8.8 aslan yeniayı

Aslanlar arasında ürkek yürüyüşlerimiz var sadece. O kadar bastırılmışız ki ormanlar içinde, korkar olmuşuz kendi yolumuzda yürürken bile. Bu ürkekliği atmanın zamanı. Bu korkuların bize ait olmadığını, böyle doğmadığımızı, böyle biri olmadığımızı hatırlama zamanı.

Bir şeyler düzelecekse, şimdi düzelecek. Düzelmeyenler ise bizi daha fazla üzemeyecek. Daha izinli olacağız, daha çözüm odaklı. Ağlamaktan, bir şeyler üretmeye geçeceğiz. Tamam. Ağlayacaksan bu gece biraz daha ağlayabilirsin, sabah olduğunda daha güçlü, daha inançlı, daha umutlu uyanmak şartıyla.

Bu yeniay, değişime açık olduğun kadar iyi gelecek, sevgiyi besleyecek, aşkı besleyecek, keyifli anların olduğu bir yeniay. Adım atma gücünü bulabileceğimiz, şansın bize döndüğünü hissedebileceğimiz, içinde mutluluklar barındıran, besleyici bir yeniay. Biz neyi besleyeceğiz? Önemli olan bu.

Aslan Yeniayına, Aslan Kapısına enerjimiz yüksek gireceğiz. Çünkü bu titreşimi yükseltmezsek, kısır döngüye döneceğiz. Bir kapı açılacak, bir yeniay doğacak ve sen yeni bir enerjiye doğacaksın. Her şey mükemmel mi olacak? Kapının ardında bizi harika günler mi bekliyor? Belki. Bildiğim şey, senin bildiğinle aynı. Sevgiyi hak ediyorsak, kapının ardında sevgi var. Kapının ardında zor günler var ise birlik var. Beraber aşacağımız. Kapının ardında olmadığını bildiğim tek şey, yalnızlık.

Artık yalnız değiliz. İyi günleri paylaşacağız, kötü günleri beraber aşacağız.