Hasan Sonsuz Çeliktaş ile Dünyanın Ruhunu Keşfediyoruz…

807 views

derKi.com Genel Yayın Yönetmeni Hasan Sonsuz Çeliktaş, yıllardır gerçekleştirdiği spiritüel içerikli yurt dışı seyahatlerini, Travel Dreams seyahat acentesi ile işbirliği halinde birçok yeni yolculuk ekleyerek “Dünyanın Ruhu” web sitesinde yol arkadaşlarına sunuyor.

Eğer siz de Hasan Sonsuz Çeliktaş ile birlikte dünyanın kadim uygarlıklarını, ruhsal enerjinin yoğunlaştığı noktaları, neşe, keyif ve bilgelik dolu, özenle hazırlanmış yolculuk programları eşliğinde keşfetmek isterseniz; Dünyanın Ruhu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.dunyaninruhu.com

Web sitemizin tanıtım filmini hep birlikte izleyelim…


Dünyanın Ruhu yolculukları, TURSAB belgeli Travel Dreams seyahat acentası tarafından organize edilmektedir. (All about Travel – A 9156 Belge No)

Paylaş
Önceki İçerik1 Mart-16 Nisan 2017 Venüs Retro Etkileri
Sonraki İçerikKadınların Görünmez Jeneratörü ve Kullanım Klavuzu
Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş
18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...

Yorum Yapın