Bugün Revati yıldızında Dolunay tamamlanıyor. Yollları aydınlatan bir yıldızdır Revati… Dilerim ki onunla hayatınız dolunayın ışığı gibi aydınlanır ve kendi ışığınızla, gücünüzle buluşursunuz? Revati, içinde kaybolduğunuz şeyleri aydınlatıp, yol gösterir. Hayvanları, doğayı korur yolunu bulamayanları yollarına geri döndürür. Kaybolan eşyaları veya yitirdiğiniz ama sizin için değerli bir şeyi yaşamanıza geri almanıza yardım etmesi ile bilinir.
?????
İnanışa göre Revati düğümleri açar, içinden çıkamadığınız karmaşık şeylerin çözülmesine yardım eder. Bu yardım bazen birden karşınıza çıkan biri ile olabildiği gibi bazen de bir durumu fark etmediğiniz bir yönüyle algılamanız şeklinde olabilir.
?????
Ayrıca dolunayın yıldızı şanslı ayaklar ile sembolize edilir. Bu nedenle Revati yıldızı ile doğan insanların girdikleri yere, başlattıkları işe şans ve bereket getirdiğine inanılır.
?????
Dolunay işte bu güzel yıldızın etkisi ile üstelik Jüpiter’in görünümünde gerçekleşiyor. Ay ve Jüpiter hayatlarımıza yeni kapılar açıp, bizleri şansla buluştursun ?Rabbim bu güzel dolunay enerjisi ile askerimizi, vatanımızı korusun?
?????
Bu geceyi güzel değerlendirin, evinizde mum yakın, adaçayı tütsüsü ile evinizi temizlemeyi ihmal etmeyin. Özellikle akşam güneş battıktan sonra dualar, dilekler ve hayatınızda açılmasını istediğiniz düğümlerden kurtulmak için özel enerjiler söz konusu. Kolay açılır bir ipe hangi konuda sıkıntısınız varsa o sayıda hafif düğümler atıp, sonra bunları tek tek açıp, açarken de o konuda ki düğümün hayatınızdan kolaylıkla gitmesini, çözülmesini talep edebilirsiniz. Sonra da o ipi yakabilirsiniz. Ritüelinize bildiğiniz duaları ekleyebilirsiniz ama mum yakmayı unutmayın.
Sevgiyle iyi pazarlar dilerim….