Hasan Sonsuz ile “Sonsuz Muhabbetler” uzun bir aradan sonra yeniden sizlerle iyi bildiğini zannettiğimiz ama esasında hakkında çok da hakiki bilgi sahibi olmadığımız bir konu ile kavuşuyor: Bedenimiz.

SATH Bilinç Okulu eğitmenlerinden Olay Tuğba Deniz, bizlere bedenin önemini anlatırken yaptırdığı pratiklerle de bu çok kıymetli aracımız hakkında belki de ilk defa deneyimleyeceğiniz farkındalıklar yaşatıyor.

 

 

Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş

18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...