Aykut Oğut’un hayat hikayesi beni hep etkilemiştir. Bundan birkaç sene önce Amerika’da yaşadığım dönemde okumuştum bende kitaplarını. Kendi hikayemle birçok benzerlikler oluşu, onun tatlı-espirili anlatım dili bana hep çok samimi ve ilham verici gelmiştir.

İlk kitabı “Evrenden Torpilim Var” ve ikinci kitabı olan “Aynalı Kitap” benim hayatımda ve bilincimde çığır açan kitaplar olmuştur. İlk iki kitabında bolluk-bereket konularına zaten oldukça detaylı değinmiş ve oradaki bilgiler benim hayatımı değiştirmeye yetmişken bu son kitabı “Artık ZENginim” ile ‘daha başka ne anlatmış olabilir’ merakıyla aldım kitabı. İyiki de almışım ve okumuşum.

Size kısa yoldan ZENgin olmanın formüllerini sunmuyor elbette. Ancak; zenginliğe, bolluğa berekete ulaşabilmek için önce bilinç olarak onu almaya hazır olmak gerektiğini o muzip tarzıyla şahane anlatmış sevgili Aykut.
İçinde sizi bilinç olarak yükseltecek çok değerli bilgiler olmakla birlikte, bir çok egzersiz ve ödev de var. Ama hepsinden önemlisi; Aykut’un sıfırdan başlayıp şuan ki konumuna ulaşmasını sağlayan o adımları, değişimi var bu kitapta. (Bir restoranda garsonluk yaparken, şuan kapısında birden fazla spor arabası olan milyon dolarlık bir evde yaşıyor. Ve sürekli artan bir gelire sahip.)

Piyasada bolluk bereket anlatan bir çok kitap var. Önüne gelen seminer yapıyor. Bunu yapanlar bi kendilerine bakıyor mu acaba? Neredeydiler? Nereye geldiler? Bir önceki mali seviyeleri ile şuanki konumları arasındaki 3 adımlık mesafeyi (deneyimlerini) anlatmak için yüzlerce TL istiyor bu kişiler seminerlerinde. Benim size nacizane-dostane tavsiyem; Aykut Oğut’un kitaplarını okuyun. Yeter. Bana yetti. Size neden yetmesin. Üstelik ben o piyasadaki seminerlerin bir kısmınada gittim ve ne kadar yetersiz olduğunu gördüm. Çok para dökmeye hiç gerek yok. Bana güvenin. ☺️

Piyasada bu işi en iyi yapan birkaç isimden biri bana göre. Tavsiyem; eğer Aykut’un ilk iki kitabını okumadıysanız, öncelikle (pekişmesi bakımından) onları okuyun. Daha sonrada tatlı niyetine “Artık Zenginim”i okuyun derim.☺️

Sevgiyle… ❤️