Doğal Ebeveyn & Özgün Çocuk Atölyesi

25-29 Ocak / Sathmahal Gûlîstan

Doğal ebeveyn; kendi içinde çocuğun yetismesi ve gelismesi ile ilgili hiçbir kaygı taşımayan, çocuğun ihtiyaçlarını önceden görüp, hissedebilen ve o ihtiyaca tam vaktinde doğrudan ya da aracılarla yanıt verebilen, çocuklarıyla tam ve derin duyusal, duygusal iletisim kurabilen, sorunlarla başa çıkabilme konusunda proaktif yaklaşan, çocuk ruhunun olgunlaşma sürecine kendi maneviyatı ile yön tayin edebilen yetiskinler için kullanılan bir tanımdır.

Anne ve baba için kutsal birer emanet olan çocuk potansiyeline erişmek, tam ve bütün olabilmek için yöne ihtiyaç duyar. Çocuga yön vermek için önce onun yaradılışsal özelliklerini tanımak gerekir. Anne ve babadan gelen aktarımların çocuğun tasarımında hem bireysel hem ortak etkileri olduğu gibi kâinatın da çocuk üzerinde etkisi ve aynı zamanda hakkı vardır.

Eğlenceli yaklaşımlarıyla hem ebeveyn hem de çocuklara hitap eden bu atölyede katılımcıları kendi öz doğaları hakkında bilinçlendirmek icin geliştirilmiş harika kurgular, doğa ile iç içe deneyimler, danslar, masallar, kostümlü partiler, oyunlar ve yaşamla uyarlanmış keşifler ve Ana – Babalık eğitimi Sathmahâl Gûlîstan’da sizleri bekliyor.

İletişim ve Kayıt
0532 010 09 19
0553 463 08 08