Yeniay haritasında, yükselen Balık, Güneş ve Ay 22 derece Koç burcunda, ayrıca Merkür ve Venüs de Koçta, Mars Ikizlerde… Neptün Balıkta… Jüpiter Kovada…
Birilerinin desteğiyle bir yanılgıdan kurtulmak ve doğru hedefe yönelmek… Hedefi duzeltin… Veya boş hayallerle yanlış hedefe kaymayın, diyor Koç Yeniayı…
Mars-Jüpiter üçgen açısı oldukça güzel… Bir girişimde başarılı olmak, hukuksal bir konuda iyi sonuç almak, araba, ev vb almak, alım-satım işlerinde başarı, bir eğitim veya sınavda başarı elde etmek, iyi bir işe girmek için oldukça güzel bir zaman genel olarak.
Tek sıkıntı Mars-Neptün yanılgısı, üç kağıt, entrika vb dikkat etmek gerekir. Ayrıca sağlıkta zehirlenme, ilaç, virüs vb dikkat etmeli Nisan sonuna kadar. Diğer yandan Mars Neptünü geçip Jüpitere doğru ilerliyor, bu iyiye işaret. Bu tür sıkıntılara dikkat etmekle birlikte, aslında uzaklaştiginin da bir işareti olsa gerek… Hele Marsın Jüpitere doğru ilerlemesi çok güzel, güzel bir sonuçla gelen bir kurtuluş ve bir özgürleşme demektir Bu hatta bir zafer demek!
Bu dönemde hukuksal bir zafer kazanmak da mümkün.
Ilişkilerde fena değil yıldızlar, arkadaşlık ve iletişimin olduğu bir ilişki güzel ilerler. Partnerle konuşabilmek sorunları çözer. Koç yeniay dürüst ve cesur ol, diyor, samimî ol! Kaybetmekten korkma ama kazanmaya da samimi bir şekilde istekli ol. Belki de insan kazanmaya istekli ol, diyor. Veya kendini kazanmaya, kendin olmaya istekli ol!
Koç Yeniayı kiminize gerçekten güzel bir sürpriz getirmeye niyetli… Bu bir dava, anlaşma, sözleşme, eğitim, alım-satım, bir girişim, bir iş veya ilişkiyle ilgili… Haydi hayırlısı.
Koç Yeniayı özellikle burcu, Yükseleni veya Ay burcu Koç, Terazi, Aslan, Yay, Ikizler ve Kova olanı iyi etkiler..
Parlak şans yıldızı sizinle olsun!
Astrolog Semavii