Venüs Kova Burcunda

1.738 views

Güzellik sevgi estetik değerler ve para temsilcimiz Venüs Kova burcuna geçti. 11 Şubat’a kadar bu burçta konaklayacak. Haliyle bu konularda bir süredir yoksunluk çektiğimiz enerjiler de değişti. Venüs Oğlak’ta bizi bu değerlerden biraz izole etti ve ıssızlaştırdı. Şimdi artma ve çoğalma zamanı.
Bu dönem grup faaliyetlerinden para kazanmak sosyal projeler bağlantılı işler yapmak öne çıkacaktır. Arkadaşlarımız ve onlarla bir arada olmak duygusu hakim olacağından, bu tip organizasyonlar yapabiliriz. İnternet teknoloji ve Astroloji alanları dikkat çekecek hatta bu alanlardaki para kazanma faaliyetleri artacaktır. Arkadaşlarımızla gerek iş gerek eğlence maksatlı birlikte olarak keyifli zaman geçirebiliriz. Onları bir hayli önemseyeceğimiz zamanlar bunlar.
Güzellik açısından farklılaşmak isteğimiz artacağından kendimizde gerek kıyafet gerekse fiziksel özelliklerimizi daha ilginç noktalara taşıyabiliriz.
İlişkilerimizde arkadaşlıktan ilişkiye geçen aşklara vurgu yoğun olacaktır. Daha önceden arkadaşımız olan kişilerle aşk yaşamak isteyebiliriz. Ya da var olan ilişkimizde arkadaşça tutum sergilemek isteyebiliriz.
Venüs Kova’da gezinirken altta bir Uranüs efekti olduğunu unutmayalım. Ani beklenmeyen ve sürpriz içeren durumlar kişiler karşımıza çıkacaktır. Venüs bu geçişinde GAD ile kavuşacağından, özellikle geçmiş bağlantılı ilişki arkadaşlık para ve güzellik konularını da hayatımıza getirecektir. Bu konularla ilgili bir pürüz ve sıkıntı varsa, inatçı ve dik kafalı bir tutum sergilemek yerine daha farklı bir yaklaşımla buradaki sıkıntıları yenileyenilir ve düzeltebiliriz. Eski arkadaşlıklar aşka dönüşebilir. Ya da eski problemli ilişkimize daha sıradışı bir yaklaşım getirebiliriz.
Hepimizin bir süredir hissetmekte zorlandığı sevgi enerjisi de, artacak hatta tüm insanlığa yetecek noktaya gelecektir.

Sevgiyle
Olgu ILGIN

Yorum Yapın