Öz’e Erim Vakti yaklaşıyor…

Gelin, duyuların doğasını keşfederek duyusal bağlantılarımızı kuvvetlendirip, daha keskin ve berrak bir algıyla derin deneyimlere açılalım.

Gelin, zihnimizi sürekli meşgul eden duygu ve düşüncelerimizi dönüştürerek yüklerinden arınıp, farkındalığımızı varlığımızın en yüksek potansiyeline taşıyalım.

Gelin, varoluşun her zerresine karşı duyarlılığımızı geliştirerek sağlam bir sorumluluk bilinciyle donanıp, içimizdeki en derin bilgeliğe taşınalım; iç ve dış kaynaklarımızı bu bilgelikle kolayca yönetmeye açılalım.

Gelin, sağlıklı ve aktif bir iradeye kavuşarak zaaflarımıza karşı irademizi korumayı kolaylaştırıp, beden ve ruh sağlığımızı tehdit eden tüm bağımlılıklardan uzaklaşalım.

Gelin, yaradılışımızdan getirdiğimiz meziyetleri açığa çıkararak fıtratımızdaki cevherleri mücevhere dönüştürüp, bütüne hizmete açılalım.

Gelin, doğal kuvvetimiz olan cinsel enerjimizi, önemini ve gücünü kavrayarak yeniden yapılandırıp, en doğru yönlendirmeyle yüksek doyumlara ulaşalım.

Gelin hep birlikte bir adım daha Öz’ümüze varalım…

Bilgi&Kayıt
0532 010 09 19

bilgi@sath.com.tr
www.sath.com.tr

* Otelimizde, içinde bulunduğumuz sürecin gerektirdiği tüm önlemleri almış olup hassasiyetle uygulamaya devam ediyoruz; sınırlı sayıda katılımcı ile kamplarımıza devam ediyor, katılımcılarımızı odalarda tek başına ağırlıyor, tüm yemek, içecek vb. servislerimizi temassız olarak gerçekleştiriyor, çalışmalarımızı sosyal mesafeyi gözeterek programlıyoruz. Genel kullanım alanlarını düzenli olarak dezenfekte ediyor, hem sizin hem bizim için güvenli bir program akışı sağlıyoruz.