Yepyeni bir döngü başlıyor! 19 Kasım cuma öğle saatlerinde boğa burcunda gerçekleşen #aytutulması ile birlikte zamanın ruhu değişiyor.
Öyleyse bizlerde zamanın değişmekte olan enerjisine uygun şekilde, hayatımızda yeniden yaratmak istediğimiz düzen üzerine düşünebilir, odaklanabiliriz. Ay tutulmaları tıpkı dolunay zamanlarında olduğu gibi bir karar alma, değerlendirme, yüzleşme temasını taşır. Elbette bu bir tutulma olduğu için gücü dolunaya göre daha etkilidir.
Kişisel yaşamlarımıza olan etkisi ise bireysel doğum haritalarımızda önemli noktalara veya gezegenlere değmesi ile ortaya çıkar.
Genel olarak boğadaki bir ay tutulması gündemimize şu konuları taşır. Yaşamsal ihtiyaçlarım neler ve onları karşılayabiliyor muyum? Ailem eşim dostum işim bana yeterli doyumu veriyor mu? Elimde avucumda olanı nasıl korur ve büyütebilirim? Kendime yeterli miyim? Kendi işimi kendim görebiliyor muyum yoksa daha çok başkalarına bağımlı mıyım? Hayatımı sürdürmek için neye ihtiyacım var? Nelerden vazgeçemem? İhtiyaçlarımı karşılayacak bir düzen-yaşam nasıl inşa ederim? Sahip olduklarımın farkında mıyım ve bunlar bana yeter mi? Üzerine ne katabilirim? Nasıl zenginleşirim? Yaşamdan nasıl keyif alıyorum? Keyif almayı, huzuru biliyor muyum? Sorun yaratan yoksa sorun çözen biri miyim? Yapıcı mıyım yoksa yıkıcı mı?
Tutulma sürecinin hayatımıza getirecekleri ile ilgili yazım Web sayfamda yayında!
🍀Hayatınızı kolaylaştıran kapıların açıldığı bir tutulma mevsimi geçirmenizi dilerim. Sevgiyle,