güneş tutulması

Güneş tutulması sana emanet ettiğin duyguları geri getiriyor. Verdiğin sözleri. Baskıladığın ve derinlere gömdüğün ancak bir el uzansa da o ‘ben’ e ulaşsam diye sabırsızlıkla beklediğin kudretini.

Günün sonunda yine buradasın, aynı yerde, aynı düşüncelerle. Söylemek istediklerin var herkese karşı, hayata karşı bir zafere ihtiyacın var. Bugüne kadar yaşadığın bütün iş, bütün ilişki sorunlarını unutturacak bir zafere. Başardım demeye ihtiyacın var, kimse inanmazken, sen bir şekilde hala inanıyorsun. Devam et.

Sen durdukça insanların kazandığı zaferleri izliyorsun, sen sustukça insanların bağrışlarını duyuyorsun. Sen gücünü göstermedikçe, aman beni sevsinler dedikçe, insanların kudretini görüyorsun. Kendini az hissediyorsun. Peki şimdi emanet ettiğin bütün gücü kendine döndürebileceğin bir dönem geliyor desem?

Güneş tutulması ile ilişkilerde son sorunlar ya çözülecek, çözülemeyenler ise artık şunu diyecek; Her şey için teşekkürler, artık aramızdaki bağ görevini tamamladı. Özgürüz.

Güneş Tutulmasi ile kariyerler şunu diyecek; Artık bu iş beni mutlu etmiyor, sabah uyandığımda bu ben değilim diye uyanmaktan yoruldum, bana ait olan bir iş seçiyorum, bana gel. Seçim.

Güneş Tutulması sana şunu diyecek;

Dur. Kaçma. Kaçacak bir yer kalmadı bak, kendinden. Durma artık onlar için, bırak anlamasınlar seni, bırak sevmesinler, bırak yargılasınlar. Onlar haklı olsun. Bırak.

Kendin için durup, onlar için koşturmayı bırak artık. İhtiyacın olan büyük zafer, oh be diyeceğin günler geliyor, bunu görmüyorsan önünde duran biri vardır. Onun için görmezden gelmeyi seçtiğini fark et.

Gelecekteki sen, zamanında emanet aldığı güzel günleri sana vermek için bekliyor.