“Başkalarının egolarına hizmet etmemek,
Allah rızasını gözeterek yaşamaktır.”
Fatma Meryem Suna

İçinde bulunduğumuz yaşam çarkının derslerini hakkıyla verdiğimizde Öz’den Öz’e samimi, derin ve nitelikli bir iletişim ve ilişki başlatırız.

O vakte kadar kişilik ve kimlik oluşumumuzda rol oynayan tüm etkileri tanıyarak, ego ve öz arasındaki farkı ortaya çıkarmak yaşam çarkındaki ana derslerin bir gerekliliğidir.

Yaşam Çarkı Dizim Terapisi, SATH Bilinç Okulunda bir temel teknik olan “Aile dizimi” ağırlıkta kullanılarak yürütülecek bir atölyedir.

Amaç, bu teknik ile yapılan analiz ve çözümlemelerin yanı sıra katılımcıların tekniğin doğası ve incelikleri hakkında da bilinçlenmelerini sağlamaktır.

Bilgi & Kayıt:
0532 010 09 19

SATH Bilinç Okulu
Yer: Sathmahâl Gûlîstan / Dikili – İzmir
www.sath.com.tr

Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş

18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...