Güneş Balık Burcunun Son Derecelerinde: Hepimiz BİR’iz

1.780 views

Güneşimiz artık balık burcunun son derecelerinde. İçimizde tuttuğumuz her ne varsa, çıkmak için çabalıyor. Çıksın ki, şifalansın. Diğer yandan Venüsün, Marsın yönettiği Koç burcunda retrosu, Marsın Venüsün Boğa burcundaki hareketi ikilemere yol açabilir bu ay boyunca. Bu ikilemler nelerdir?

Öncelikle maddiyat. Kazançlar ve hak etmeler. Kendine güven ve güvensizlik. İlişkilerde bir noktada sıkışmalar. Birbirlerinin burcunda olan bu iki gezegen bizi bir o yana, bir bu yana atmaması için her şeyi dengeli ve sırayla yapmamız gerekiyor. Önceliklerinizi sıralayın. Teker teker bu sorunları çözmek için düşünün. Kendi gücünüzü keşfederek yola devam edin. Acele etmeyin. Bunun bir süreç olduğunu ve yaşanması gereken olaylar olduğunu idrak ederek, kabulde kalmaya çalışın. Enerji alanınıza kimseyi sokmayın.

Marsın enerjisi sıkışmalara neden olurken, fazla enerjinizin sizde kalması öfkeye yol açabilir. Bu yüzden spora yönelmeniz, sevdiklerinizle aktivitelerde bulunmanız iyi gelecektir. Özellikle bu -2, şu an, +2 günün Güneş-Satürn karesinde ilerlediğini, yaşanan her şeyin sizi bir sonrakine güç olarak hazırladığını bilin.

Neyle test edildiğiniz değil, neye hazırlandığınız önemlidir. ‘Her şeyim aksi gidiyor’ düşüncelerinden arınarak, olan katkıyı kabul edin. Başaramayacağım düşüncesi sizin değil. Yapamayacağım düşüncesi size ait değil. Siz her şeyi yapabilirsiniz, yeter ki kendiniz olun. ‘Hiçbir şey yapmak istemiyorum’ sizin enerjiniz değil. Sizden aldıkları enerjiyi geri çağırın.Çevrenizi iyi seçin, negatiflikten uzak durun.

Seni tanımıyorum. Seni görmüyorum. Sen kimsin bilmiyorum. Ancak başarabileceğini ve vazgeçmeyeceğini biliyorum. Hepimiz, BİRiz.

1 Yorum

Yorum Yapın