6 Eylül 2017 Balık Dolunayının Burçlara Etkileri

3.025 views

Türkiye İstanbul’a göre 6 Eylül 10:03’te Balıkta Dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkileri bir sonraki yeniaya kadar devam eder.

Not: Yeniay/dolunay yorumlarıma Drakonik Astrolojiyi de katıyorum artık ve ona göre ayrıca yorum yazıyorum ilaveten. Yani, “Ruhun Astrolojisi”ni.

Hepinizin bildiği haritalar ve yıldızlar genel olarak “fizik plan”da yani “madde planında” neler olduğunu ve ne yaşadığımızı anlatırken, Drakonik yıldızlar ve haritalar “ruhsal planda” nelerin olduğunu anlatır. Bundan dolayı, Drakonik yeniay ve dolunayları ruhunuzun gerçekleştirmek istediği şeyler ve öğrenmeniz gereken deneyimler bağlamında yorumluyorum ilave yorum olarak.

Balık Dolunayının burçlara etkileri neler olacak bakalım.

Koç

Balık dolunayı 12.evinizde olacak. Ruhsal alem, bilinçaltı alanında. Ruhsal olarak huzursuz olduğunuz bir konuyu bırakma zamanı gelmiş olabilir. Herşeyi çözmeniz gerekmez. Başak Güneşin mükemmeliyetçiliği ve her soruna odaklanması enerjisinden çıkmak lazım. Onun yerine, önceliğinizi şu an çözebileceğiniz işlere veya meselelere verin. O zaman hem duygusal hem zihinsel tatmin yaşarsınız. Pozitif bir ruh haliyle çalışmak sizi ileri götürür. Bir haber beklentiniz var gibi. Sabır edin gelecektir. Dualarınız ve rüyalarınıza dikkat edin bu dönemde. Ruhsal olarak uyanış zamanı. Sağlığınıza dikkat edin.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, bir konuda negatif veya umutsuz olduğunuz anda güzel ve hızlı bir haber gelebilir. Bu yeniden içinizdeki umudu, inancı güçlendirecektir. Bu size şunu öğretir, her şeyi akılla çözmeyin, bir anda her şey değişebilir, hayat sürprizlere açıktır. Bir sırrın açığa çıkması mümkün ayrıca. Sanki birinin bir hatası veya tavrı size yarayacak veya sizi uyandıracak bir konuda gibi.

Boğa

Balık dolunayı ideal, istekler, dostluk alanında gerçekleşecek, 11.evinizde. Dostluklarda beklenti ve gerçekler arasında bir denge kurmak zamanı. Ayrıca istekler, planlarınızı gözden geçirme zamanı. Daha doğrusu bu konulara bakış açınızda bazı şeyleri değiştirme zaman. Galiba Balık size insanları olduğu gibi kabul edin diyor. O zaman gerçek sevgiyi daha iyi tesis edersiniz. Yeni fikir ve ilhamlara açıksınız. Belki de hayatınızın amaçlarından birini anlayacaksınız. Bu bir vizyon halinde gözünüzün önüne gelebilir.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, sizin için ruhsal anlamda bir tamamlama dolunayı gibi. Artık birşeylerin değiştiği bir zaman. Farklı bir anlayışa, farklı bir yola girdiğinizi göreceksiniz giderek. Bunun için birşeyleri bırakmanız gerek. Belki de bir karmayı çözme zamanı. Mesela, inadı veya dar sınırlarda kalmakta ısrar etmeyi, ya da birileri hakkında kafanızda oluşturduğunuz yargıları bırakmak zamanı. Çünkü içinizde yanan ateşi ifade etmek için yeni bir yol lazım, daha farklı ve daha faydalı. İlişki alanında anlayış açısından değişim zamanı. Değişim için önce eskimiş ne varsa bırakın. Bir duygusal detoks yapın kendinize.

İkizler

İş ve kariyer alanında yeni vizyon ve yeni anlayış üretme zamanı. Gelinen noktada, bir tıkanma veya rutine girme varsa, bu hem sizi hem işteki diğer insanları rahatsız edecektir. Yeni bakış açısı, anlayış veya yeni bir rota belirlemek üzere fikirler havada uçuşacaktır. Bu ihtiyacınız olan yaratıcı çalışmalara zemin hazırlar. Kendinizi göstermek için fikirleri ele alacaksınız. Yeteneklerinizi parlatan fikirler hem size hem işe yarayacaktır. Bu dolunay ayrıca sevginizi sorgulamanıza neden olabilir. Kendinizi sevmeyi ihmal ettiyseniz, işte, buna dönme zamanı. İhamlar bol, yaratıcı çalışmayla öne çıkabilirsiniz kiminiz.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, iş veya yapmak istediğiniz bir başka şey arasında kalabilirsiniz. Yeni bir işin kapıları birden açılabilir size. Tam bir şeyler biterken. Kiminizin ise, çevresinde aniden değişim olacak görünüyor. Birden farklı bir çevreye girebilirsiniz. Bir haber veya ani bir gelişmenin akabinde. Hayatın bir anda nasıl değişebileceğini görmek sizi şaşırtabilir. Aslında belki de bu değişimin başı olabilirsiniz veya katalizörü. Ancak ani bir gelişme sizi itekleyecek. Hayat ne kadar şaşırtıcı olabiliyor, sanırım ruhsal anlamda sizin deneyim bu yönde..

Yengeç

Balık dolunayı 9.evinizde gerçekleşecek, seyahat, uzun yol, uzaktaki yakınlar, resmi işler, eğitim ve büyük planlar alanında. Uzaklarla görüşme, seyahat gündemde olabilir. Bir fikrinizi veya vizyonunuzu eyleme koymak isteyebilirsiniz. Bu kiminiz için özel yaşantısıyla ilgili, kiminizin kariyer planıyla ilgili olabilir. Kafanızdaki planlar için yardım ve destek gelecektir. Belki de büyük bir hayalinizi gerçekleştireceksiniz. Bir sorununuz sanki kendiliğinden çözülecek, belki de olmaz denen bir şey. Ailede siz ve diğer özellikle yaşlı kişilerin sağlığına özen iyi olur.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, bir çıkışın, bir değişimin arefesindesiniz. Sanki yapacağınız bir atak sizi daha yeni bir başlangıca hazırlayacak gibi. Bazı düşüncelerinizi bırakma zamanı. Bu özellikle gündelik hayatınızı, mevcut rutini ve sağlığınızı etkiliyorsa, bırakmanın zamanı. Kiminize yeni bir hayat tarzı, kiminize yeni iş ufukta. Ama önce eskimiş birşeyleri kafadan veya hayatınızdan atma zamanı.

Aslan

Balık dolunayı 8.evinizde, yatırım, alacak, verecek, vergi ve sağlık evinde. Bu dönemde bu konulara dikkat etmek gerekir. Özellikle, para konusunda dolandırılma, ihmal, unutkanlık, hesap hatası vs. Parasal kazanç açısından iyi bir dönem gibi görünüyor. Ancak masraflar da var beklemediğiniz ek masraflar. Bir süredir beklediğiniz bir parasal konu veya işbirliği hızlı bir haber üzerine olabilir. Sağlığa ihmal etmeyin bu arada, gıda, ilaç, içki vs dikkat.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, yeni ufuk açmak, hayat kalitenizi yukarı çıkarmak istiyorsanız, öncelikle mesleki açıdan bir şeylerde değişiklik yapmanız gerekebilir. Ki bu dolunay ruhsal bazda size bunu gösterecektir. Belki de hızla böyle bir değişime yöneleceksiniz. Belki de dış gelişmeler sizi hızla bir değişime sevk edecek. Çünkü kendinizi güncellemeniz, yenilemenizin zamanı. Hiçbir şey aynı kalmaz.

Başak

Balık dolunayı zıt burcunuzda, dolayısıyla 7.evinizi etkileyecek ağırlıklı olarak. İş, arkadaşlık veya eş, partner, genel olarak ilişkiler alanını. Bu konular hassaslaşıyor. Pürüz yaşadığınız bir ilişki varsa önem vermek, gerçekçi bir yaklaşımla ele almak gerekir. Mars burcunuza geçti, ani veya hızlı gelişen bir seyahat olabilir, taşınma olabilir. Kiminiz de sanki birinden ayrılma düşüncesindesiniz, gelişmeler bunu tetikleyebilir. Ancak tereddüt içindesiniz bir yerde. Bu tereddüt 10’unda Merkür burcunuza geçince gidecektir.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, kiminiz maddi bir konuda kiminiz sağlık konusunda gündem yaşayabilirsiniz. Parayla ilgili sürpriz veya şaşırtıcı bir olay var. İş veya yer değişikliği var. İşbirliklerinde değişim görünüyor kiminize de. Sağlık sorunu olanların sağlığıyla ilgilenmesi gerekir ihmal etmemek gerekir. Bu dolunay size çevrenin önemini gösterecektir, yanlış çevrenin bedeli, doğru çevrenin ödülü gibi.

Terazi

Balık dolunayı 6.evinizde gerçekleşecek. İş, çalışma ve sağlık evinde. Bu dönemde estetik vs düşünebilirsiniz veya farklı kozmetik ürünü denemek isteyebilirsiniz. Bunun için çok uygun sayılmaz yıldızlar. Venüs güzel görünüyor ancak yine de daha elverişli şartlar lazım en azından hafta sonu Ay boğaya geçince vs. Diğer yandan, bu ara çalışmak istemeyebilirsiniz, tembellik vs meyil olabilir. Venüsün güzel etkisi sosyal ortamlara girmek, eğlenceye zaman ayırmak isteği verecektir. Ne zamandır ihmal ettiğiniz kişileri görmek, sosyal olmak mutlu edecektir. Girdiğiniz ortamlarda biriyle aranızda yakınlık oluşabilir. Sağlığa dikkat, küçük bir operasyon gerekebilir.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, hayatınıza birden giren yeni kişiler çevrenizde önemli ve hızlı değişimleri tetikleyecektir. Ancak dost düşman vs ayırmak gerekir. Sağlığa sizin de önem vermeniz gerekir. Sağlık sorunu olanlar tabii. İş veya genel hayat tarzınızı değiştiren yeni bir rotaya giriyor gibisiniz. Ancak değişimi başkalarından beklemek, başkasının sizi itelemesini istemek belki de doğru değil. Drakonik dolunay burcunuzda. Önce sizin birşeyleri istemeniz gerek veya ne istediğinize dikkat etmeniz gerek. İlişkide eğer birine ulaşamıyorsanız, bırakmayı bilmek gerek..

Akrep

Balık dolunayı 5.evinizde. Çocuk, şans, eğlence, girişim ve aşk alanında. Yaratıcı çalışmalar yapanlar için çok üretken zaman. Girişimlere meyledersiniz ancak fikir üretmek, vizyon geliştirmek için şahane olmakla beraber, fikirlerin gerçeğin aynasında demlenmesi için zaman tanıyın, acele etmeyin. Bir aşk meselesi ile meşgul olabilir kiminiz. Bu hesapta olmayan, belki eski belki yeni, duygusal açıdan güzel ama birtakım pürüzleri de olan bir şeylere işaret ediyor. İşte bir konu başarı ve para getirecektir. Gittiğiniz bir yerlerde ilgi göreceksiniz.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, işte radikal, hızlı bir değişim olacak görünüyor. Bir olay bunu tetikleyecektir. Bu değişim iyi olacak gibi. Ancak değişime ne kadar kendinizi açtığınıza bağlı. Kiminiz için sağlığıyla ilgilenme zamanı. Kendinizi unutacak kadar yormayın, her şey siz iyiyseniz iyidir. Bir seçim yapmanız da gerekebilir, hem o hem bu değil.

Yay

Balık dolunayı 4.evinizde, yuva, aile, kök, başlangıçlar alanında. Kendinizi yorduysanız dinlenmek için ideal zaman diyebilirim. Güneş Başakta, sizi rahat bırakmaz, kariyer, iş alanında başarılı çalışmalar için işe sevk edecektir. Yaptığınız işlerin meyvesini alacağınız zamanlardasınız. Dolunay bir durup, hem meyvelerini almanızı hem geldiğiniz noktayı değerlendirmeniz için zaman vermenizi istemekte görünüyor. Evde, ailede sağlığa da önem vermek zamanı. Eğitim, kariyer, seyahat, planlarla ilgili hareketli zamanlar ayrıca. Güzel ve hızlı bir gelişme yüzünüzü güldürecektir. Bu kiminiz için beklediğiniz resmi veya önemli bir konuda, kiminiz için aşkta olabilir.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, sağlık önemli, doğru beslenme vs. Hayat sadece düşünceden ibaret değil, bedeninize de özen gösterin. Bir de tembel yapınız varsa, bundan çıkmanın zamanı gelmiş. Drakonik dolunay Terazide, size bir idealinizi gerçekleştirme yolunda destek olacak görünüyor. Belki de yaşadıklarınız kalben ne istediğinizi, isteklerinizi hatırlatacak size. Kiminize yeni bir hayat, yeni bir aşk, bir çocuk veya kiminize yeni bir hobi. Hayatınızı tazeleyen, canlandıran birşeyler var, hızla hayatınıza giriyor. Ancak öncelikle, duygularınızı kökten, dipten temizlemeli, bırakmalı birşeyleri.

Oğlak

Balık dolunayı 3.evinizde. Yakın çevre, düşünce, iletişim alanında. Yaratıcı veya ilhamlı çalışmalar için şahane zaman. Güneş dost Başakta, gelecekle ilgili plan ve projelerinizin zenginleşmesi açısından dolunay size vizyoner bakış kazandıracaktır. Kafanızdaki planların daha iyi hal alması için önce kendinizi ruhunuza, kalbinize, sezginize bırakın. Sonra kafanızda doğanları toparlar, somutlaştırırsınız Başak yıldızlarının desteğiyle. Bu ara rüyalarınıza, düşünce ve sezgiden gelen bilgilere dikkatinizi verin. İşte dağılmamak için dinlenin ayrıca. Seyahat, yollarda dalgınlık, unutkanlık vs yapmayın. Programlarınızı kontrol edin.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, acaba diyorum, kiminiz para, iş veya başka bir amaçla yer mi değiştiriyorsunuz. Taşınma, evde bir değişim olabilir gibi. Oğlaklar sizin de sağlığınıza özen göstermeniz gerekir. Kendinize zaman ayırmayı bilin. Ailede yaşlı kişilerin sağlığı önemli. Yeni bir yola giriyorsunuz, adım adım ilerlemek lazım, ani gelişmelere uyumlu olun ama büyük değişim için acele etmeyin. Bir yeteneğinizle kendinizi eylem sahnesinde sınayacak, göreceksiniz. Duygusal ilişki hayatında problem yaşayanlar varsa, bu dolunay tepkisel çıkış yapabilirsiniz.

Kova

Balık dolunayı para evinizde. Parasal konuda gelişmeler getirecektir. Ayrıca size bir kurum veya başkasından para getirecektir. Güneş ve Mars sağlık evinize girdi, sağlığa özen zamanı. Gıda, içki, ilaç vs dikkat. Ayrıca para akslarınızdaki yıldızlar, parasal üçkağıt, dolandırıcılık, alacak verecek, vergi vs ihmale dikkat diyor. Bu ara hayatınıza giren insanlar sosyal hayatınızı renklendirecektir. Kiminizin kafasında başka yere yerleşme planı oluşuyor gibi. Aşk için enteresan zamanlardasınız. Çocuğunuz veya bir yakınızla ilgili bir sürpriz olabilir.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, ev, yerleşim değişimiyle ilgili gündem oluşabilir. Belki evde değişiklik olabilir. İşbirliği, arkadaşlık, idealler bir arada güzel sonuçlar verebilir. Birileriyle yapacağınız hızlı iş, işbirliği içinizdeki sıradışı yanı canlandıracaktır. Yenilik iyi gelecektir. yetenekleriniz parlayacak. Kafanızda bir plan var, bunun için ihtiyacınız olan şart ve zemin oluşabilir. Çevre değişimi pozitif enerjiler getirecek, kiminizin hayatında ani değişim olacak gibi görünüyor. Tası tarağı toplayı gitmek gibi bir anda gelişen bir olay ile.

Balık

Dolunay burcunuzda gerçekleşecek. İdealist, duygusal ve romantik düşünceler akar gönlünüzden. Belki kurduğunuz yaşantıyı sorgulayacaksınız, istediğiniz yerde olmadığınızı düşünecek, belki eski günleri özleyeceksiniz. Diğer yandan, hayaller ile gerçekler arasında gidip gelmek, depresyona sevk edebilir. Belki de bu dolunay, kendiniz dahil her şeyi olduğu gibi kabul etmenizi salık vermektedir. Sizi rahatsız eden düşünce ve insanlara mesafe koymayı bilmek de gerekir ayrıca. Biriyle karşılaşmanız, görüşmeniz önemli bir karara vardırabilir sizi. Çevreniz sizden veya siz çevrenizden çok fazla şey bekliyor olabilirsiniz. Bunu anlayacaksınız. Bu dolunay gerçekleri görmenizi istiyor. O zaman gereksiz şeylere zaman ayırmaz, kendi hayal ve idealiniz için inisiyatif alırsınız.

Drakonik dolunay ne diyor sizin için?

Bu dolunay, ruhsal bağlamda, kariyer, para kazanma kaynağınız veya pozisyonunuzda değişim olabilir, bu hızlı gelişebilir. Eğer hazır değilseniz afallayabilirsiniz. Diğer yandan, kiminiz mevcut işi bırakıp hemen yeni işe atlayabilirsiniz de. Kiminizde ise, birden bir yatırım yapmak, bir şeyin sahibi olmak söz konusu olabilir. Bir şekilde, şu an bulunduğunuz sosyal çevreden veya iş çevresinden uzaklaşma olabilir. Drakonik dolunay sağlık evinde, sağlığa özen zamanı.

Parlak şans yıldızı sizinle olsun dileklerimle.

Astrolog Semavii

Yorum Yapın