İyi Şans Yanımızda

1.372 views

Bir hafta boyunca şanslı bereketli bir hafta yaşayacağız. Güneş Jüpiter ve Neptün birbirleri ile uyumlu açı içinde olacak.

Astrolojide biz buna; uçurtma açı kalıbı diyoruz. 3 gezegen birbirini destekleyerek var olan potansiyellerini maksimum seviyede kullanmalarını sağlayan yeni bir sinerji yaratacaklar. Haliyle üretmek yaratmak bir fikri projeyi işbirliğini geliştirmek sunmak paylaşmak yaymak, varsa iş ve özel yaşamınızda sağlığınızda tıkanan noktaları açmak için bu hafta yeni alternatifler bulabilirsiniz. Bir süredir inancınızı umudunuzu bulmakta zorlanıyorsanız, bu hafta onu yanı başınızda görebilirsiniz.

Her şey birine veya bir şeye inanmakla sevmekle başlar. İnanç bizi harekete geçirir. Eğer daha önceden doğru ilişkiler kurduysanız, doğru adımlar attıysanız şimdi onlar ilerlemeniz için ihtiyacınız olan basamaklar olacaklar.

Böyle zamanlarda içinizde bir yerde gizlenen küslükler dargınlıklar birikmişler söylenmemişler sizi özgür bırakmak için kendilerince bir çıkış yolu bulurlar. Bedeninizi dinleyin, size ne diyor. Kendinize zaman ayırın, her gün 20 dakika sadece durun. Biraz müzik dinleyin, hafif bir egzersiz yapın, sevdiğiniz yemekleri yapın kendinize…kendinize iyi davranın.

Güzel etkilerin yanında hafta boyunca Mars Merkür karşıtlığı yaşayacağız. Bunu en güzel şöyle anlatabilirim; düşüncelerimiz ile onları hayata geçirmek için izlediğimiz yöntemin birbiri ile zıt olması. Çocukların hakları için sosyal medya paylaşımları yapıp evde kendi çocuğuna bağırıp çağıran saygı göstermeyen insanları düşünün yada şiddete karşıyım deyip trafikte en küçük olayda bağırıp çağıran kavga çıkaranları… gündeme uygun en güzel örneklerden olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bugünlerde yazmak paylaşmak anlatmak göstermek sunmak istediğiniz şeyler de olabilir. Hatta yüksek sesle duyurmak haykırmak tartışmak istediğiniz önemli meseleler olabilir. Biriken ne varsa gitmesine izin verin, derim. Samimi içten ve adil olun. O zaman şans sizin yanınızda olur. Şansınız bol ve daim olsun.

Aylin İleri
Danışman Astrolog

Yorum Yapın