Bu Hafta Cuma Gününe Dikkat…

739 views

16 Kasım Cuma günü Merkür durağan seyrine geçiyor, bu etki ele attıklarımızın ilerlemesini güç hale getirir. Ayrıca herhangi bir konuda başlangıç yapmak uygun olmayacak. Cuma günü sadece Merkür değil, gökyüzünün diğer göstergeleri de dikkat diyor. Güneş 0 derecede burç değiştiriyor ve sağlık başta olmak üzere genel enerjimize, yaşam gücümüze önem vermeli, soğuk algınlıkları ve beden gücümüz açısından hassas olacağımızı bilmeliyiz.

Cuma günü boyunca Ay ve Mars kavuşum ve Satürn de bu alanı görünümde tutacak. Mücadele etkisi yüksek bir gün ama unutmayın ki neyi başlatırsanız başlatın ticari, iletişim ve genel enerjiler açısından hayli dikkatli olmalıyız, Cuma günü başlattıklarınızda sonrasında sonuç almakta zorlanmanız söz konusu. Dolayısı ile Cuma gün bu haftanın en hassas günü olarak rutin işler, olağan konularla geçirilmesi gereken bir aralığa işaret etmekte.

Dünyevi konularda karmaşık etkiler olsa da sezgisel taraflarımız bileniyor. Bu aralar sezgilerinize, kendinize, fark etmeniz gerekene dönün ama geçmişe takılmadan, eski konularla zihninizi fazla meşgul etmeden, kendiniz için güzel bir şey yapmaya, bardağın boş değil, dolu tarafına odaklanmaya çalışın.

Cuma enerjileri şükür etmek, her ne olursa olsun sahip olduğunuz her şey için minnet duymak adına çok özel açılımlar veren, güzel titreşimleri de beraberinde getirme eğiliminde. Dünyevi alanlarda dikkatli olmalıyız ama iç enerjilerimize, duaya ve şükre dönebilirsek ilginç kapıların hayatımızda açıldığına önümüzdeki günlerde şahit olabiliriz.

Cumartesi’den itibaren Merkür Retro’su başlıyor. Merkür Retro yazıma web sitemden veya profilimdeki linkten ulaşabilirsiniz. Bu vesile ile güzel bir hafta sonu geçirmenizi dilerim.
Sevgilerimle…

Yorum Yapın