Kahveyi Unutun: Sabahlarınıza “Patlayıcı Cinsel Şifa” ile Başlayın!

8.970 views

 {agelock 18}

(Elephant Journal’dan tercüme ettiğimiz bu yazı, 18 yaşından büyükler içindir.)

Bunu ilk işittiğimde, başlıktaki cüretten dolayı biraz afalladım. Yani demek istediğim, Patlayıcı? Gerçekten mi?

Belki ben kronik bir kuşkucuyum. Belki, biraz bıkkınım. Veya belki sadece karşıma çıkan ve “patlayıcı” zevkten insanın kendini kaybedeceği geceler için söz veren erkeklerin, hepsi hepsi yedi dakika sonra eteğime boşalmalarından ve kuru temizleme bedelini bile ödemeyişlerinden bıktım. 

Dolayısıyla, ışıklı başlık utanmasızca, pişmanlık duymadan Patlayıcı Cinsel Şifa ifadesini teşhir ettiğinde tüm düşünebildiğim, “Ahbap, sen daha iyi becerirsin”.

Patlayıcı Cinsel Şifa nedir? Karı-koca çift (ve kurucular) Ben ve Jen Rode’a göre, “Kadınlara, G-noktası orgazmının mest edici hallerine kendilerini tamamen bırakma olanağı sağlayan bir şifalandırma yöntemidir.” Bir kadının cinselliğindeki blokajların temizlenmesi yolu ile, çift, aynı zamanda, yaşamının geri kalanında istediği şeylere sahip olması yönünde de tıkanıklığını açmakta söz konusu kadının.

G-noktası alışıla geldik şekli ile, (kadın boşalımı ile ilgisi olsun ya da olmasın) sadece şanslı bazılarının erişebildiği gizemli zevk gezegen olarak bilinir. Rode çifti kadınları kendi anatomileri üzerinde eğitmeye (evet, her kadın içinde bu güce sahiptir) çalıştıkları kadar, kadın için, kendi orgazmik potansiyeli kapsamında, koçluk, sezgisel tarot okumaları, Reiki ve (tahmin ettiğiniz gibi) G-noktası masajı ile onun için zemini de hazırlıyorlar.

Yorumlar bölümünün, şimdiden muhalif görüşlerle dolduğunu görebiliyorum:

Rastgele herifin birinin benim kız arkadaşımın kukusuna dokunacağını mı söylemeye çalışıyorsun?

Bu çok saçma.

Ya ona aşık olursam ne olur?

Bu ahlaksızca.

Eğer onunla evlenmeyeceksem neden birisinin benim bacak arama dokunmasına izin vereyim ki?

Bu fahişelik değil mi?

Benden yararlanılmasını istemem.

Diğer taraftan, kaygılar haksız değil. Cinsel utanç, gizlilik ve korku (özellikle, kadınların arzuları bağlamında) mevcut ortamda, kafaların karışması şaşılacak bir durum değil. Din, kadınların namuslu ve sadık olmaları gerektiğini söylerken, Cosmopolitan bize, ‘birini yakalama’ şansımızı kaybetmemek için erkeği nasıl tahrik edeceğimizi bilmemiz gerektiğini söylüyor.

Erkekler bunu o denli kolaylıkla elde edemezler. ‘Oyuncu’ olduklarını düşünürler ve özgüvenleri kızları kolayca kafeslemelerine dayanır, ancak pornoyu, sokaktaki fahişelere takılanları ve 13 yaş dönemlerinin münasebetsiz fantezilerini referans olarak alırlar (altın bikini-altı giymiş Prenses Leia’ya kusur bulmayın).

Bununla birlikte, sınırlı eğitimimiz ve sekse karşı tavrımız nedeni ile (ve buna karşın değil) Rode çifti Patlayıcı Cinsel Şifa’yı oluşturdu. Kabul edin: her ne kadar seksüel rock yıldızları olduğumuzu düşünmek istesek de, erotik potansiyelimiz söz konusu olduğunda çoğumuzun hala öğrenmesi gereken çok şey var. Tıpkı meslekten tamircilerin otomobiller üzerine uzmanlaşması veya muhasebecilerin mali konular üzerine uzmanlaşması gibi, biz de artık, cinselliğimiz üzerinde beceri ile çalışmayı bilen  profesyonel seks çalışanları için yer açmayı öğrenmeliyiz.

Ben Rode, bu profesyonellerden biri. Sertifikalı Seksolojik Fizik Tedavi, Beden Egzersizleri Uzmanı olarak en üst derecede dikkat ve bütünlükle cinsellikle ilgili tedavi ve çalışmalar üzerine eğitilmiş. Şu an itibariyle, bu tarz sertifikalandırma Kaliforniya ve Nevada’da yasal.

Yaptığı işi, ‘tek-yönlü dokunuş’ olarak adlandırıyor; yani kendisi hastanın/danışanın cinsel organlarına dokunurken, hasta/danışan ona dokunmuyor. Ben asla soyunmuyor ortamda ve romans, koca avcılığı, etkilemeye çalışmak, bir “hanıma yakışmaz’ hallerde görünme korkusu olmaksızın saf, katıksız orgazmik enerjiye bağlanmaya çalışırken çoğu kere ortalarda olan bağlayıcı, ilgi dağıtıcı hiç bir unsur da bulunmuyor.

Artı, Ben’in eşi Jen de ortamda bulunuyor ve şifalandırma sürecinin bir parçası, dolayısıyla, pek çok kadın için ‘beynin teyakkuz merkezi’ni, nam-ı diğer, beynimizin bizi mücadele et ya da kaç konumunda tutan reptilyan bölümünü, rahatlatmak için psikolojik olarak ‘güven’ ortamı yaratıyor. Beynin teyakkuz merkezi aktif hale geldiğinde, kadınlar bir orgazm ortamına giremiyorlar. Bu nedenle, güvende olduğunu ve doğru, olması gerektiği gibi dokunulduğunu bilmek bir kadının kendi orgazmik potansiyeli ile bağlantı kurması için birinci derecede önemlidir ki, bu da bu tarz çalışmalarda profesyonellerle çalışmanın paha biçilemez  oluşunun temel nedenidir.

Yaptıkları şeyin önemi inkar edilemez, ve bununla birlikte, bu iş aynı zamanda, aşırı derecede keskin bir bıçak sırtıdır ve bir çok insanın kendilerini rahat hissettikleri alanın çok ötesine geçmektedir. Sadece hastalarının/danışanlarının cinsel organlarına dokunmaları nedeniyle kültürel yargı ile yüzleşmek zorunda kalmazlar, aynı zamanda, orgazm ile ilgili köhneleşmiş ve yanlış tanımlarla da karşı karşıya kalırlar.

Katıldığım Orgazmik Meditasyon çalışması için teşekkür ederim, kapsamlı bir orgazm deneyimi edindim, ancak Rode çiftinin karşılaştığı pek çok insan, orgazmın sadece 30 saniyelik hızlı ve yoğun bir zevk olmaktan çok daha fazlası olma veya bir dakika, beş dakika, otu dakika hatta daha uzun sürme olasılığını asla düşünmemiş. Patlayıcı Cinsel  Şifalandırma bizim hem zihinsel hem fiziksel cinsel paradigmalarımızı bombalıyor.

Ancak Ben ve Jen bunun caydırıcı olduğunu düşünmüyorlar. ‘Orgazmik’ söyleminin ötesinde, Patlayıcı Cinsel Şifalandırma gerçekten şifalandırma ile ilgili. Seksolojik Fizik Tedavi ve Beden Egzersizleri Uzmanı olmasının yanısıra Ben aynı zamanda Sertifikalı bir Hipnoterapist ve Jen de güçlü bir durugörür ve Reiki Master. Onlar işlerini ‘çağrı’ olarak görüyor ve ‘İkiz Ruh’ eşleri olmalarının, hem evlilikte hem mesleklerinde İlahi Erkeklik ve İlahi Dişilik arasında daha büyük bir şifalandırmaya hizmet ettiğine inanıyorlar.

Beni yanlış anlamayın. Tüm bu temelsiz ve sağlam kanıtlara dayanmayan konular arasında Ben ve Jen ayakları yere sağlam basan iki insan. Dahası, kendi cinsellikleri ile hizalanmışlar ve kişisel ilişkilerinde açık, net ve kararlı sınırlara sahipler. Dolayısıyla, danışanları/hastaları ile sınırları, bugüne kadar gördüğüm, deneyimlediğim en açık ve en sağlıklı sınırlardan biri.

Evlerinden içeri girdiğim anda, teslim olacağım bir yerde olduğumu biliyordum.

Zamanla Ben ve Jen’in, benimkine benzer bir mesajları olan zeki ve sevgi dolu insanlar olduklarını öğrendim; sö konusu mesaj ise: seks ve haz bizim doğumla kazanılan  haklarımızdır ve dünyanın son derece gereksinim duyduğu şey cinsel anlamda yetkin kraliçelerin, kendi yüceliklerine adım atmaları ve armağanlarını paylaşmalarıdır.

Kalan tüm gururumla birlikte beklentilerimi bir kenara bıraktım ve çıplak bedenimle masaya uzandım. Ben bacaklarımı ve arkamı yağlamaya girişti ve nazikçe gerilmiş olan kaslar üzerinde çalıştı. Jen Reiki uygulamak üzere ellerini bedenimin üstünde havaya kaldırdı.

Sadece bir kaç dakika içerisinde rahatlamanın, gevşemenin en derin seviyelerine daldığımı hissettim.

Nihayet zamanı geldi. Ben eldivenlerini taktı, parmaklarını yağladı ve benden içime giriş için izin istedi. Ona giriş iznini verdim. İki parmağı ile dikkatle ve sakince girdi ve kasık kemiğimin üzerindeki süngerimsi bölgeye düzenli bir şekilde yavaşça vurmaya başladı. Çok geçmeden, parmaklarında kaçınılmaz meme ucu gibi bir kabarma hissettim. Jen bana kalbimdeki yumuşaklıkla cinsel organlarımda git gide büyüyen nükleer reaktörü birbirine bağlamamı hatırlattı. 

Ben’in talimatları doğrultusunda, o benim bacaklarımı destekleyip içeride oluşturduğu baskıyı sürdürmeye devam ederken klitorisimi okşamaya başladım. Bana, zevkin kıyısına kadar gitmemi ama daha ötesine geçmememi özellikle vurgulayarak söyledi. Bana, yakında ilk orgazmın geleceğini haber verdi. Başımı salladım, yüzüm ter içindeydi ve organım olabileceği kadar kabarmıştı. 

Zoru zoruna orgazmın eşiğinde tutarak klitorisimi okşamayı bıraktım. Onun parmaklarına güçlükle dayanmaya ve enerjiyi aşağıda dağıtmaya gayret göstererek ağzımı açtım.

İlk olarak, havada asılıymışçasına gitgide genişleyen bir varlık duygusu hissettim, bunu bedenimle benim aramda garip bir kopukluk izledi. Aşağı baktım. ‘bedenim’ olarak tanımladığım kemik yığınından dışarıya, onun ellerini, çarşafı ve bacaklarımı sıcak, hoş-kokulu bir sıvı fışkırması kapladı.

Çığlık dudaklarımın arasında zayıflayarak kayboldu ve afallamış bir “Oh” haline dönüştü.

Cinsel yaşamımda fazlasıyla ıslanıp damladığım veya nadiren de olsa squirt (fışkırma) yaşadığım oldu. Ancak asla bacaklarımın arasından bu ölçüde büyük bir akışı yaşamadım.

Başımı arkaya yasladım ve ağlamaya başladım. Yeni bir dünyanın kapılarının açıldığını hissettim. Kadının gücüne ilişkin duymuş olduğunu tüm o hikayeler, Hayatın Kaynağı, Muhteşem Boşluk, Hayatın Başladığı Yer (L’Origine du monde), hepsi bir anda mükemmel bir farkındalık oluşturdu.

“Tekrar yaşamaya hazır mısın?” diye sordu.

“Daha fazlasına” diye düşündüm.

Orgazmı dayanılamayacak bir zirveye eriştirmek üzere tekrar başladık ve bu kez kendimi çok daha fazla yoğunlaştırarak, kendi kapasitemin sınırlarını genişletmeyi hedefledim. Sıvı fışkırmaları tekrar üzerimizde yoğunlaştı. Onca yıl bedenimin içinde neler oluştuğuna (ya da nelerin gelişmeden beklediğine) hayret ettim.

Bana bir kez daha durmayı isteyip istemediğimi sordu ama ben bir kez daha zirveye ulaşmak istiyordum. İçimdeki çocuk bacaklarını özgürce açmak istedi ve ben onun henüz tamamen doğmamış olduğunu biliyordum. Çaba, şu ana kadarki en yüksek doruğu oluşturdu. Ve kendimi kayıtsız şartsız tam teslimiyetle ona bırakma anı geldiğinde, klitorisimden bir kıvılcım, bir şerare onun parmaklarına aktı ve tahayyül edilebilecek en ilahi, en şiddetli kıvrantı yayıldı bedenime. Asla sona ermesini istemiyordum, bir yandan da bir dakika daha dayanacak kadar güçlü olup olmadığımı merak ediyordum.

Karanlıkla aydınlığın sınırında kıvranıyordum. Cennet ve yeryüzü. Uhrevi ve öte dünyaya ait. Örtüler kalktı, içeride hiç bir şey yoktu… ve her şey vardı.

Son rahatlamanın ardından sırtüstü düştüm ve gülmeye başladım. Hiç bitmeyecek gibi, gülerek günahkar, haşarı ve ıslak kendimden geçtim. Orgazmik eğlence birden karşıma çıktı ve bir eğlenceli ve tehlikeli gerçek dikildi karşıma: bu sadece başlangıçtı.

Ben parmaklarını içimden çekti. Birlikte odadan dışarı çıktılar. Derin bir nefes aldım ve ıslak çarşafların içinde pes etmiş halde kaldım, bu hoş deneyim sonrası hissedilen haz yeni doğan bedenimi kapladı.

Öyleyse, Patlayıcı Cinsel Şifalandırma istenen sonuca ulaştırıyor mu? Evet. Birden çok yolla.

Eğer, OMing* diş fırçalamak gibi ise, Patlayıcı Cinsel Şifalandırma diş hekimine gitmek gibi.

Çalışmadan sonra kendimi yaşamla dolup taşmış buldum. Halen hazzı hissediyordum ve enerji ile bütünleşmem ve enerjiyi metabolizmamda özümsemem kadar, uyarılmamı da paylaşmak istiyordum. O gece sevgilimin kollarında göçmeden önce yoga kursuna gittim, Mission boyunca 30 dakika yürüdüm ve üç saat boyunca dansa devam ettim.

* OMing – Orgazmik Meditasyon veya OMing, Nicole Daedone tarafından geliştirilmiş bir farkındalık uygulamasıdır. Meditasyonun hedefi, cinsel organların parmakla uyarılmasıdır. OMing çiftler halinde uygulanır ve çiftin, dikkatlerini aralarındaki birleştirici rezonansı geliştirmeleri hefefine ulaşma yönündeki duygulara odaklamalarını gerektirir. 

Orgazm oluyorsanız kimin kahveye ihtiyacı olur ki?

Gücümüzün sorumluluğunu almak için kurtulmak zorunda olduğumuz küçük bağımlılıklar hakkında düşünün: kafein, alkol, alış-veriş, sert ve hızlı seks, televizyon, şeker v.b.

Ya da, mükemmelliğe erişmek için sonu gelmeyen terapi seanslarına, plastik cerrahiye, ceza niteliğindeki spor salonu müdavimliklerine veya saçma moda dergilerine boş yere harcadığımız parayı gözünüzün önüne getirin.

Orgazmın bize öğrettiği şey, aradığımız beslenmenin kendi içimizde olduğu ve bilmem kaç tür “ateşli seks ipucu” öğrenmekle, ruhumuza bir dolu ıvır zıvır tıkıştırmakla  bulunamayacağıdır. Ve bu orgazmik beslenme herhangi bir anda kullanabileceğimiz dipsiz bir kaynaktır. Tüm yapmamız gereken, kendi mutluluğumuza, kendi hazzımıza ‘evet’ demek ve onun bilgeliğine teslim olmaktır.

İsme gelince? Pekala, Rode çiftine göre, ‘Duygusal Hipnoterapatik Boşalım (Salıverme)’ bir web adresi için çok uzun. Artı ‘Patlayıcı Cinsel Şifalanma’ hiç kimsenin kolayca unutamayacağı basit bir URL.

************************************************************************

Ben ve Jen Rode halen danışan / hasta kabul ediyorlar. Kadınlar için 90 günlük bir En Üst Düzey Kendini Güçlendirme ve Motive Etme Programları var. İletişim için e-posta adresleri  Ben@ExplosiveSexualHealing.comile ya da Websiteleri veya facebook üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Candige Holdorf bir yazar, oyuncu, seks ve yaşam koçu ve Orgazmik Meditasyon Eğitimcisidir. Şu aralar, “6’dan 9’a ve Ötesi: Dişi Erotizminin Merceğini Genişletmek” adlı kitabı üzerinde çalışmaktadır. Elephantjournal ve The Good Men Project’de yazmaktadır ve aynı zamanda arzu, cinsellik ve Orgazmik Meditasyon alanlarında uzman konuşmacıdır. Eski bir yoga eğitmeni, iyileşmiş bir anorreksikdir.

(Yazının kaynağı: http://www.elephantjournal.com/2013/04/forget-coffee-start-your-mornings-with-explosive-sexual-healing-adult-candice-holdorf/)

(Çevirmen: Ahmet Rahmi Görkey)

(Not: “Patlayıcı Cinsellik Şifalanması” çalışması ile derKi’nin bir alakası yoktur. Bu yazı sadece okurlarımızı bilgilendirme amaçlı tercüme edilmiştir. Bu yazı, Türkiye sınırları içinde yapılabilecek herhangi bir çalışmaya referans gösterilemez. derKi’nin bu tarz çalışmalar veya kişilerle hiçbir ilgisi yoktur.)

Yorum Yapın