Sıkıntılı Bir Durumdan Özgürleştiren Bir Çıkış İmkanı!
Güneş tutulması Yay burcunun 23 derecesinde gerçekleşiyor. Yay’da Güneş ve Ay’in yanında Merkür de var. Bu üç yıldız Koçta bulunan Mars ile oldukça iyi bir açı yapmakta. Çaba, gayretimizi bir hedefe yöneltip harekete geçtiğimizde bir başarı elde etmek anlamına geliyor.
Belki de daha önce kaçırmış olduğunuz bir fırsat birilerinin desteği veya vesilesiyle önünüze çıkacak ve o zaman yapamadığınız hamleyi şimdi yapabilecek ve istediğinizi gerceklestireceksiniz.
Yay Güneş tutulması Türkiye’ye göre 6.evde… Bu da, işsiz kalanlara bir çare şart diyor ve bunun için somut bir hamle atılması mümkün.
Bireysel olarak bu ay yeni bir işe girmek için oldukça fırsat dolu bir zaman olabilir.
Sağlık sorunu yaşayan varsa, doğru bir operasyon veya tedavi ile hızla kurtulma imkanı olabilir.
Ilişkilerde de fedakarlık ve biraz alttan almak ve anlayış sorunları çözer. Birilerinin araya girmesi destek olabilir ayrıca.
Genel olarak pozitif enerjiler taşıyan bir tutulma bu.
Ayrıca Yay Güneş tutulmasının Güney Ay düğümü ucunda gerçekleşiyor olması belki de dünya genelinde pandeminin sonuna geldiğimizin de bir işareti olabilir. Eski bir meseleyi kapatan veya çözüm getiren yeni başlangıçlar zamanı…
Ay Düğümlerinin tutulmayla birlikte etkisi deprem veya fırtına vb riskler getirmesi olası… Ancak Türkiye’ de deprem beklemiyorum bu tutulmada, inş olmasın.
Yay Güneş tutulmasından en çok fayda görecek burçlar, burcu, yükselen burcu veya Ay burcu Yay, Koç ve Aslan olanlar. Bunun haricinde Ikizler de pozitif etkilenebilir. Ayrıca Akreplere parasal şanslar gelebilir. Tabii Güney Ay düğümü bitişi gösterir, kiminiz de mevcut bir yerden tazminat vb alıp ayrılabilirsiniz.
Oğlaklar da etki alabilir… Taşınma veya yatırım planlarını harekete geçirebilir bu tutulma.
Türkiye geneline bakarsak, eski bir gündem yeniden konuşulabilir, yolsuzluk, hukuksuz işler ve belgeler olay yaratabilir, meclise taşınabilir. Hatta bu konuda olay yaratan kavgalar olabilir… kavga yurt dışından birileriyle de yapılabilir.. Yani feto-cemaat ile kavga hortlayabilir….
Ayrıca sanki özgürlük konusu da mecliste konuşulup bununla ilgili hızlı bir karar alınabilir! Önemli bir hamle yapılabilir bu konuda..
Diğer yandan askeri bir operasyon olabilir, bu başarılı olur.
Son olarak, şunu söyleyim… Yay Güneş tutulması bir bitişin işareti herşeyden önce… Kanımca başkanlık sisteminde bitiş yaklaşıyor…
Astrolog Semavii