Aslan burcunun 27 derecesindeki bu dolunayda öfke patlamalarına dikkat!
Dolunay; biraz Plütonik, biraz Satürnyen.
Hem biraz kısıtlayıcı, baskılayıcı aynı zamanda öğreten, hem de derinlerdeki duyguları çıkartarak büyük dönüşümlere sebep olacak cinsten.
Aslan; gururdur, kibirdir, egodur, eğlenmek, oyundur, çocuktur, yetenektir, sahnedir, alkıştır. Ancak dolunayda Ay, kapalı bir evde, büyük gezegenlerin markajında ve ateş elementi olarak tek başına.
Sıkışmış, baskılanmış bir ateş, kendini ortaya çıkartmak için sıkıntılı yollar deneyebilir. Üzerimizdeki son zamanlardaki baskı ve özgürlüğümüzün kısıtlanması yüksek öfke patlamalarıyla ortaya çıkabilir.
Öfkenizin alt metninde eksik ve tamamlanmayan bir duygu var. Dolunay bize onu gösteriyor, farkına varın ve dönüştürün. Gizli ve kısıtlı duygular, bilinçaltının derinliklerinde belki de rüyalarımız yoluyla kendini gösterebilir.
Kalp, damar, tansiyon gibi rahatsızlıklara dikkat edin. Öfke enerjisini daha sağlıklı yollardan örneğin spor yaparak çıkartabilirsiniz.
İçimizdeki çocuk, ilgi ve takdir istiyor. Yeteneklerinin farkına varılmasını istiyor. Özellikle ebeveynler bu dönem çocukların içe kapanık içe dönük mesajlarının farkına varın. Onları yüreklendirin ve ihmal etmeyin.
Beklenmeyen kadersel etkileriyle, gelen bu dolunay en yüksek hayırlarla gelsin🙏