2 Eylül de Balıkta dolunay var. Güneş Başak burcunda.
Dolunay haritasından ziyade Drakonik Dolunay haritasında Ikizler ve Kova etkisi görüyorum. Bu ilginç geldi bana. Drakonik harita çalışırsa eğer bu gazetecilere özgürlük getirecek bir dolunay olur.
Gelelim normal dolunay haritasına…
Türkiye bir konuda dünya gündeminde olacak gibi… Olumlu bir olay ile mi olumsuz bir olay ile mi diye baktığımda, olumlu bir olay gibi görünüyor.. Belki yurt dışındaki savaş gerilimini yumuşatan bir gelişme olabilir, Akdenizdeki olay vb.
Diğer yandan, Balık Dolunay 10 dereceyle ülkenin Güney Ay düğümü ile hem Uranüsle kavuşumda ve Başak Güneş de Kuzey Ay düğümü ile kavuşumda. Transit Ikizler Kuzey Ay düğümü de ülkenin Ay’ıyla kavuşumda. Bu huzursuzluk veren bir enerji… Genelde Ay Düğümleri ve Ay bağlantısı deprem, sel vb afet olayları yaşatabilir.. Burada özellikle deprem riski var gibi görünüyor… Inş olmaz, geçer gider etkisi.
Halkı rahatsız eden bir olay var gibi… Corona yüzünden bazı kısıtlamalar getirilebilir..
Diğer yandan, para, banka, sigorta, vergi konusunda bir gündem olabilir… vergi affı vb..
Seçim tarihi konusu konuşulmaya başlanabilir…
Dikkatimi çeken, halkı rahatsız eden bir olay var dolunay haritadinda ama ne çözemedim… Bir yasa veya bir karar halkı rahatsız ediyor gibi…
Balık dolunayın genel etkisine gelirsek…
Bu dolunay iş arayanlar için fırsat getirebilir..
Sağlık konusunda dikkat etmek gereken zaman çünkü Balık-Başak aksı virüsle ilgilidir coronaya dikkat etmeli. Diğer yandan iyileşme umudu da yükselir.
Güneş-Uranüs üçgeni bu konuda iyi haberler getirebilir, coronayla ilgili bir buluş ortaya çıkabilir ve bu buluş doğru bir şeye benziyor.
Astrolog Semavii