otomatik-taslak

 

Yeniay enerjisini hissetmeye başladığımız bugünlerde, gökyüzünden müthiş güzel haberler var. Her ne kadar yeniay öncesinde buruk hissetmeler, duygusal gitgeller geceleri bizi yakalasa da, bunu aşabiliriz. Yarın itibariyle Venüs’ün iyi açılarında aşk için yeni umutlar yeşermekte. İlişkilerde düzelmeler görülebilir, dürüst bir karşılıklı konuşma ile kısır döngüye dönen sorunlar aşılabilir. Maddi konularda atılımlar, yeni projeler, yeni adımlar atılabilir. Çözülemeyen işlerden iyi haberler gelebilir.

Çalışkanlığın kazanacağı, tembelliğin iyi gelmeyeceği bu yeniay, kendimizi biraz daha iteklemememiz gerekiyor. Motivasyon çok önemli, odaklanabilmek çok önemli. Bu konuda çalışmalar katkı olabilir.

Uzun süredir bir şeyler düzelsin diye bekliyorsun, biri de bana iyi gelsin diye. Belki de artık taktik değiştirme vaktidir hayatında. Neyi değiştirebilirsin sor kendine. Artık birilerine bir şeyler sorup, onların cevabına göre hareket etme zamanı değildir belki de, senin soruların, senin cevapların önemlidir artık.

Bakış açılarına maruz kalmaktan kendini kurtarma zamanıdır belki de. Belki de senin yürüdüğün yollardan yürümedikleri için algılayamıyorlardır seni, aynı engelleri geçmediniz, aynı eve, aynı sorunlara uyanmadınız, aynı geceleri ve hisleri yaşamadınız. Belki de artık sana iyi gelecek olan şey, başkalarının bakış açılarından çok, kendi bakış açını hayatına dahil etmektir. Bu yazı dahil.

İyi gelsin sana, uyandığın her sabah.