Meryem Suna ile “Mucize Kadın” Atölyesi

1.096 views

16-17 Eylül 2017 Workshop
Saat : 10.00 – 18.00
Yer : Hilton Bosphorus / İstanbul
Kayıt : 0553 463 08 08

“Bir kadın olarak taşıdığınız ebedi bilgelik içinizde keşfedilmeyi bekliyor, Kadın mucizenin tanımıdır.”

Kadınlara özel bu çalışmada, sevginin gücünü hayatımızda daha fazla tezahür ettirebilmek, yeni ve daha derin cinsel farkındalıklara ulaşabilmek, içimizde saklı olan bilgeliği uyandırabilmek, cinselliğimizin dişil gücü ile, barış ve uyum içinde olabilmek, yaşamımıza daha fazla coşku ve haz katabilmek için ihtiyacımız olan yolları öğreneceğiz.

Kadın olarak kendi cinselliğimiz hakkında ya hiç bilgilendirilmedik ya da kültürel algı ve kodlanmalarla eksik, hatalı bilgilerle yüklendik, bu nedenle kendi asli doğasından uzak erkek doğasına yakın kopyalar haline geldik. Oysa doğamızda zaten var olan sevgi ve şefkati, muazzam gücü ve esnekliği, özümüzdeki kaynaktan almayı öğrendiğimiz de kim ve ne olduğumuzu yeniden hatırladığımızda duygusal denge ve hakimiyet, yaratıcılık ve bolluk yaşamlarımızda kendini kolayca gösterir.

16-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan bu atölyede cinsel enerjimizi baskılayan, çarpıtan, saptıran koşullanmalardan arınmanın, bedenimizi cinsel açıdan tanımanın, cinselliğin doğal ve bilmediğimiz yönleri ile tanışmanın yanı sıra orgazm hakkında bilgilenerek orgazmın evrelerini, seks ile sağaltım yöntemlerini öğreniyor olacağız. Bedenimizdeki erojen dokuları tanıyıp, onları keşfettiğimiz ilk bebeklik hatıralarımıza kadar uzanarak hafızamızdaki orgazmik deneyimleri yeniden hatırlayacağız, cinsel kimliğimizi kabul etmeyi ve sevmeyi deneyimleyeceğiz.

Kadın gözümüzle kendi iç güzelliğimizi, içimizdeki tanrıçanın Öz’ünü keşfetmek ve güçlendirmek için birbirimizden ilham ve feyz alacağız. Bir kadın olarak değeri, önemi ve ihtiyaç duyduğumuz ilgiyi dışarıdan beklemek yerine kendi içimizde köklendirecek, görüntümüzle ilgili duyduğumuz rahatsızlık ve kaygıları özgüvene dönüştüreceğiz.
Dişi gücün uyanışı ile çevremize yaydığımız enerji ve vibrasyon değişir, bu değişim dişinin ilahi gücüne ve gizemine yeni kapılar açar.

İçimizdeki tanrıça ile tanışmanın, dişil enerjimizi aktif ederek, bu enerjinin gücünü yaşamımıza kanalize etmenin yolu önce bir kadın olarak kendimizi tanımak ve anlamaktan geçer. Gerçek dişil gücün bilincinde olduğumuzda varoluşla ritmik dansımızı kolayca yakalamış oluruz.

Önceki İçerikUranüs Boğa Burcunda; GENEL ve Burca Göre Etkiler…
Sonraki İçerikHayata Gerçekten Başlamak Bölüm 2: Çocukluktan Yetişkinliğe Geçiş
Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş
18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...

Yorum Yapın