“Kimyalar tutmuşsa aşkın adı, sevgi oldu. Tutmamışsa da başka bir şeye dönüştü aşk. Shakespeare’in dediği gibi, hoşuma giden bedenlerin içinde hayal ettiğim ruhları yerleştirmenin adı oldu! Veya, karşımdakini bulunmaz Hint kumaşı sanmamla, hıyarın teki olduğunu anlamam arasında geçen zaman.” Tunç Kılınç – Sıfır

Kitabı ‘Acaba bunu mu okusam?’ düşüncesiyle incelemek için elime almamla yarılamam bir oldu. Nasıl bir trans halinde okuduysam, kendime geldiğimde kitabın yarısı bitmişti.

Ben tam bir youtube canavarıyım. Özellikle ilham verici konuşmalar yapan konuşmacıları izlemeyi çok severim. Arkadaşlarıma sürekli video link’leri yollar onlarında izlemeleri için kafalarını şişirdiğim ne varsa bu kitapta buldum. O konuşmaların en özel kısımları öyle güzel serpiştirilmişki aralara sıkılmadan bilgileniyor ve farkındalık kazanıyorsunuz.
Sadece bunlardan oluşmuyor kitap tabiki. Bir çok konuda farkındalık kazandıracak, bakış açınızı değiştirecek bilgiler hikayenin içine özenle bırakılmış. Öbür dünyadan bizim dünyamızın nasıl göründüğünü hem eğlenerek hem düşünerek okumaya devam ediyorum.
Sevgili Tunç Kılınç banada çok büyük iyilik yapmış oldu bu kitabı yazarak. 10larca video, makale link’i yollayarak arkadaşlarımın kafasını şişirmektense artık sadece bu kitabı önererek aynı şeyi yapmış olacağım. ☺️ O halde okuyanlara şifa olsun ❤️☺️