Mükemmelleştirdiğim kadar varım !
27 Şubat saat 11:17’de Başak burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek Dolunay, bizi yüksek miktarda farkındalığa davet ediyor.
Neredeyse hayatımızın hemen her köşesini, yeniden organize etmek, planlamak birden çok konuyu ele almak için çok çalışmamız gerektiğinin farkına varıyoruz. Ancak her zamanki gibi değil. Bir şeylerin altından kalkmak için düşünce tarzımızı bakış açımızı bilgimizi baştan ayağa değiştirmeli adeta kendimizden yeni bir ben yaratmalıyız. Zaman kontrol edilmez ve anlaşılmaz bir şekilde hızlı akıyor. Yetişmemiz gereken bir yaşam var dışarda. O yüzden hem pratik olmak, hem iyi plan yapmak, hem organize olmak, hem hatasız olmak, hem bilgi ve akıl dolu davranmak, hem herkesten farklı ve dikkat çekici olmak, hem de her işin üstesinden gelmek zorundayız.
Toplumsal imajımız dolunayda öne çıkıyor. Meslek ve kariyer yaşamımızda konunun uzmanı olmak kadar, sezgisel olmak da bir o kadar önemli. Bilgi önemli ancak bunu sezgi ve duygularla harmanlamak da gerekli. Kontrolcülüğün yerini kadere teslim edeceği, bunun içine bir tutam da akış prensibinin koyulacağı bu süreç, hiç tahmin edemediğimiz destek ve sürprizlerle dolu. Karışma, güven duy, işini iyi yap ve kenara çekil diyor bir yerlerden ilahi plan. Uranüs’ün dolunaya gönderdiği kontakt sayesinde emek verilen konuda emek veren kişilerin karşılığını fazlasıyla alacağının müjdecisi.
Mesai saatlerimizden tutun, çalışma arkadaşlarımız veya iş koşullarımız da değişime uğrayabilir. Uzun zamandır üzerinde düşünüp karar vermeye çalıştığımız her türlü başlık kökten çözüme ulaşıyor. Öyle kararlar çıkacak ki, bir daha geri dönüşü yok. Diyete başlamak için uygun, sigarayı bırakmak için uygun. Sizi rahatsız eden ve bağımlılık yaratan konularda net kararlar verip başarıyla uygulayabilirsiniz. Parasal koşullarınız için bir süredir durağanlaşan konularda hareketli bir tempoya hazır olun.
Sağlık açısından, üreme organları ve hormonlar ile, mide ve bağırsaklara dikkat edin. Gizli rahatsızlıklar fark etmediğiniz hastalıklar dolunayda çıkabilir.
Merakımızı sağlıklı bir zemine taşıyarak, kendimizi geliştirmek adına çalıştırırsak dolunayın büyük desteğini üzerimizde hissedebiliriz. İnternet, sosyal ağlar, reklam, medya basın yayın alanlarında dikkat çeken haberler alabiliriz. Pazarlama ve satış stratejilerimizi daha önce denemediğimiz ve yeni sistemlere dahil edebiliriz.
Dolunay bize, her zorluğun her tıkanıklığın her sıkıntının tek bir çözümü olduğunu ve dünyayı yalnızca sevginin kurtaracağını gösterecek.