🙂

…ve ÖYLE’dir…

Burada yazdıklarımı engelleyen sıfır noktasından zamanın sonsuzluğuna yayılmış her yaratımımı sonsuz kez ışık ve sevgiyle yıkayarak alan hızında yaratımlarımı iptal ediyorum, iptal ediyorum, iptal ediyorum.

RaWGaBPOC6PODA9SBaB

Ve son mesaj da 1 Nisan’da geldi.

1 Nisan 2017 (Zeynep Alan Sevil Güven)

5B süreci resmen başladı. Hepimiz ışık bedenlere doğru yolculuktayız. Daha önce de söylendiği gibi kabul edenler ve etmeyenler yavaş yavaş ayrışacak. Etmeyenlere de süre verilip yeniden fikirleri alınacak.

Bu arada ışık bedene yükselirken madde bedene geçişimizde olanın tam tersi oluyor. O zaman öz enerjimiz kendisini yoğunlaştırmak için havada bir sonsuzluk işareti oluşturacak şekilde (bir yatay 8 gibi) hareket ederek, orta buluşma noktasından kendini yoğunlaştırarak (Steve Rother bunu çok güzel açıklamıştı) o noktada maddeleşmeye başlamış, zamanla form almaya başlamıştı.

Şimdi ise evrensel sistem, bedenlerimizdeki ve öz ışığımızdaki o yoğunluğun olduğu alanı gevşetiyor ve sübtilleştiriyor. İçimizdeki 3B ye alışkın ve dünya üzerinde tutunmaya çalışan parça da madde alanımızın büyümesi, ağırlaşmamış ve böylece Dünya Ana üzerinde sağlam durabilmemiz için bizi yemek yemeye zorluyor.

Geçiş süreci sancılarından biri de anlamsız, mantıksız ve daha önce deneyimlemediğimiz kadar fiziksel beslenme ve seks gereksinmesi hissetmemiz.

Neden daha çok yiyorum, daha fazla feromon salgılıyorum diyenler, alta iaşret koyun. Görelim bakalım oran nedir.

Önerim: Acıkmadan yemek gereksinmesi duyuyorsanız bol salatalık, 1bağa kadar roka, 2-3 dal fesleğen, bol dereotu, maydanoz, 10-15 er tane çiğ (kavrulmamış) ve suda bekletilmiş (buzlu) badem, çiğ fındık ve ceviz, başta elma olmak üzere bol bol da yaş meyve tüketin. Lavaş hariç ekmek ve bütün mandıra ürünlerinden uzak durun.

Ayrıca mevsimi geldi. Her gün 1 enginarı bütün olarak sirkeli suda beklettikten sonra 1/2 LT suda haşlayın, taç yaprakların dibini kemirin, bir kaç damla limon ve çok az Kırşehir veya Himalaya Tuzu ile haşlama suyunu tüketin.

Bir de her sabah:

Bugün Dünya Ana’nın kalbinden kosmosa yükselen ve kosmostan Dünya Ana’ya inen ve bizi 5. Boyuta taşıyacak enerjilerle daha uyumlu olabilmek için hangi dönüşüm olabilirim? BEN O’yum demeyi sürdürün.

Bana da kolaylaştırıcı bilgi gelirse size aktarırım. 🙂

Not: Daha sonradan rastladığım kanallık bilgilerinde benim cennet bedeni olarak nitelendirdiğim süreci, “altın beden” olarak tanımlamışlar ve bu dönemde verildiği söylenmiş. Bu da yaşadığım sürece olan güvenimi arttırdı. ZSG

Konuyla ilgili yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz…

Zeynep Alan Sevil Güven