Terazi Burcu Dolunayı

1.068 views

Yarayı iyileştiren sebebidir !
21 Mart’ta 04.43’te 0 derece Terazi burcu Dolunay’ı olacak. Güneş’in de aynı derecede Koç burcunda olacağı bu Dolunay Chironyen etkiler barındırıyor. Chiron yaralı şifacıdır. Yaramızı ortaya çıkaracak olaylar gündeme gelirken artık bu yaranın iyileşme zamanının da geldiğini göreceğiz. Dolunay, 2 ve 8 ev konularını ben/biz dengesi ile aydınlatacak. Bu derecede yer alan Kerb sabit yıldızı tetikleniyor. Bu yıldız bir sevgili tarafından terk edilmeyi duygusal yıkımı aldatılmayı aynı zamanda aşk ve şehvet duygularını anlatır. 
Aldatılma korkunuz varsa, sadakat sorununuz varsa, daha önce terk edildiyseniz ve bu durum sizde bir yara açtıysa işte şimdi korkularınızı oluşturan bu yara açılabilir. Ancak siz artık aynı kişi değilsiniz. Yaranın kanaması demek, şifalanması demektir. Çünkü kanamayan yara orada durur ve biz fark edemeyiz. Yara kanıyorsa onu tedavi etmemiz gerek. 
Terazi Astroloji’de direkt ilişkilerle ilgili bir enerjidir. Dolunay özellikle parasal konularda alma verme dengesini açığa çıkartabilir. Ortaklı çalışmalarımız aydınlanabilir. Bazılarımız bu çalışmaları sonlandırmak isteyebilir. Ya da evliliklerde parasal hesaplar ayrılık aşamasına taşınabilir. 
Dolunay yöneticilerinden biri Venüs Kova burcunda, diğeri Mars Boğa burcunda ve birbirlerine gergin bir açı gönderiyorlar. İlişkilerde sadakat sınavından geçebilir. Bu açıyı çift taraflı değerlendirebilirim. Aynı zamanda ilişkilerde Mars Venüs karesi kişiler arasındaki tutkuyu körükleyebilir. Sıradan giden ilişkiler Dolunay’da ateşlenebilir. İlahi adaletin temsilcisi Jüpiter’in oluşturduğu iki farklı YOD kalıbı ( Tanrı’nın eli ) aktif olacağından iade-i itibar zamanı diyebilirim. Yani hak edene hak sistem tarafından verilecektir. Bu hak ilişkide mağdur olan tarafı taçlandırılması olabilir birinden hakkınız olan parayı almanız da olabilir. 
Uranüs Dolunay’la aynı derecede yani 0 derecede olduğundan Dolunay’da çok aktif olacaktır. Beklenmeyen haberler şaşırtan itiraflar hızlı bir iletişim dönemiyle karşımıza çıkabilir. 
21 Mars Bahar ekinoksunu da aktif hale getireceğinden bu Dolunay sonun başlangıcı niteliğinde olacaktır. Yeni bir kapıdan girme hazırlığı. Tıpkı baharın müjdelenmesi gibi. Neyi hak ediyorsanız ilahi adalet yanınızda bunu bilmelisiniz. Bazı sonlar da bizim için hayırlıdır ama onu biz bilemeyiz. Ya da son dediğimiz anda yeni bir başlangıç olur onu da bilemeyiz.

Yorum Yapın