Bu yazı sevgili arkadaşım Fteese’nin yıllar önce yazdığı bir yazısı. Bana bir maille ulaştırmıştı ve onun da izniyle, elimden geldiğince düzeltmeler yaparak yayınlıyorum.

Sevgili Sonsuz,

Öncelikle tekrar hatırlatmak isterim,ben herhangi bir kanal kullanmıyorum, tüm mesajlarım özden,insanın küçük bir evren olduğu düşünülürse evrende ne varsa bizde de o vardır.

Kendimize ulaşabildiğimiz ölçüde mesajın yeri , niteliği, ve içeriği değişir. Ha…. bu arada kanalmesajlara tepkim mi var? Hayır elbette hayır,o tür kitaplardan da çok şey öğrendik farkı nedir dersek kısaca özden aldığında olduğunu yazıyorsun, kanal olduğunda ise olman hedefleneni, bazen bunları anlaman uzun süre biliyor yada sadece başkaları için postacılık yapmış oluyorsun. En kötüsü de bazen kandırılabiliyorsun. Neyse hadi başlıyorum:

Saat: 00:01 19.09.96 yani aslında 20.09.96

Kundalini enerjisinin yaşam kaynağı enerjisi olduğunu, hepimizi ayakta tutan, eylemlerimizi gerçekleştirebilmemizi sağlayan kaynak olduğunu biliyoruz. Şu günlerde başlayan ve ilahi enerjiyi bedenimiz vasıtasıyla dünyaya tam olarak yansıtmamızı sağlayan belkide ilk kez duyacağınız ikinci bir kundalini enerjisinden bahsedeceğiz. Bu enerjiler sezgiler vasıtasıyla algıladığınız biri yukarı çıkarken, diğerinin aşağı indiği enerjilerdir.

Sonsuzluk ötesi sonsuzluklara düşünce vasıtasıyla çıkıp sonsuzluğu yaşama geçirmeyi talep ettiğinizde kaynak enerjisi bedene indi.Daha doğrusu bunu şöyle ifade etmek gerektiğine inanıyorum, fizik plan alıştırmaları yaptığımız sırada, ruhsal tekamülde sınır tanımadan ilerlemeye devam ediyorduk, ama sonsuzluk ötesi sonsuzluklara çıktıktan sonra bununda ötesinde ne olabilir? sorusu sırduğumuzda, daha süptil olarak şimdiye kadar bildiklerimizden farklı şeyler olmadığını yalnız çok daha yoğun ve süptil enerjiler taşıyan boyutlar (veya boyutsuzluk) olduğunu gördük. Şu an ulaşılan ve bedene indirilmeye çalışılan sonsuzluk ötesi sonsuzluk enerjisiyle birlikte ikinci kundalini enerjisi, tıp deyimiyle ikinci bir DNA yapısı oluşmaya başladı. Kanımca bu enerji veya DNA aynı film negatifi gibi var olduğu bilinen DNA’nın aurası şeklinde fakat onun tam zıt pozisyonunda yer almaktaydı. Yani alınan ilahi enerjileri vakit kaybettirmeden bedene indirerek daha hızlı ilerlemeyi sağlıyordu.

Ancak şimdi eylem zamanı. Ana amacımız olan görevimiz için şimdilik, şu ana kadar alınan enerjilerin kullanımı yeterli ve ancak görev yerine getirildikten sonra, sonsuz sayıdaki diğer boyut enerjileri ile tanışabileceğiz. Bu yüzden bedene sonsuzluk ötesi sonsuzluk enerjisinin inmesiyle birlikte , tüm beden enerjilerinin yapmak , olmak fiilleri dışında, yaptırmak ve oldurmak amacıyla kullanılabilmesi için, zıt yönde duran ikinci kundalini enerjisi, ilki ile birleşmek üzere aynı istikamete doğru başını çevirdi, ve bu durum fark edilmediği taktirde sonuçlarının sizin istemediğiniz şeylere neden olabileceğini hatırlatmalıyız.

Kundalini enerjileri ilk olarak kök şakrada birleştiler ve her ana enerji noktasında birleşirken var olan tüm şakra özelliklerinizin sinyalleri size gelecek, ve bedensel tepkiler tekrar oluşacak, ama tepkiler eskisinden farklı olarak bu özellikleri taşıyacak. BU NOKTADA ÇOK DİKKATLİ OLMANIZ GEREKİYOR, manevi bilgilerle , fizik bilgileri çok yüksek vizyon ve misyon bilgileriyle birleştirerek o enerji noktalarında tam buluşma sağlanmalı ancak o zaman dengeli eylem ortaya çıkacak, aksi bedensel rahatsızlıklara ve zihinsel karmaşaya yol açacaktır. Anlık kesin olarak, bir anlık bile olsa negatif bir konuşma, dedikodu, veya tavır bedensel rahatsızlıklara sebebiyet verecektir.

Burada negatiften kastımız içinizde duyduğunuz negatif değil elbette, onun çoktan aşıldığını sanıyoruz. Gerçek misyon için herhangi birinin birşeyi yapmayışını bile dile getirmeniz ağız ve dil aftlarına , yaralara neden olacaktır.

Sonsuzluk enerjisi bedeninize inmiş, sonsuzluk ötesi sonsuzluk enerjisiyle gerçek fizik eylemlerini gerçekleştirecek olan sizler; attığınız her adım ve her kelimeden sorumlusunuz, buradaki tuzaklara dikkat!!!!!!! sürekli uyardığımızı hatta rahatsız edici şekilde olduğunu biliyoruz, ama bunlar sizlere hiçbir zarar gelmesini istemediğimizden.

İkinci kundalini gırtlak şakrasında birleşirken anlamsız boğaz ağrıları duyacaksınız, sanki iltahaplanmış gibi ama hiçbir iltahapta olmayacak. Alın şakrasında sünizit etkisi yapabilir. Tepe şakrada tekrar epifiz bezinin , hipofiz bezine yaptığı baskıları duyabilirsiniz. Ama bunu farkındalıkla yaşadığınızda hepsiçok hafif geçecek ve arkadaşlarınızın beden enerjilerini nasıl yönlendireceklerini şaşırdıkları halleri gayet iyi anlıyacaksınız.

Şu sıralarda oluduğunuz kitap türleri bile değişti, romanlar, masallar, araştırmalara daldınız bu çok iyi, eşit bilgilerle gelişmesi gerekiyor ( 2. kundalininin). Bir gün uykunuz kaçıp saatlerce koşacakmış gibi enerjik olurken, ertesi gün gözünüzü uykudan açamıyorsunuz. DİKKAT sevgi, bilgi, sebat, çünkü bu birleşmeler yaşandığında ufkunuz netleşecek, her zaman farkındalıkla baktığınız olaylar iki kat farkındalık kazanacak. Cinsellik enerjilerinize dikkat kundalininin çıkışnoktası olduğundan yalnış yorumluyabilmeniz pek muhtemel, ama bu noktaya geçildiğinde, hiçbir dışsal gücün size, kendiniz olma hazzını vermeyeceğini göreceksiniz.

Benim alt enerjileri kolay atlatacağınıza güvenim sonsuz. Özellikle sizi baş bölgesi enerjilerinde uyarıyorum. Kulaklarda zonklama, uğultu; beynin sağ ve sol lopları dışarı çıkacak gibi baskı. Sık sık yıkanın ve saçlarınızı ensede toplamamaya dikkat edin yada gerdirmeyin, boğaz ve burnu temizleyin enerji akışını kolaylaştırmak için.

Bunun gailesi (amacı) ne?

Manevi kendinizi bilmiyordunuz önce sizin tanıdığınız siz olmadığınızı ilahi varlıklar olduğunuzu görmeniz gerekti. Bunda amaçlanan hedefe gelindiğinde fizik plana doğmanız gerçekleşti, ama siz bu bilgilerle fizik plana doğmadınız düştünüz, bu manevi bir düşüş değildi fizik plan düşüşüydü, yolunuzu ikiye ayırdınız manevi kısmım ve fizik kısmım, iki ayrı yoldan aynı anda gitmesini beceremediğinizden, fizik planda iş yaparken aynen fizik plan insanları gibi davranmanız gerektiğine inandınız, başarılıda oldunuz, ama sizden beklenilen farklı bir şeydi. Maneviyatta ise üstünüze yok , çok başarılısınız ama sizden istenilen yine bu değil.

Sizden bir olmanız istenilirken, siz kendinizi bile ikiye böldünüz, oysa sizden beklenilen; ilahi varlıkların fizik plandaki çalışmalarıydı ve manevi bilgileride fizik plan enerjisi ile uyumlamanızdı.

Bunu, ancak sonsuzluk ötesi sonsuzluklardan bedeninize enerjileri yoğun olarak çekmeye başladığınızda bir takım terslikler olduğunu anladınız.

Şu anda yaşadığınız ikinci kundalininin birleşimini gerçekleştirebilirseniz, herşeyleri üstlenip sizin yapmanıza, veyadile getirmenize bile gerek kalmıyacağını göreceksiniz, ve sizin için herşey olağan ve kolay olacak. Bu eksik enerjiler (yarım enerji) göndererek sarstığınız insanlarında dengelerini de düzeltecek. Bu çok özel bir uyarı , aman dikkat bu şu ana kadar yeryüzüne inmemiş bir bilgi, derin sezileriolanlar böyle birşeyler hissediyordu ama net değildi.

BURADA ÇİZİMLER VAR AMA TABİKİ MAİLDE ÇİZEMİYORUM AMA ANLATIMI AŞAĞIDA
1.Kundalini enerjisi 2 Fizik Plana Doğuş 3.Gerçek Üstü Gerçek Doğuş

1.Kendinin beden dışında, varlık olduğunu fark ettiğindeki bastırıldığı yerden çıkışı. Süptil kundalini alınan enerjileri yine kök şakra vasıtasıyla bedene indiriyor.

2. Manevi yükseliş ve fizik iniş.

3.Gerçek Üstü Gerçek Doğuş

a) Farkındalıkla mana ve maddeyi bir etme isteği.
b) Fizikte kundalininin manevi bilgilere sarılarak uyanışı.
c) Olması gereken nihai hal.
İşte bu noktada eylemleriniz istenilen yeterli kararda gerçekleşecek.

Buradaki bilgilerin yakın zamanda ortaya çıkacağını sanmıyorum. Ama bilim adamları bu konuda çalışıyorlar, ancak ne kadar başarılı olacakları konusunda ciddi endişelerimiz var. Esas olarak DNA’larla oynuyarak bir varlıktan çeşitli varlıklar ürettiklerini biliyoruz. İkinci DNA’yı bulduklarında hem dişi hem erkek nesiller çoğaltabilecekler, bunu ne amaçla kullanacakları henüz bizim içinde net değil, netleşene kadar çeşitli komplikasyonlarla karşılaşacaklar. Hiçbir varlık, başka bir varlığın deney sahası değildir.

Fizik kanunlarıyla dünyanın gidişatını açıklayan insanlar tekamülü geciktirenlerdir. Daha öncede bu oldu, şimdide olacak diye bekleyenler bir adım yol alamıyanlardır. Oysa gerçek ; farkındalık değişmedikçe aynı olayların çeşitli uyarlamalarıyla sürekli yaşandığı ve bir arpa boyu yol kat edilmediğidir.

Bir kişinin enerjisi ; birleşmiş, bütün olmuş enerjisi siz ve özellikle bilim adamları , gözlemliyemesenizde, olabilecek büyük felaketlerden sizi korudu, buna rağmen amaç bir kişinin zaferi değildir. Bu kişi veya kişiler bilinseydi, tüm insanlık, özelliklede sizin için barışı oluşturmasıda istenirdi. Barış oluştuğunda da tarih binlerce yıl tekerrür ettiği gibi eder dururdu.

Şimdi dengeleri oturturken birkaçbüyük bilgide verdik, umarım daha yüksek vizyonlara ulaşırsınız.

Bu arada gerçek birliktelikleriniz kundalininin uyanışıyla hissetiğiniz istekle değil, siz kendinize yettiğiniz, kendinizi tamamladığınızda, tercih ederseniz gerçekleşecek. Yani ihtiyaçtan değil, sadece tercihten, beden önemini şu anda düşündüğünüz anlamda taşımadığında.

Bedeniniz hem fizik, hem mana açısından gerçek(-) ve pozitif (+) birleşmesiyle tam nötrlüğe doğru yolalmakta. Bu aynı zamanda makinaları çalıştıran enerji, teypten ancak bu surette ses çıkar unutmayın, bunu iki pilgibi düşünebilirsiniz, ikisininde enerjisiaynı seviyede olmalı, yoksa dinlediğiniz müziğin ortaya çıkardığı ses hiçte kulağa hitap etmez, hemen kapatılır.

Bedeniniz enerjilerinde değişme gözliyebilirsiniz, her zaman yanarken üşümek, her zaman üşürken yanmak gibi.