“Yeryüzüne gelmek kendi yurdumuzdan uzakta yabancı bir ülkeye yolculuk yapmaya benzer. Bazı şeyler size tanıdık görünür, ama çoğu şeye, özellikle de bağışlayıcı olan koşullara alışana kadar tuhaf gelecektir. Asıl yurdumuz mutlak huzur, tam kabul ve eksiksiz sevginin olduğu bir yerdir. Ruhlar evimizden ayrıldığımızda, artık bu güzel özelliklerin çevremizde olacağını varsayamayız. Yeryüzünde, bir taraftan sevinç ve sevgiyi ararken, bir tataftan da hoş görüsüzlük, öfke ve üzüntüyle baş etmeyi öğrenmek zorundayız. Bu yolda, hayatta kalmak için içimizdeki iyiliği feda ederek ve çevremizdeki kişilere yönelik üstünlük ya da değersizlik tutumları edinerek bütünlüğümüzü kaybetmemeliyiz. Kusurlu bir dünyada yaşamanın, kusursuzluğun gerçek anlamını taktir etmemize yardımcı olacağını biliriz. Bir başka yaşama yolculuğumuzdan önce cesaret ve alçakgönüllülük isteriz. Farkındalığımız arttıkça varoluşumuzun kalitesi de artacaktır. Sınanma biçimimiz de budur. Bu sınavı geçmek kaderimizdir.” Ruhların Kaderi – Dr. Michael Newton
.
Michael Newton’un ‘Ruhların Yolculuğu’ kitabını okuduktan sonra başka kaynaklardan bölük pörçük edindiğim öte dünyaya ait bilgiler bütünlük kazanmıştı. Bu frekansı yüksek bilgileri hazmetmem, özümsemem, nadaslamam 2 yıl sürdü. İkinci kitap için ancak kendimi hazır hisssettim. Ruhların yolculuğu 5 frekansındaysa bu kitap 8-9 frekansında. Yoğunluğu siz tahmin edin artık. ☺️??
.
Michael Newton, geliştirdiği hipnoz yöntemiyle deneklerinin bilincinin doğum anı, anne karnındaki anıları ve anne karnına girmeden önceki anıları derken geçmiş yaşamlarına gidebildiğini, hayatlar arası hayatlarında yani ruh alemimde neler deneyimlediklerini anlattıklarını keşfeder. Derin hipnoz altındaki deneklerin anlattıklarından yola çıkarak; dünyadaki amacımız, ruhlarımızın ölümden sonra gittiği yer, ruhların yaşayanlarla bağlantı kurma ve yardım etme yolları, ruhsal rehberler ve her hayattan sonra bizimle görüşen Yüksek Varlıklar, neden belirli bedenleri seçiyoruz vb birçok soruyu yanıtlıyor.
.
Bu sene pek çok iddialı ve güzel kitap okudum ama bu kitap listenin başında olmaya aday. Gerçek anlamda spiritüel bir kaynak. ‘2018 EN’ listesinin en tepesine yerleştirdim. ?
İyi ki!!