Bin Tanrılı Ada BALİ’ye Yolculuk…

339 views

Sevgili Arkadaşlar,

Çok sevdiğimiz cennet ada Bali’yi ziyaret ediyoruz yine. Harika doğası, güzelim insanları, enerji dolu tapınakları ve daha nice güzellikleriyle huzur dolu bir ada, Bali. Sizlerle yolculuğumuz için programı paylaşıyorum, ama işin aslı orada ruh halimize göre akıyor program. Arkadaşlarınızla özel geziye çıkmış gibi bir yolculuk oluyor. Gündüz geziyor, gece ise bize özel villamızda rahiplerle, şifacılarla çalışıyor, masajımızı yaptırıyoruz… Keyifle, neşeyle, enerjiyle, hem ruhumuzu hem de bedenimizi besliyor, güzelim Bali… Bu yolculukta birlikte olalım, ne dersiniz? : )

Hasan Sonsuz Çeliktaş ile Bin Tanrılı Ada Bali Yolculuğu

Yolculuk Tarihleri: 26 Haziran – 6 Temmuz 2017
Yolculuk Ücreti: Lütfen mail atınız.
İletişim: bilgi@dunyaninruhu.com

 1. Gün (26 Haziran 2017)

Yolculuğumuz İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlıyor. atar Havayolları ile Bali’nin başkenti Denpasar’a uçuyoruz.

 1. Gün (27 Haziran 2017)

Uçağımız Denpasar’a inecek. Bali’ye girdikten sonra villaya gideceğiz ve yerleşeceğiz.

 1. Gün (28 Haziran 2017)

Gündüz denize girerken, öğleden sonra da Bali Adası’nın 8 köşesine 8 ayrı tapınak yapılmıştır adayı felaketlerden korumak adına. Bugün bunlardan Tanah Lot’u göreceğiz.

 1. Gün (29 Haziran 2017)

Bugün Bali’nin en büyük tapınağı Besakih Tapınağı’na yolculuğumuz. Tabii yolculuk esnasında pirinç tarlalarından geçiyoruz. Köylere uğruyoruz ve Bali’nin enfes manzaralarının tadını çıkartıyoruz.

 1. Gün (30 Haziran 2017)

Bali’nin kuzeybatısındaki Batukaru Dağı’nın yamacındaki Batukaru Tapınağına yolculuk var bugün, tabii ki yağmur ormanları eşliğinde… Çok mistik ve çok dingin bir tapınak… Yolda ise Jatiluwih ile Ulun Danu Beritan tapınağını ziyaret edeceğiz.

 1. Gün (1 Temmuz 20176)

Pura Bukit Indrakila Tapınağında meditasyon. Enerjisi muazzamdır burasının. 8. Ve 9. Yüzyıldaki Bali Krallarının meditasyon merkezidir. Sonrasında Kintimani Yanardağı’nı görüyor ve Tanrıça Sri’nin Pura Puncak penulisan Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz.

 1. Gün (2 Temmuz 2017)

Bugün Ubud’u gezeceğiz rahat rahat. Bali’nin gezilmesi en zevkli şehridir.

 1. Gün (3 Temmuz 2017)

Kutsal çeşmelerde arınma günü. Pura Sebatu ve Pura Tirta Empul kutsal sularında yıkanıyor ve arınıyoruz. Ayrıca Tegalalag ve Ubud’a da uğruyoruz.

 1. Gün (4 Temmuz 2017)

Batı Bali’yi geziyoruz bugün de. Ulusal parkın içindeki Pura Pulaki dan Melanting Tapınağı yolculuk hedefimiz.

 1. Gün (5 Temmuz 2017)

Bugün Bali el sanatlarını göreceğiz. Alışveriş edeceğiz, hediyelikler alacağız.

 1. Gün (6 Temmuz 2017)

Bugün gündüz serbestiz. Gece veya uçuş durumuna göre geceyarısı dönüyoruz İstanbul’a…

Yolculuğumuz hakkında daha fazla bilgi için bilgi@dunyaninruhu.com adresine mail atabilirsiniz.

* Bu yolculuk TURSAB belgeli Travel Dreams Seyahat Acentesi tarafından organize edilmiştir.Paylaş
Önceki İçerikHasan Sonsuz Çeliktaş ile Ejderhanın Ülkesi BHUTAN’a Yolculuk…
Sonraki İçerik11 Nisan 2017, Terazi Burcu’ndaki DOLUNAY’ın Burçlara Göre Yorumu…
Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş
18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...

Yorum Yapın