Sevgili Dostlar,

Sathmahâl Gûlîstan’da atölyelerimize bayram dönemindeki Öz’e Erim Vakti’ne (12-17 Mayıs) dek ara vermiş bulunuyoruz.

Bu süreçte iki kıymetli vakti birlikte yaşayalım istiyoruz: 23 Nisan Çocuk Bayramı ve 5 Mayıs Hıdrellez vakti için güllerle bezeli bir cennet olan Gûlîstan’da eşsiz deneyimlere açılabilir ve yeni bir doğumla yaşama coşkuyla katılabilirsiniz.

Aynı zamanda bu dönemler dışında da Gûlîstan’ın geniş arazisinde, doğanın içinde vakit geçirmek, açık alanlarda tasarlanmış özgün yoga, dans, meditasyon ve sohbetlerle bütün yılın yorgunluğunu atmak ve tazelenmek, sağlıklı ve leziz yiyeceklerle canlanmak ve özenle hazırlanmış taş evlerde tek başınıza ya da sevdiklerinizle konaklamak üzere kapılarımız daima açık.

SATH Çocuk Şenliği
Çocuklarımız doğanın içinde özgürce, neşeyle baharı ve bayramı yaşasınlar istedik ve 22-26 Nisan tarihlerindeki SATH Çocuk Şenliği ile hem çocuklar hem de büyükler için bir kavuşum ve kutlama alanı tasarladık.
Yoga, hiphop dansı, doğa yürüyüşü ve piknik, oyun ve psikodrama atölyesi, bostanımızda ekim ve toprakla ilgili aktiviteler, ateş başında masallar, şefimizle mutfak atölyeleri ve çocuk korosu gibi aktivitelerle hem çok zengin bir içerikle hem de açık havada özgürce hareket edecekleri bir program ile Gûlîstan’da olacağız. Açık alanlarda ebeveynlere yönelik yoga, dans aktiviteleri de arzu edenlere sunulacaktır.

Hıdrellez Vakti
5-10 Mayıs tarihleri arasında Gûlîstan, kutlu kavuşum vakti olan Hıdrellez’de kadim ritüelleri canlandırıyor, doğanın ve doğaüstü olanın rehberliğinde gönül hanemize ışığı davet ediyor. Derler ki; baharı böyle karşılayan en karanlık günde dahi kaybetmez canlılığını ve yaşamın getirdiği en zor dalgaları dahi aşar kolaylıkla…
Geleneksel bir buluşma olan, büyük ve önemli fırsatlar olarak bizlere sunulan böyle güzide bir vakitte Gûlîstan’ın geniş ve özgür hareket fırsatı sunan açık arazisinde dilekler, dualar, deyişler, sema ve seramonilerle kutluyor olacağız Hıdrellez bayramını.

Detaylı bilgiler için bizimle özel olarak iletişim kurabilirsiniz.

0532 010 09 19
bilgi@sath.com.tr
www.sath.com.tr

Aşkla ve muhabbetle,
Sathmahâl Gûlîstan Ailesi