yeniay

 

Koç yeniayı ile 2 aylık bir süreci geride bırakıyoruz. Bu bahar başlangıcı senin baharını getirebilir. Şu an Satürn-Venüs kavuşumu seni sevgi konusunda eksik hissettiriyor olabilir, ancak bu dış etken sevgisinden kendine dönebilmeni sağlayacak. Kendine öfkeli olanı, kendini sevmeyeni kim sevebilir?

Artık erteleme, hayattan soğuma, hiçbir şey yapmama isteği, gelecek kaygısı geride kalıyor. Çünkü bu kaygı gerçek değildi, bu hissin yerini sanki iyi bir şeyler olacak hissi ağır basacak.

Delirmediğini fark edeceksin, nedir bu dönüşüm dediklerinin cevabı gelecek ve oh be dedirtecek. Harekete geçmek için en iyi dönemlerden birine giriyoruz ve artık neden harekete geçemediğini biliyorsun. Durdurucularını yeneceğin, güçsüzlüğü aşabileceğin, kendini bulacağın bu dönem, senin Baharın olsun.

Günün birinde baharın geleceğine olan inancın, kendine verdiğin sözlerin ve vazgeçmeyişlerinin karşılığını alacağın, görünür olacağın, sahneye çıkacağın bu süreç sana iyi gelsin.

Yenilmedin. Hatalı değildin. Sorunlu olmadığını, ilişkilerinin neden böyle olduğunu, maddi olarak neler yapabileceğini de şimdi göreceksin.

Sevgi seni bulsun.