Yılın ilk Güneş tutulması bugün saat 23.27’de Boğa burcunun 10 derecesinde gerçekleşecek. Bu tutulma parçalı ve Uranüsyen. Yani yaşamımızda oluşacak yenilikler aşama aşama ve hiç beklemediğimiz anlarda gerçekleşecek.
Kuzey düğüm yönündeki bu tutulma; hayallerine kavuşmak isteyenler için adeta bir yön gösterici nitelikte.
Her şeyin başı sağlıktır; evet… Ancak içinde olduğumuz koşullara göre bu cümlenin sonunu PARADIR olarak da değiştirebiliriz.
Tutulmada; kazançlar ve kayıplar, gelirler ve giderler ve finansal konular başrolde olacak. Birçok kişi için daha kazançlı ve istikrarlı iş imkanları gündeme gelebilir. Gayrimenkul piyasasıyla ilgili yeni bir sürece giriyoruz. Ev alımı-satımı ve yatırımlarımızla ilgili yeni kararlar alabiliriz.
Tutulma, gelecek yönümüzü belirginleştirsede, istikamet belli olsa da, hala netleşmeyen koşullar olduğunu da gösterecektir. Çünkü tutulma parçalı. Yani berrak bir gelecek yolculuğu yok. Sis yolculuk esnasında yavaş yavaş dağılacak.
O yüzden hepimiz için yapılacak en doğru şey, güvenli ve sağlam bir gelecek için yeni kararlar almak ve adım adım ilerlemek olmalıdır.
Tutulmada alacağımız tüm kararlarda PARA en önemli etken olacaktır.
Boğaz enfeksiyonlarına, hormonal rahatsızlıklara, troid ve guatr problemlerine dikkat etmeliyiz.
Yaklaşık 1/ 1,5 yıl sürecek olan bu yeni dönemin kapıları bu tutulmayla açılıyor. Tüm dünyaya ve bizlere en yüksek hayırlarla gelsin.