Şu alemi Cihanda Rabbim nice nice güzellikler yaratmış. Bizlere de onlara şükretmek düşer. Tabii şu alemin en şükredilesi yaratılmışlarının başında, elbetteki kadınlar geliyor. Arada birbirimize sataşmayı, birbirimizle cimdiklesmeyi seviyoruz da eh yani bu da flörtün bir parçası. Ve de yine Rabbime şükürler olsun bu kula nice harika kadın tanımak nasip oldu. Her biri kendine özel, hepsi birbirinden farklı, hiçbiri ASLAAA birbirine benzemeyen… İçimden şöyle bir Akrep burcu erkeğinin gözünden zodyağın kadınları yazmak geldi. Hem biraz da neşelenelim diye…

Neşelenelim çünkü sadece güneş burcuna bakarak bu insan böyledir demek, motor şasesine bakarak tüm arabayı değerlendirmeye benziyor. Çünkü bunun yükseleni var, ay burcu var, KAD’ı var, GAD’ı var, Venüs’ü var, retrosu var, bir sürü evi var…Yani kızı bulmuş olmanız yetmiyor bir de üstüne galaksiyi turluyorsunuz. O da yetmezse bunun pinkodu var, humandesign’ı var. O yüzden en güzeli bir yerde durmak. En primitif burcun ne sorusu üzerinden ilerlemek. Tek bir soru üzerinden yapılan genellemeler de zaten güzel bir karikatür olur ve bizleri neşelendirir. Hadi o zaman…
Akrep Kadınları: Bizim burcun bir özelliği vardır. Birbirimizi gördüğümüz zaman köylümüz gibi davranırız. Başka hiçbir burç arasında böyle bir iletişim var mıdır bilmiyorum. Akrepler birbiriyle göz göze bakışarak bile anlaşabilirler ve de ancak biz biliriz içeride neyi muhafaza ettiğimizi. Bu yüzden Akrep deyince zaten memleketlimi bulmuş gibi sevinirim ben. Ayrıca hayatımı dönüştürmemde en büyük katkıyı veren üstadım, rehberim de Akrep burcudur benim. Bu sebeple Akrebe bayılırım. Akrep kadınları ise bombadır. Hem derindirlerdir, hem seksi. Adamı cennete uçurabilirler. (Yalnız henüz ruhsal gelişiminde ilerlememiş bir Akrep sizi cehennemin dibine de gömebilir o da aklınızda olsun. Bahsettiklerim evrilmiş akrepler.) Harika bir burçtur Akrep. İlk duyulunca böyle bir ürkütür. Zaten iyidir böylesi. Han mı işletiyoruz gelen girsin, yalnız cesareti olan gelsin. Edeple gelen lütufla gider. Akrep deyince aklıma ilk gelen budur. ?
Boğa kadınları: Evim, arabam, iki dürüm lahmacunum olsun yeter. Boğa kadınında zaten default olarak ev araba (hatta -lar) olduğu için o iki dürüm lahmacuna bayılacaktır. Ben yemekten bu kadar zevk alan bir kadın burcu daha tanımadım. Ayrıca dilleri de nettir, göte net göt derler kıvırmazlar. Yine benim tanıdığım evrilmiş boğalar müthiş enerji alanı okuyucusu olurlar. Ortamda bulunmaları yeterli bir süre sonra orada gizli saklı ne varsa hepsini size anlatabilirler. Müthiş topraklarlar da sizi. Ben bir projem varsa önce Boğa dostlarımı ararım. Onlarla konuşurken zaten enerjim dünyaya çekilir ve ayağım yere daha sağlam basar. Müthiştir boğalar. Kadınına ayrı erkeğine ayrı bayılırımmm…
Aslan Kadınları: “Seninle başım dertte, ne yapsam bilmiyorum, canımdan bir parçasın, söküp atamıyorum.” Selami Baba’nın şarkısı benim aslanlarla olan hikayemin özeti. Aslan kadınlarıyla birbirimizi çok severiz. Bunların bir tarafı asil bir kraliçe, diğer tarafı halen oynaşmak isteyen bir kedi yavrusu oluyor. Fakat sorun şu ki koca aslan cüssesiyle kedi yavrusu gibi oynaşmaya kalkınca karşındaki adamı haşat edebiliyorlar. Sonra bir de ben ne yaptım ki diye soruyorlar adam pençelerden komaya girmişken. Zodyağın kraliçeleri aslanlardır. Fakat sorun şu ki evrilmiş bir aslan atanmış kraliçedir, sizi kral eder. Atanamamışı ise… Kolay gelsin… ?
Kova Kadınları: Çok yakın çok sevdiğiniz bir dostunuz var. Bir gece nasıl olduğunu anlamadan onunla sevgili olup, sonra bir süre boyunca işte aradığınız ilişkinin hep o olduğunu söyleyip, başka alemlerde gezip, sonra bir gün ansızın terk edilirseniz sorun burcunu ona Kova mı diye. İşin komiği o sizden daha fazla girmiştir olayın içine ve enerjisiyle sizi alemlerde gezdirmiştir. Ama en sonunda geldiğiniz nokta, lan bize acaba kaçak rakı mı içirdiler? olur. Şu ömrü hayatımda birden fazla kez bu deneyimin içinden geçmişliğimiz vardır. ? Çok tatlıdırlar. Fakat bunları köklenme ile ilgili sorunu olduğu için bir oraya giderler bir buraya. Bunların gezegenleri de bir acayip Uranüs. Güzel vizyon ve Bilgelik verir bildiğim kadarıyla. Bizi alıp bambaşka yerlere götürebilir yani bu çağ. Kova kadınları da aynı potansiyele sahip, tut ki yakalayabilirseniz. ?
Yengeç Kadınları: Şimdi bir ev düşünün. Dünyanın en sıcak, en tatlı, en yumoş evi. İçeride kendini yuvada hissediyorsun. İkram izzet alaka muazzam evin içinde. Sonra vakit geç oldu, her şey için çok teşekkürler, hadi bana müsaade dediğinizde bir bakıyorsunuz ki içeride kapı kolu yok. Hatta pencerelerde de yok. Yani evden normal biçimde çıkmanın bir yolu yok. Aha da yengeç kadını. ? tam bir yuvadır, ama işte gitmek istediğinizde camı çerçeveyi indirmeniz gerekebilir. Fakat derseniz ki ben tek bir kadınla yaşayayım. Öyle dominant falan olmasın da. Yuvayı istiyorum ben yuvayı. İşte sana yengeç kadını. Mis gibi.
Koç Kadınları: Erler çıktı meydane, hepsi birbirinden divane. Ben Koç kadınını düşününce hem bir aşık, hem de bir amazon görüyorum. Red Sonja vardı vaktinde, beni yenersen anca seninle sevişirim derdi. Aha da Koç bana öyle geliyor. Tam çok bilmiş bir yönetici kadın modeli. Sesleri konuşmaları net. Aslanlar kraliçe ise bunlar da komutan. Müthiş yönetici olurlar. Fakat aşkta nasıllardır? Hani güzel bir buddy ilişkisi ama elbette bu sadece bir bakış açısı. Yoksa savaşa gideceksen al yanına bir Koç ardına bakma. ?
Balık Kadınları: Yerim seni minnoş şeklinde yaklaşırsınız. Güle oynaya yaklaştırır da sonra birden pırrr… Lan hangi ara gitti bu diye bakakalırsınız. Okyanus gibi kadınlardır. Uçları bucakları olmaz. Ama o okyanusta kendilerini de kaybetmiş olmaları yüksek ihtimaldir. Evrilmişleri Atlantis Rahibeleri gibidir. Adamı önce adam eder, sonra alemlerden alemlere taşırlar. Ayrıca ruhsal işler falan bunlar için oyun bahçesi gibidir. Fal baktıracaksanız falan balık veya Akrep bulun derim. ?
Başak Kadınları: Tam hostes burcu. Tanıdığım başaklar hep güzellerdi, hatta çok güzellerdi, hem de hizmet aşkıyla dolulardı. Bu burcun mükemmellik takıntısı en büyük lanetidir. Bu yüzden bir türlü tatmin olmazlar, ve kendilerini sürekli yer bitirirler. Bu sebeple özgüven sıkıntısı yaşarlar. Ama laneti rahmete çevirebilirlerse var ya, ne muazzam tasarımlar çıkar onlardan. Ayrıca eş olarak çok sadıklardır. Dakiktirler, sözlerini tutarlar. Hizmet ehlidirler demiştim zaten. Ne güzel kadınlardır. Al ömürlük eşin olsun, torun falan seversiniz birlikte.
Oğlak Kadınları: Canlarım benim. Şöyle geriye dönüp bakıyorum da aslında ne güzel kavuşumlarımız olmuş. Sorumluluk sahibi, zarif, sabırlı kadınlar. Yalnız siz yaparsınız o susar, görmezden gelirmiş gibi yapar, sonra bir tane o yapar sizi iki seksen eder. Öyle de yanları vardır. Eee babaları keçi bunların tos vurunca sağlam vuruyorlar. Venüs oğlak benim bu sebeple hep oğlak enerjisini çok sevdim. Futbolda orta sahada sessiz ama görevini muazzam yapan oyuncular vardır. Öyle parlamazlar ama yükü onlar çekerler. Oğlak deyince aklıma hep bu geliyor. Bir de fıstık gibi öğretmen olurlar. (İlkokul öğretmenim oğlaktı nurlar içinde olsun.)
İkizler Kadınları: Bir ikizler kadınıyla büyüdüm ben. Evlilik evim ikizlerde. Öyle sevişiriz ikizler burcu ile. Fakat çok konuşuyorlar be. Bir de sürekli zeka zeka. Hani satranç oynayacaksan süper de ilişkide… Bir de bir an dünyanın en iyisi bir an cadı. Ama elbette evrilmişleri size ilahi zekanın kapılarını açar. Zeki kadın seviyorsanız kaçırılmazlar. Ama az gelişmişleri adamı maymuna çevirir demedi demeyin. :))
Terazi Kadınları: Adalet tanrıçası Themis geliyor hep gözümün önüne. Bir yandan müthiş zarif, bir yandan çok adaletli, bir yandan sanatçı ruhlu… Benim de en az tanıdığım burç. İşin komiği ay burcum Terazi. İçimde bir Terazi dişisi var ama kendimden haberim yok. Fakat bu burcun bir yamuğunu görmedim. Adama güven verirler.
Yay Kadınları: Bağlasan yerinde durmaz bir model. Hadi at sırtına çantayı dünyayı geziyoruz, aşkımızı Niagara Şelalesinde taçlandırıyoruz ilişkisi için ideal model. Bir de flörte bayılırlar. Kıpır kıpırlar. Yaşam dolular. Benim de yükselen burcum Yay. Sürekli yayıyoruz işte. Hayatları yaylanmak üzerine kurulu bu kadınlarla ilişki çok eğlencelidir de böyle evimin kadını olsun, kapıda pencerede beni beklesin falan kafasındaysanız bu model size göre değil. Kapıyı pencereyi kafanıza geçirip basıp gidebilirler. Esnemeyi, hareketi, yaşamı birlikte elele yol arkadaşı olarak tatmak için çok güzel kadınlar yaylar.