3. Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali Başlıyor…

631 views

BU FESTİVALDE MUTLULUK VAR…BU FESTİVALDE BİR’LİK VAR….

3. MUTLU İNSAN ZİHİN RUHBEDEN FESTİVALİ 

5-6-7 MAYIS 2017, İSTANBUL KONGRE MERKEZİ HER GÜN 10:00-20:00 ARASI

“Mutlu İnsan” ZihinRuhBeden Festivali, kendi içindeki gücü keşfetme arzusuyla dolu olan ve hayallerindeki hayatı yaşamaya kendini açan insanların buluşma noktasıdır.

Bu yıl 3.sü yapılacak olan festival yine, kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, yoga gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otoritelerini, uzmanlarını, yazarlarını ve öncü organizasyonlarını ortak amaç etrafında birleştiriyor.

POTANSİYELİNİ KEŞFET

Psikoloji       Sağlıklı beslenme       Tamamlayıcı Tıp       Meditasyon       NLP       Tasavvuf       Nefes       Reiki    Mindfulness        Hipnoz        Homeopati                 Fitoterapi       Kişisel gelişim       Yoga       Pilates       Tai-Chi       Müzik Terapi        Dans        Astroloji        Bioenerji        Detoks        Kuantum        Feng Shui      Thetahealing       Nörobilim

5 Mayıs Cuma günü festival açılışı, Hazım Körmükçü ve festival kurucumuz mutlu insan Gülferi Yıldırım’ın sunumuyla, kalp ve damar cerrahı Prof. Bingür Sönmez’in ney üfleyerek gerçekletireceği  ”Kalbinin Sesini Dinle” ve Dr. Neslihan İskit’in “Kalp Yogası” etkinliğiyle başlayacak ve 3 gün boyunca 50 ayrı eğitmen, 70’in üzerinde farklı eğitim ve etkinlikte yer alacak.

KİMLER VAR

Üniversite öğrencilerinin ve 60 yaş üzerindeki kişilerin %50 indirimli olarak yararlanacağı festivalde;

Psikiyatrist, Üsküdar üniversitesi rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, tasavvuf araştırmacısı yazar Cemalnur Sargut, kalp ve damar cerrahı Prof.Dr. Bingür Sözmez, tamamlayıcı tıp ve nöral terapi uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul, endokronoloji ve iç hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Nuri HakseverUzman Dr. Ender Saraç, fitoterapi ve akupunktur uzmanı Dr. Ümit Aktaş, hipnoterapi ve EFT uzmanı Dr. Bülent Uran, homeopati uzmanı Dr. Levent Buda, “Yaş 75 yolun yarısı” kitabının yazarı gazeteci Ertuğrul Akbay, yoga terapi uzmanı Dr. Neslihan İskit, sanatçı ve oyuncu Hazım Körmükçü, bitki bilimi güzellİk uzmanı Suna Dumankaya, psikoterapist ve tomatis  terapisti İris Steinfeld, “ Açık ruh ameliyatı” kitabının yazarı Dr. İzzet Memi,  “Aynada seni gördüm” ve “Bir güven meselesi” kitaplarının yazarı Louisa Hay Türkiye lideri Aylin Algun, ayurveda ve wellbeing danışmanı Ebru Şinik, mindfulness ve yoga eğitmeni Azize Şahin, “Kadın olmak” kitabının yazarı ve ilişki koçu Hande Akın,  kişisel gelişim danışmanı Yeliz Rüzgar, Heal Your Life Workshop Lideri ve Koçu Hale Caneroğlu,  nefes eğitmeni Alegra Benardete, “Ruhlarınız hatırlayacak” kitabının yazarı Enis Timuçin, Yoga terapi eğitmeni Merih Kenet, Meditatif rehber ve yazar Mert Güler, kişisel dönüşüm danışmanı Arzum Koyuncu, doğal tıp uzmanı Şaduman Karaca, tibet ses çanakları uygulayıcısı Sırma Belin, kişisel dönüşüm danışmanı Mehmet Bayramoğlu, “Ben senin sonzsuzluk Rehberinim” kitabının yazarı ve derki.com genel yayın yönetmeni Hasan Sonsuz Çeliktaş, Şaman öğretiler rehberi Esra Uyman, Psikolog Merve Otçeken, kuantum ve bilinçaltı dönüşüm koçu Işıl Gence, kişisel dönüşüm danışmanı Ayça İşbilir, ses frekansları uzmanı Pınar Güsar, kişisel gelişim uzmanı ICF koçu Aysun Kaçtıoğlu, Thetahealing master eğitmeni Yeşim Kuzu, yaşam koçu mühendis Ahu Acar, pedogog ve aile danışmanı Ahmet Ünal, bütünsel zindelik eğitmenleri Sibel Yücesan ve Zeynep Balcı,  sağlık koçu Selen Sonar, spor eğitmeni Gülşah Vatan, Aile-sistem dizimi uzmanı Tiraje Tekmen, evebeyn koçu Sandra Şarhon, yaratıcılık danışmanı Cindy Kohener, kişisel dönüşüm danışmanı Ayça İşbilir, astrolog  Arzu Canik, yazar ve hipnoterapist Uzm. Psikolog Hayrettin Şahin, psikoterapist ve yazar Reyhan Erdoğan, dönüşüm danışmanı Müzeyyen İşler, enerji dönüşümü eğitim lideri Ebru Tarhun ve Ahmet Cemal Gürsoy yer alacak.

SEMİNER VE WORKSHOPLAR

İster uzun yıllardır zihinsel ve ruhsal alanlarda çalışmalar yaparak kendinizi geliştiriyor olun ister ilk kez tanışıyor olun, her seviyede bilgi ve deneyime    hitap eden ÜCRETSİZ seminerler ve workshoplar ile enerjinizi yükseltecek, yaşamda kendinize yeni kapılar açacaksınız.

Festival Alanı

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşama ulaşmayı hedefleyen, bu yönde yeni deneyimlere açık şekilde kendini sürekli dönüştüren kişilerin bir araya geldiği “Mutlu İnsan” ZihinRuhBeden Festivali’ nin fuayesinde, popüler yazarların kitaplarından, doğal taş, takı ve aksesuarlara, organik gıdadan, kişisel gelişim eğitim kurumlarına, spor merkezlerinden, doğal güzellik, sağlık ve bakım ürünlerine, bedensel terapilerden, astrolojiye kadar ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek her şey bir arada…

Workshoplar

“Mutlu İnsan” ZihinRuhBeden Festivali’ nin workshop programında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kişisel gelişim ve dönüşüm uzmanlarıyla buluşacaksınız. Workshop çalışmalarında, farklı teknikler kullanarak, kendimizle ve çevremizle olan ilişkilerimizi dengelemeyi, bolluk bilincimizi geliştirmeyi, kariyer ve iş hedeflerimizi belirlemeyi, içsel huzurda kalmayı deneyimleyeceksiniz. Hayal ettiğiniz hayata ulaşmanıza, yaşamınızın kontrolünü elinize alarak kendinizi her alanda tam ve bütün hissetmenizi sağlayacak teknikleri öğreneceksiniz.

Özgür Sahne

Festivalin kalbi  enerji ve neşe dolu Özgür Sahne’ de atıyor…Fuar alanında bulunan sahnede zihninize, bedeninize ve duygularınıza seslenecek, uzmanların paylaşımlarını dinleyecek ve çok özel  sanatçıların  gösterilerini izleyeceksiniz. Müzik, dans, yoga, mantra, meditasyon  konserler ve çok daha fazlası…Paylaş
Önceki İçerikBölüm 60: Yaşamlar Arası Yaşam
Sonraki İçerik6 Haziran’a dek Venüs Koç Burcu’nda Sizi Nasıl Etkiliyor?
Hasan 'Sonsuz' Çeliktaş
18 Kasım 1976'da Mersin'de doğdu. Toros Koleji'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'ne girdi. Fakültesini çok sevdiğinden mezuniyeti sonrasında oradan ayrılamadı ve asistan kadrosunda eğitim hayatına devam etti. 2005'te ise İzmir'e yerleşti. 2001 yılında "Sonsuzlukotesi" mail grubunu kurmasıyla başlayan yazarlık hayatı, önce 2002'de sonsuzlukotesi.com'u, daha sonra da 2004'de derKi.com'u kurmasıyla devam etti. Bir yandan da Cosmopolitan, Esquire, Yeni Aktüel, Zodiac, Akşam Brunch gibi dergilerde ve Akşam Gazetesi'nde serbest yazar olarak yazıları yayınlandı. 2011'de ise Anadolu topraklarından doğup Amazon.com'da yayınlanan ilk Türk Spiritüel dergisi "The Wise"ı oluşturdu. Halen yazmaya devam ediyor. Duru Sonsuz ile Özün Dünya'nın babası sıfatıyla onlara rehberlik yapmaya çalışıyor...

Yorum Yapın