2019 Yılı Burçlar

974 views

2019 KOÇ BURCU

2019 yılında farklı kaynaklardan gelecek maddi gelirler, miras, nafaka veya komisyonlu işlerden beklentileriniz açısından şanslı bir seneniz olacak. Sizin için değişim rüzgarları kuvvetli esmekte. Hayatınızda durağan olduğuna inandığınız alanları değiştirmek için yardım ve destek alacaksınız.

Eğitim, akademik çalışmalarla uğraşıyorsanız, turizm ve benzeri yurtdışına yönelik bir uğraşınız, işiniz varsa zorluklarla gelen başarılar sizi bekliyor. Yeni yıl başlangıcı içsel sıkıntılar, ne yöne gideceğinizi bilememe hali ile geçebilir. Ancak 6 Şubat’tan itibaren Mars’ın burcunuza geçmesiyle harekete geçme ve ilerleme süreciniz başlayacak. Şubat ve Mart aylarında hızlı gelişmeler yaşanabilir.

2019 Tutulmaları Ocak ayında başlıyor ve yılın ilk tutulmaları hayata bakışınızda ani değişimler getirebilirler. Ev ve yaşam alanlarınızla ilgili aniden beliren taşınma veya yer değiştirme kararları alabileceğiniz gibi aile, ebeveynler, yakınlarınızla alakalı konular 21 Ocak tutulmasıyla aktive olurken, yılın ilk altı ayı bu konular gündeminizi meşgul edebilir. Temmuz ayında gerçekleşecek yılın ikinci tutulma serisi ise Ocak ayında başlayan konuların tamamlanmasını ve nihai sonuca ulaşmasını sağlayacak.

Bu sene gerçekleşecek Merkür gerilemeleri ise Vedik Astroloji de su ve hava enerjilerini aktive etmekte. Merkür Retro dönemlerinde masraflara, parasal yatırımlara ve gelir gider dengelerine dikkat etmeniz gerekmekte. Özellikle Mart ayında gerçekleşecek yılın ilk Merkür Retro’sunda giderleriniz adına dikkat etmenizde fayda var. Merkür gerilemesinin ikinci etabı Temmuz ayında gerçekleşiyor ki bu Retro da yakın çevreniz ve aile, ev konularında daha temkinli olmanız gereken bir sürece işaret etmekte. 2019 yılında sizin için temmuz ayı daha dikkatli yönetilmesi gereken, maddi ve manevi konularda şartları zorlamadan ilerlemeniz gereken bir döneme işaret etmekte.

Ele aldığınız konuların daha rahat ve akıcı olacağı aylar ise Mayıs sonu ve Kasım olarak dikkat çekmekte. Mayıs ayında burcunuzda konaklayacak Venüs, ilişkiler ve parasal konularda verimli bir dönem geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Koç Burcu 2019 Kariyer Etkileri

Aracı kurumlar, bayilik, sözleşmeli işler, franchising iş ve konuları, acenta ve benzeri iş alanlarıyla bağlantılı işleriniz ve görevleriniz bulunuyorsa bu sene şanslı bir sene geçirebilirsiniz.

Eğitim ve akademik konular ve turizmle uğraşan Koç burçları çok çalışacakları ama önemli deneyimler elde edecekleri bir süreç geçirecekler.

Emlak ve konut alım satımları, ev ve dekorasyon konularıyla ilgili uğraşılarınız var ise de daha çok yılın ikinci yarısı rahatlama ve beklentilerinize ulaşma potansiyelleriniz bulunuyor. İş alanlarınızda 25 Şubat ile 21 Mart arası güzel gelişmelere ve tekliflere açık olacaksınız. Ancak Nisan ayı boyunca maddi konulara, gelir gider dengelerinize önem vermeniz gerekmekte.

Bu yıl iş alanlarında yaratıcı enerjilerinizin arttığı, yeni fikirleri hayata geçirmek isteyeceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Eski kalıplardan, eski konu ve işlerden kurtulma yeni projeler içinde olma ve güzel değişimler yaşama potansiyelleriniz hayli yüksek.

Koç Burcu 2019 Aşk ve İlişkiler

2019 yılı aşk adına sizin kararlar alacağınız, var olan ilişkilerinizde kendi önceliklerinizi belirleme ihtiyacında olacağınız, bırakmak istediklerinizden özgürleşeceğiniz veya ilişkilerle ilgili beklentilerinizi gözden geçireceğiniz bir sene olarak aşk alanınızda dikkat çekmekte.

İlişkilere bakış açınızı yeniden değerlendirirken, dikkatinizi kendinize ve aşkta neye ihtiyacınız olduğuna yönlendirme eğiliminiz var. Sizi zorlayan partnerlerden ayrılma kararları çıkabileceği gibi daha önce uyumsuz olduğuna inandığınız kişilerle ilginç biçimde ortak alanlarınızın olduğunu fark etme döneminden geçeceksiniz.

Venüs’ün burcunuzda seyir edeceği 11 Mayıs ile 4 Haziran arası ilişkiler adına şanslı bir periyodunuz var. Mayıs ortasından itibaren ay boyunca dikkat çekme, flörte dönük olma eğilimleriniz hayli yüksek olacak.

2019 yılında ilişkileriniz açısından bilhassa yılın son çeyreğine dikkat etmekte fayda var. Karşı burcunuza yerleşecek Mars ile ilişkilerinizle bağlantılı radikal kararlar alabilir, özgürlüğünüzü kısıtladığına inandığınız beraberliklerinizi sonlandırabilirsiniz.

2019 BOĞA BURCU

İlişkiler, ortaklı işleriniz, yurtdışı konuları ve planları açısından hareketli bir sene geçireceksiniz. Başkalarıyla paylaştığınız, yürüttüğünüz iş ve konular açısından aktif ve değişimlere açık, yeni fırsatların önünüze gelebileceği hızlı bir sene olacak.

2019 hemen başı özellikle ilk üç aylık döngüde sağlık konularında hassasiyetler yaşayabilirsiniz, bu nedenle özellikle yılın ilk yarısı sağlık konularında bedeninize daha fazla önem vermeniz önemli. Yılın önemli etkilerinden birisi sizin için sağlık olacak ki bünyenize ve bağışıklık sisteminize dikkat etmekte fayda var.

Bu yılın tutulmalarında 6 Ocak ve 16 Temmuz tutulması sizin için değişim ve ani dönüşümler vaat etmekte. Hayatınızda değiştirmek, farklı bir alana taşımak, kapatmak veya yenilemek istediğiniz konularda ani kararları bu tarihler civarında almanız olası. Ocak ve Temmuz ayları sizin adınıza hareketli ve yenilenme dönemleri olan öne çıkıyor. Girişimlerinize dönük olacağınız ve uzun süredir hareket etmediğiniz konularda radikal kararlar alabileceğiniz bir sene sizi bekliyor.

Taşınma ve yeni bir yere geçme, ev veya iş alanlarınızda yenilenme etkileriniz de yine bu senenin aktif alanlarından. Taşınma ve benzeri bir süreci, ev değişimleri, satın alma veya kiralama gibi önemli ve uzun vadeli konuları Mart ve Nisan aylarına almayın. Bu dönemi özellikle ev değişiklikleri adına dikkatli geçirin. Yaz ayları ev konularıyla ilgili gelişmeler yaşayabilir, ani bir kararla ev değişikliğine gidebilirsiniz.

Boğa Burcu 2019 Kariyer Etkileri

İş alanlarınızda bu yıl ortaklı işleriniz, proje çalışmaları, teklifler, yeni iş fırsatları açısından hareketli ve tempolu bir dönem geçireceksiniz. Beklemediğiniz teklifler alabilirsiniz ki özellikle Mart ayında önceden yaptığınız bir görüşme, sonuç alamadığınız bir işinizin yeniden gündeme gelmesi söz konusu. Nisan ayını teklifler adına dikkatli geçirmeniz hayrınıza olacaktır.

2019 boğa burçlarına iş ve kariyer açısından ortaklıklarını ve birlikte çalıştığınız kişileri gözden geçirme, ilişkileri yeniden değerlendirme olanağı verecek. Bazı ilişkilerde ve kontaklarınızda, ortaklarınızla bağlantılarınızda kopmalar, yenilenmeler yaşanabilir. Yapılanma sürecini de deneyimleyeceksiniz ve fark ettiğiniz ama üzerinde durmadıklarınızı daha mücadeleci bir şekilde ele alacaksınız. Parasal alanlarda kendi kazançlarınıza güvenmeniz yerinde olacaktır. Yurtdışı ve benzeri kontaklar, iş görüşmeleri, uzak yerlerle çalışmalar açısından gelişmelere ve fırsatlara açık olacaksınız. Mart ayına iş kontakları ve iş alanları açısından dikkat edin. Haziran, Eylül ve Kasım ayları ise ele aldığınız konularda kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz ve parasal alanlarda şans etkilerinizin vurgulandığı aylar olacak.

Boğa Burcu 2019 Aşk ve İlişkiler

Karşı burcunuzda ilerleyen Jüpiter, Ocak ayında buraya burcunuz yöneticisi Venüs’ü de misafir edecek. İlişkiler adına ocak ayı hayli aktif olacak. Evlilik kararları, devam eden bir ilişkinin daha ciddi bir platforma geçmesi, adım atılması, sizin yoran bir ilişkinin bitip yeni bir beraberliğe başlamanız söz konusu.

İlişkiler adına hızlı gelişmeler yaşayacaksınız. Ocak, Eylül, Ekim ayları evlilik kararları almak, ilişkinizde ciddi bir adım atmak söz konusu.

Devam eden ilişkiniz veya evliliğiniz adına ise Mart sonu ile başlayan süreçte Nisan ayının tamamında biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Aynı zamanda bu verdiğim aralıkta ilişkiniz adına beklenmedik kararlar da alabilirsiniz.

2019 İKİZLER BURCU

Bu yıl hedeflerinizi, yapmak istediklerinizi gözden geçirme ve yeniden belirleme senesi geçireceksiniz. Bugüne kadar yaptıklarınızı, aldığınız sonuçları iç değerlendirmeden geçireceğiniz adeta yapılanma senesi içinden geçiyor olacaksınız. Günlük rutinler, mesleki konular, meslektaşlarınızdan alacağınız yardım ve destekler açısından Jüpiter yanınızda olacak. Bu yardım özellikle yükselen burcu İkizler olanlar için meslektaşlar kadar, dayılar veya teyzeler gibi anne tarafından akrabalar vasıtasıyla da olabilir.

2019 yılının Vedik Astroloji’ye göre tutulmalarının bir kısmı da burcunuzla bağlantılı olacak ki özellikle Temmuz ayı İkizler burçları açısından hayli hareketli geçebilir. Nisan ayından itibaren burcunuza geçecek olan Rahu ile yükselen burçları İkizler olanlar için hırslı ve hedefe dönük hareket edecekleri bir sene söz konusu. İş, kariyer, ilişkiler tüm alanlarda kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Ortaklı işler, ortaklıklar, ilginç projeler, bugüne kadar yaptığınızdan daha farklı alanlara veya projelere yönelme gibi norm dışı, farklı alanları yeniden revize edecek, hayata her yönü ile farklı bakmaya başlayacaksınız.

10 Mayıs ile 25 Haziran arasında burcunuzda ilerlemeye başlayacak Mars sizi hareketlendirirken, yılın başından itibaren organize etmeye çalıştığınız birçok konuda Mayıs ikinci yarısından itibaren mücadeleci bir tutum içinde adım atmaya başlayacaksınız.

2019 yılında Mayıs ile Ağustos arası sizin için hızlı ve yoğun etkiler içinde geçecek. İş ve kariyer konuları başta olmak üzere, yaz aylarından itibaren başlayan hızlanma ve temponuzda genel bir artış bu yılın yaz aylarından itibaren daha atraksiyonlu geçmesine olanak vermekte.

2019 İkizler Burcu Kariyer

Bir süredir beklediğiniz, umduğunuz ve sonuç almak istediğiniz birçok konuda Nisan ayından sonra hızlı gelişmeler yaşayacaksınız. Yurtdışı konuları, yurtdışıyla alakalı beklediğiniz kontaklar, yeni proje alanlarında görüşmeler adına bu yıl Mayıs ayından itibaren ummadığınız gelişmeler olabilir.

Bu yıl Jüpiter mesleki konular, iş alanları ve meslektaşlarınızdan gelebilecek destekler adına yanınızda… Yeni iş arkadaşlıkları, yeni görüşmeler ve kontakların önünü açan gezegen aynı zamanda zorlu rakipler, ummadığınız insanların sizi rakip görmesi ve düşmanlık yapmasıyla da uğraşmanıza neden olabilir. Bu nedenle fırsatlara dönük olmalısınız ama bir yandan da gardınızı iyi alıp, herkese güvenmeden ilerlemeniz de gerekmekte.

Yılın başında bilhassa yükselen burcu İkizler olanlar için Ocak ve Şubat ayları iş ve kariyerde hızlı gelişmeler olacak.

Merkür Retro’sunun etkin olacağı Mart ayı boyunca kariyer ve iş alanlarınızda önemli başlangıçlar yapmayın. Eski konular, kontaklar mart ayında yeniden revize olabilir ama yeni konulara başlamak için bu yıl Mart ayının tamamı, 7 Temmuz ile 31 Temmuz arası ve 31 Ekim ile 20 Kasım arası uygun değil.

Ortaklı işler adına özellikle Temmuz ayı önemli fırsatlar getirebilir. Temmuz ve Ağustos aylarında iş ve kariyer adına yeni olanaklar ve şanslara açık olacağınız etkileriniz var.

2019 sonunda Aralık ayı gerçekleşecek yılın son tutulması ortaklı konular, iş ortaklıkları açısından hareketli bir ay geçirmenize neden olabilir. Temmuz ayında başlayan iş gelişmelerine Aralık ayında dikkat etmek gerekebilir.

2019 İkizler Burcu Aşk ve İlişkiler

2019 yılı hayata karşı beklentilerinizi değiştirirken, ilişkiler adına da radikal kararlar alabilirsiniz. Devam eden ilişkileriniz, evliliğinizde var olan sorunlarınız varsa bu konularda değişimlere gitme, radikal kararlar alma eğilimleriniz artacak. Özellikle yılın hemen başında Ocak ve sonrasında Temmuz ayı ilişkileriniz adına yol ayrımlarından geçebilirsiniz.

İlişkiler alanınıza Nisan ayından itibaren yerleşecek olan Ketu (Güney Ay Düğümü) ile kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bir yandan da beklentilerinizin, karşı taraftan taleplerinizin değiştiği bir sene içinden geçeceksiniz.

Şubat ayında karşı burcunuzdan ilerleyecek olan Venüs evlilik ve ilişkiler adına şanslı bir ay geçirmenize destek verecek.

Yılın hemen başı Ocak ve Şubat ayları evlilik kararları alma, evlilik teklifleri veya teklifler alma adına hareketli olacaktır.

Temmuz ayında burcunuzda bulunacak Venüs sizi dikkat çekici kılıyor ki ilişkiler ve aşkta Temmuz ayı şanslı bir döneminize işaret etmekte.

Yılı kapatırken tekrar karşı burcunuza 21 Kasım ile 15 Aralık arası geçecek olan Venüs ile evlilik, ilişkiler, eşinizle alakalı kararlar açısından hareketli bir döneminiz var.

2019 YENGEÇ BURCU

2019 yılının Yengeç burcu açısından en önemli vurgusu ilişkiler, aşk ve çocuklarla ilgili önemli kararlar almaları ve yeni gelişmeler yaşamaları şeklinde olacak. Çocuk sahibi olmak isteyen yükselen Yengeç burçları bu yıl ilk çocuk veya yeni bir bebek sahibi olma konusunda şanslı olacaksınız. Her durumda çocuklarla ilgili konularda odaklanacağınız bir sene olacak.  Diğer yandan aşk ve ilişkiler adına da hareketli bir sene sizi bekliyor.

Eğitim alanları, eğitim çalışmaları konusunda işleriniz veya ilgi alanlarınız varsa, kişisel gelişim başta olmak üzere yeni eğitimler alma, bakış açınızı geliştirme fırsatlarınız söz konusu.

Vedik Astrolojisine göre bu yılın tutulmalarının bir kısmı burcunuzla bağlantılı olacak. Yakın süreçte 21 Ocak tutulması burcunuzda gerçekleşirken, yeni senenin hemen başında kişisel alanlarınız başta olmak üzere yeni kararlar, adımlar ve önemli değişimlerle seneyi karşılayabilirsiniz.

Yurtdışı planlarınız, yurtdışıyla ilgili kontaklarınız, yolculuk organizasyonlarınız varsa bu sene Mayıs ayından itibaren yılın sonuna kadar bu alanlarda da hareketli bir süreç geçirebilirsiniz. Maddi konularda özellikle yılın ikinci yarısından itibaren biraz dikkatli olmanız, gelir gider dengenize önem vermeniz gerekmekte. Harcamalarınız açısından planlı olmanız gereken bir sene geçireceksiniz. Özellikle yurtdışı seyahatleri ve benzeri alanlarda planladığınızdan daha pahalı organizasyonlara girerken tedbirli olun.

Bu senenin Merkür Retro’larından Temmuz ayı Retro’su burcunuzda olacak ki ailevi konularda eski konular Temmuz ayı boyunca dikkatinizi bu alana vermenize neden olabilir. Önemli adım ve başlangıçları Temmuz ayına denk getirmemeniz yerinde olacaktır.

2019 Yengeç Burcu Kariyer

Bu yıl iş ve kariyer alanlarında özellikle yurtdışı konuları ve kontaklar, eğitim alanları, akademik çalışmalar, iş nedeniyle seyahatlerin artması, uzak yerlerdeki yeni iş olanaklarına ilgi duymanız söz konusu olacak. Diğer yandan kişisel gelişimle bağlantılı işler yapıyorsanız bu alanlarda gelişme göstermeniz, öne çıkmanız söz konusu. Jüpiter’in desteğini aldığınız bir sene geçiriyorsunuz ki bu etki kendinizi gösterme, öne çıkarma, daha rahat ifade etme ve şansınızı yanınıza alma anlamında sizi parlatacak.

Merkür gerilemelerinde 2019 ikinci yarısına denk gelenler, Temmuz Retro’su ve Kasım Retro’su eski konuların, yarım kalmış işlerin yeniden ele alınması ve revize olması adına hareketli zamanlara işaret etmekte. Ancak bu aylarda yeni işlere başlarken biraz daha temkinli olmanız yerinde olacaktır.

İş ve kariyer alanlarınızda hareketli dönem Mars’ın kariyer evinizden geçtiği zamanlar olacak ki özellikle 6 Şubat ile 24 Mart arası Mars iş alanlarınızı hareketli bir tempoda tutacak. Mart ayının Merkür Retro’suna da denk gelmesi bu ayı özellikle dikkatli geçirmenizi ve düşünmeden adım atmamanızı gerektirmekte. Şubat 2019 ise iş alanlarında hareketli zamanlar olacak. Öncelikle yeni kontaklar ve girişimler adına hızlanacaksınız.

25 Haziran ile 11 Ağustos arasında burcunuzda ilerleyecek olan Mars ile daha sonuç odaklı olacak, sahip olduklarınızı korumaya yönelik hareket edeceksiniz. Bu tarih aralığı iş ve girişimleriniz için önemli adımlar atma potansiyellerinizi arttırıyor ancak elbette Temmuz ayına denk gelen Merkür Retro’suna dikkat etmek kaydıyla.

Bu yıl maddi konularda yılın başından itibaren yoğunlaşacağınız işlerinizin sonucunu Ağustos ve Eylül aylarında alma ihtimalleriniz güçlü olacak. Maddi alanlarda yılın son çeyreği güzel gelişmeler yaşanabilir.

2019 Yengeç Burcu Aşk ve İlişkiler

Aşk ve ilişkiler adına şanslı bir sene yaşayacaksınız. Jüpiter aşk konusunda sizi Kasım ayına kadar desteklerken, yeni bir ilişki, flörtler açısından gelişmelere açık olacaksınız. Ocak ayı boyunca ilişki alanınızda bulunacak olan Venüs ile aşk ve ilişkilerde şanslı ve hareketli bir dönem geçireceksiniz.

Ayrıca 23 Temmuz – 16 Ağustos arasında Venüs’ün bu seferde burcunuzdan yapacağı geçiş dikkat çekmenizi, bekarsanız yeni bir ilişki yaşamınızı daha rahat kılacak dönemler arasında.

Tutulmalar döngüsünde ise özellikle 21 Ocak tutulması burcunuzla bağlantılı olacak ki bu Ocak ayını Venüs desteği ve tutulmalar etkisi ile ilişkiler konusunda yeni başlangıçlar, devam eden ilişkinizde yeni bir sürecin başlaması gibi değişim dönemi ile geçirebilirsiniz.

2019 yılında gerçekleşecek Merkür Retro süreçleri içinde ise Temmuz gerilemesi ile 31 Ekim ile 20 Kasım arasına denk gelen Merkür Retro’su ilişkiler ve aşk konularında eski sevgililer, eski bir hikayeyi yeniden gündeminize getirebilir. Özellikle Kasım 2019 döneminde devam eden ilişkilerinizde daha temkinli ve esnek olmanız yerinde olacak.

2019 ASLAN BURCU

Bu yıl şans ve bereket gezegeni ev, aile, yuva ve gayrimenkul alanlarınızdan geçerken, bu konularda atağa geçmenizi, ailenizden destekler almanızı, gayrimenkuller ve yuva alanlarınız, iş yeriniz veya taşınmazlarınızla alakalı karar almanızı, alım satım konularında hareketli bir sene geçirmenizi sağlayacak.

2019 senesi kendi iç enerjinizi dengelediğiniz, evinizde daha huzurlu ve mutlu olabildiğiniz, kendinize vakit ayırıp, bir süredir yapamadığınız birçok konuda harekete geçebileceğiniz bir seneye işaret etmekte.

Evden çalışma, iş ve benzeri alanlarda daha özgür olma, iş zamanlarını biraz daha kısıtlayıp, ailenize, kendinize vakit ayırmanız açısından hayli verimli bir sene olacak. Spritüel konularda ilginç araştırmalar yapabilme olanakları yakalama, önemli açılımlar yaşama potansiyellerinizin yüksek olduğu bir sene olacak.

Hedeflerinizi yeniden belirleyeceğiniz bir sene bilhassa yılın ikinci yarısı Mayıs ayından itibaren sizin adınıza aktive olacak. Özellikle yükselen Aslan Burçları kendilerini revize edecekleri, değişik konulara geçebilecekleri, fiziksel ve içsel olarak değişimden yana olacakları bir sene geçirecekler. Ay burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar daha yoğun olarak değişim senesi etkilerinden geçiyorsunuz. Bakış açınız, istekleriniz, hedeflediğiniz konular daha belirgin olacak ve beklettiğiniz işler, düşünceler, projeler için daha atak ve mücadeleci olacaksınız.

Ele aldığınız her konuda farklı bakış açıları geliştirme ve değişiklik yaşama ihtiyaçlarınız artıyor. Bu noktada kendinize zaman ayırma isteğinizde artacak.

Bu yıl arkadaş çevreniz değişiyor. Daha farklı insanlarla tanışma, görüşme farklı insanlarla kontaklar kurma ve arkadaşlık etme, yeni ve daha önce birlikte olmadığınız gruplar içinde bulunmanız söz konusu olacak. Hayatınızdan insanlar gidebilir, uzun süredir taşıdığınız bir ilişki, bir aşk veya zorla yaptığınız bir işle ilgili radikal kararlar alabilir, ani ve şaşırtıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

2019 Aslan Burcu Kariyer

Hedeflediğiniz iş ve projeler, beklediğiniz haberler ve gelişmeler adına Ocak ve Temmuz aylarında hayli hareketli bir dönem yaşayacaksınız. Bu yıl medya, basın, eğitimler, yayıncılık ve benzeri konularda hareketli bir sene geçireceksiniz. Eğitim veriyorsanız, eğitim almayı düşünüyorsanız, akademik çalışmalarınız varsa bu konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

24 Mart’tan itibaren, 9 Mayıs’a kadar kariyer ve iş alanlarınızda aktif ve çok koşturmalı bir dönem geçireceksiniz. Girişimler, bekleyen projelerinizin aniden atağa geçmesi, özellikle Nisan ayından sonra çevrenizden gelecek desteklerle farklı bir alandaki bir süredir düşündüğünüz bir iş veya girişimin aktive olması söz konusu.

Parasal konularda ise şanslı bir sene geçireceksiniz. Bir süredir bekleyen duran bir iş maddi olarak gelir elde etmenize neden olabilir. Ancak bu yıl Temmuz ayına maddi konular ve giderler açısından dikkat etmek gerekmekte. Gelir gider dengelerinizi yaz aylarında iyi ayarlamaya, planlı olmaya dikkat edin.

Parasal konularda, Nisan ve Mayıs ayları ile Eylül ve Ekim aylarında daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

2019 Aslan Burcu Aşk ve İlişkiler

Aşk ve ilişkiler adına yılın ikinci yarısı özellikle sonbaharla başlayan süreç biraz daha şanslı olduğunuz bir döneme işaret etmekte. Yılın ilk yarısı dikkatiniz daha çok iş, projeler, kişisel gelişimle alakalı alanlarda olurken, sonbaharla birlikte aşk ve ilişkilerde özellikle bekar Aslan burçları için hareketli zamanlar başlayacak.

2019 yılında ilişkilerde tutulma dönemleri aktif olurken, bu yılın tutulmaları sizi aşkta radikal kararlar içine itebilir. 6 Ocak’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sorunlu ilerleyen bir ilişkiyi bitirmenize, net kararlar almanıza neden olabilecek daha vurgulu etkiler barındırmakta. Ocak ayı ilişkiler adına hareketli ve daha önce aldığınız bir kararı veya fark ettiğiniz ama adım atmadığınız bir konuyu sizin için önemli kılacak.

Yaz aylarının tutulmalarından 16 Temmuz Tutulması, yeni bir ilişkiye geçmenize, beklenmedik bir aşk macerası yaşamanıza olanak kılacak etkiler barındırmakta.

Temmuz aylarında başlayacak veya başlayan ilişkinizi Aralık sonunda gerçekleşecek tutulma ile adeta sınayacaksınız.

Tüm bu dalgalı süreçler ise özellikle yılın ikinci yarısı daha aktif biçimde ilişkilerde yeni maceralar yaşamanıza, bitişlere karar vermenize, sizi sıkan ve duygusal olarak bittiğini düşündüğünüz ilişkilerde ise artık durmayacağınıza işaret etmekte. 2019 yılında aşkta yenileniyorsunuz.

2019 BAŞAK BURCU

2019 yılının özellikle ilk yarısı yakın çevreniz, kardeşler, yakın arkadaşlardan destekler alacağınız ve dikkatinizin bu alanlara yoğunlaşacağı bir dönem olacak. Ailenizin, yakın çevrenizin sizin için önemli olacağı, kuzenler, arkadaşlardan önemli iyilikler veya yardımlar görebileceğiniz bir sene geçireceksiniz.

Girişim yılına girdiniz. Bu sene gerçekleştirmek istediğiniz planlar, adımlar, girişimler, projeleri aktive etmek, yaratıcı yeni konular bulmak adına hayli etkin enerjiler söz konusu. Beklettiğiniz işler, konular açısından fırsatlara, yeniliklere açıksınız.

Eğer yayıncılıkla ilgili iseniz veya sosyal medya üzerinden yapmak istediğiniz bir iş veya planınız varsa, 2019 yılında bu konuda harekete geçmek için güzel fırsatlar elde edecek, çevrenizden ummadığınız yardımlar alacaksınız.

Kariyer ve iş alanlarınızda hareketli bir sene sizi bekliyor. Vedik Astrolojisine göre yılın etkin tutulmaları kariyer ve iş alanlarınızı yeni bir döneme hazırlamanızı, iş değiştirmenizi, farklı konulara yönelmenizi sağlayacak etkileri açığa çıkaracak.

Gayrimenkul ve emlak sektörü ile bağlantılı işleriniz veya kontaklarınız, beklentiniz varsa, özellikle tutulma süreçlerinde emlak konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir beklettiğiniz, satılmayan bir menkul satılabilir. Veya siz ani bir kararla ev veya benzeri bir alıma karar verebilirsiniz.

Bu yıl duygusal alanlardan ziyade iş ve kariyer konuları, parasal beklentilerinizin yüksek olduğu bir sene geçireceksiniz.

2019 Başak Burcu Kariyer

Girişim yapmak, yaptığınız işleri farklı şekilde sunmak veya ele almak adına renkli bir sene geçireceksiniz. Yaratıcı enerjiniz devreye girerken, farklı deneyimler elde etme, iş hedeflerinizi yeniden belirleme eğiliminiz artacak.

Vedik Astroloji de önemli bir enerjiye sahip olan Rahu’nun kariyer alanınıza geçeceği Nisan ayından itibaren dikkatiniz kariyer ve iş alanlarınıza dönük olmaya başlayacak. İş ve kariyer konularında ki beklentileriniz artıyor. Daha hırslı olacak ve ticari noktaları öne çıkacak adımlar atacaksınız.

21 Ocak tutulması ile beklentilerinizi, hedeflerinizi yeniden değerlendirip, değişikler yapma ihtiyacınız artacak. 21 Ocak’la birlikte Şubat döneminde aktif olacak bu süreçte yeni fikir ve projelerde gelişmeler yaşayacaksınız.

Temmuz ile olgunlaşacak bu döngüde Temmuz ve Ağustos aylarıyla birlikte daha net sonuçlar almanız, değişik rüzgarlarını daha belirgin hissetmeniz ve girişimlerde bulunmak için harekete geçmeniz söz konusu olacak.

Yükselen burcu Başak olanlar daha ağırlıklı olmak üzere 30 Haziran ile 22 Temmuz arası kariyer alanında ilerleyecek olan Venüs, sizi bolluk ve bereket açısından destekleyecek etkiler barındırmakta.

25 Eylül ile 10 Kasım arasında burcunuzda harekete edecek olan Mars’ın yardımı ile iş konularında radikal kararlar alabilir, bir süredir devam eden bir ortaklık veya işi bitirebilir, yeni bir iş veya alana geçebilirsiniz.

5 Ekim, 27 Ekim arası ise maddi alanlar, parasal konularda şanslı bir dönem geçireceksiniz.

2019 Başak Burcu Aşk ve İlişkiler

Evlilik ve benzeri bir karar almak, adım atmak için bu yıl 16 Nisan ile 10 Mayıs arası şanslı bir döneminiz söz konusu.

Diğer yandan ilişkiler adına Şubat ayı hareketli bir süreç geçirebilirsiniz. Başta da aktardığım gibi bu sene ilişkiler adına daha rutin bir yıl geçirebilirsiniz. Odak noktanız bu sene daha çok iş alanları, aile ve yakın çevrenize dönük olabilir. Öte yandan sizin için önemli bir ilişkiyi veya devam eden beraberliği ailenizle tanıştırmak, nişan söz gibi bir adım atmak için yılın ilk yarısı vurgulu etkiler söz konusu.

Eylül ayı ile birlikte burcunuzda konaklamaya başlayacak olan Venüs aşkta sonbaharla birlikte hareketli bir döneme gireceğinize işaret etmekte.

Sonbaharla birlikte gerek Mars, gerekse Venüs’ün burcunuzla etkileşimleri yüksek olacak ki Eylül ile başlayan döngü bilhassa Ekim’le birlikte ilişkiler adına hızlı gelişmeler içinde olmanıza neden olacak. Yılın ilk yarısı ise biraz daha rutin etkiler söz konusu.

2019 TERAZİ BURCU

Bu yıl maddi konular, parasal alanlar, finansal işler ve bu konularda gelebilecek fırsatlar, yeni olanaklar adına hareketli ve şanslı bir sene içinden geçiyorsunuz. Satış pazarlama, ticari konular, başkalarından gelebilecek gelirleriniz ve bu alanlarınızdaki beklentileriniz adına gelişmelere açık etkileriniz söz konusu.

Değerleriniz, değer verdiklerinizle alakalı konularınız odaklanacaklarınız arasında olacak. Bir süredir başlattığınız bir işiniz, girişiminizle ilgili bir konuda gelişmeler veya büyüme yaşayabilirsiniz. Konuşma, anlatma içerikli bir iş yapıyorsanız, eğitim veriyorsanız, tanıtımlara ihtiyacınız varsa yine hareketli ve tekliflere açık bir süreçten geçeceksiniz.

Tutulmalar ise girişimleriniz, yakın çevreniz ve sosyal alanlarınız üzerinde etkili olacak. Yılın bir teması da organizasyonlar, gruplarla kontaklar açısından hareketli bir dönem geçireceğinize işaret etmekte. Sosyal alanlarınızın değiştiği bir süreç geçirebilirsiniz. Arkadaşlar, yakın çevre, kardeşlerinizle alakalı konular ise daha çok içinizde dikkatinizi verdiğiniz diğer alanlar olarak dikkat çekmekte.

Nisan ayından itibaren yurtdışı kontakları, eğitim alanları, uluslararası işler, yabancılarla bağlantılı konularda hızlı gelişmeler yaşamanıza neden olabilir. Hukuk, eğitim, akademik işler içinde iseniz bu yılın ikinci yarısı hayli aktif bir dönem içinden geçeceksiniz.

Çevrenizle kontaklarınız, ele aldığınız konuları farklı açılardan değerlendirme açısından da kendi gelişiminiz adına yoğun bir dönem olacak.

2019 Terazi Burcu Kariyer

Satış ve pazarlama, finansal alanlar, mali konularla bağlantılı işleriniz mesleğiniz varsa bu sene gelişim senesinden geçiyorsunuz. Tanıtım, lansman, yeni bir işin veya yerin açılımı, duyurular açısından 2019 Kasım ayına kadar koşturmalarınız hayli fazla olacak. Yurtdışına açılma, yaptığınız işi daha farklı pazarlarda deneme veya büyütme potansiyeliniz artıyor.

Eğer hali hazırda yurtdışı kontakları olan bir işiniz varsa veya yabancı bir firmada çalışıyorsanız, Mayıs ayıyla birlikte yılın kalan döneminde yolculuklar, seyahatler artacak.

21 Ocak Tutulması hemen yılın başında kariyer ve iş alanlarınızda gelişmeler yaşamanıza neden olabilecek etkilerle geliyor. Ocak sonu ile başlayan döngüde Ocak, Şubat ve Mart ayı boyunca hayli yoğun bir iş temposu içinden geçebilirsiniz.

Maddi konularda Kasım ayı gerçekleşecek Merkür Retro’su parasal işler, adımlar adına daha temkinli olmanız gerektiğini vurgulamakta.

Bu yıl iş alanlarınızda bir süredir devam eden konuların maddi karşılıklarını almanız, yeni pazarlar, işler keşfetmeniz ve iş alanlarında bakış açınızı değiştirmeniz söz konusu.

2019 Terazi Burcu Aşk ve İlişkiler

İlişkiler adına dikkatli olmanız gereken süreç Mart ayı olarak öne çıkmakta. Diğer yandan yeni bir beraberlik veya aşk hayatınızda canlanma etkileriniz Mayıs ayında daha vurgulu olacak. Karşı burcunuzda Mayıs boyunca yolculuk yapacak Venüs, sizi ilişkiler, teklifler, duygusal konuların öne geçmesi adına desteklemekte.

Bir önceki yılda uzun süre burcunuzda konaklayan Venüs yılın son dönemini daha ilişki odaklı geçirmenize neden olmuştu. Yeni yılda ise 2019 daha çok iş ve parasal konulara odaklanarak başlıyorsunuz. Mayıs ayı ile birlikte tekrar canlanacak olan duygusal beklentileriniz yaz aylarında aşk hayatınızda aktif bir dönem geçirmenize neden olacak.

Bu yıl Mart ayı, Mayıs ve Haziran ayları ile Ekim ayları ilişkiler adına hareketli bir döneme işaret etmekte.

2019 AKREP BURCU

Bu yılın büyük bir bölümünü burcunuzda geçirecek olan Jüpiter şans ve talih açısından daha rahat olacağınız bir seneyi müjdeliyor. Öncelikle bu sene fiziksel olarak kiloya, beslenme biçiminize dikkat etmekte fayda var. Jüpiter kısmeti açtığı kadar iştahı da açar. Dolayısı ile 2019 boyunca dengeli beslenmeye, spor yapmaya önem vermeniz yerinde olacak.

Fırsatlar, yeni olanaklar açısından şanslı bir seneden geçiyorsunuz ama bu yıl boyunca para alanınızda ilerleyen Satürn özellikle yükselen Akrep iseniz sizi maddi sorumluluklar, kazançlarınızı uğraşarak elde etmek adına halen zorlamakta. Maddi kazançlarınız çok çalışma ve uğraşı sonucu geliyor fakat bir yandan da fırsatlara, yeni olanaklara açıksınız ve çevreniz tarafından destekleneceksiniz.

Tutulmalar maddi alanlarınızı fazlasıyla hareketlendireceği için genel olarak riskli yatırımlardan uzak durmanız yerinde olacak. Bilmediğiniz, anlamadığınız işlere girmeyin. Riskli bir yatırım ile şansınızı çok zorlamayın.

Ay burcunuz Akrep ise Sadesati döngüsünün son kısmına girdiniz ve bu yıl parasal konularda Ocak, Temmuz ve Aralık aylarına bilhassa yılın son ayları Kasım ve Aralık aylarına dikkat etmeniz ve finansal konularda gerçekçi olmanız gerekmekte.

Her durumda 2019 dönemi şans ve fırsatlar açısından bereketli bir seneye işaret etmekte. Çalışmayı ve elde edeceklerinizi uğraşarak almayı göze alırsanız, beklentilerinizi karşılayacak bir yıl geçirmeniz söz konusu.

2019 Akrep Burcu Kariyer

Tutulma dönemleri iş ve kariyer alanlarınızda gelişmeleri daha yoğun ve vurgulu yaşayacaksınız.  6 Ocak da beklenmedik gelişmeler sizi yeni fırsatlar içine alabilir. İlginç biçimde gelişen bir durum sürpriz bir iş kararı almanıza neden olabilir.

21 Ocak tutulması ise işinizle ilgili radikal karar almamak gerektiğini ve Ocak sonu ile Şubat ortasına kadar olan dönemi daha sakin ve gözlemleyerek geçirmenizin faydalı olacağına işaret etmekte.

Ocak ayında başlayacak bir girişim, adım veya kararınız Temmuz ayında sonuçlanabilir veya olgunlaşabilir.

Kariyer açısından yaz aylarını hareketli geçirebilirsiniz. Özellikle yurtdışı kontakları ve ortaklı işlerinizde Haziran ayı hareketli geçecek.

Ağustos sonu ve Eylül ayı boyunca kariyer alanınızda oturacak olan Mars ile bir proje, iş veya ticari bir adımınızda kendinizi gösterme, rakiplerle mücadele etme, ortaya çıkma etkileriniz yoğun olacak.

2019 Akrep Burcu Aşk ve İlişkiler

Aşk ve ilişkilerde burcunuzda konaklayan Jüpiter ile daha esnek ve konforunuza dönük bir süreç geçirebilirsiniz. Evlilik ve ciddi bir beraberliğe adım atma anlamında bu sene Haziran ve Temmuz ayları Venüs yardımı alacağınız dönemler olarak dikkat çekmekte.

Mart 2019 ise ilişkinizde biraz daha dikkatli olmanız gereken bir ay olacak. Öncelikle bu süreçte Merkür’ün ilişki alanınızda Retro seyrine geçmesi ve karşı alanınızda Mars’ın ilerlemesi ile zorlanan ilişkilerinizde kırılmalar, ayrılmalar, bitişler yaşanabilir. Eski bir ilişki nedeniyle kıskançlık sorunlarına, partnerinizle yaşanabilecek sıkıntılara özellikle Mart ayı boyunca dikkat etmekte fayda var.

Mayıs’la birlikte hızlanacak olan ilişki alanlarınız yaz aylarında evlilik kararları, adımları veya yeni bir birlikteliğin heyecanını yaşamanızı sağlayarak aşk hayatınıza yenilenme ve ivme kazandıracak.

2019 YAY BURCU

Vedik Astrolojisine göre yılın hemen başında Ocak ayında başlayan tutulma serisi burcunuzla bağlantılı olacak ve seneye hızlı ve yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Burcunuzda bu yılın sonuna kadar ilerlemeye devam edecek olan Satürn ile sorumluluklarınızın arttığı ve çok çalışma, elde edeceklerinizi uğraşarak alma potansiyellerinizin yüksek olduğu bir sene geçireceksiniz.

Satürn burcunuzda devam ettirdiği seyrine Ocak, Temmuz ve Aralık aylarında önemli tutulmalar ile vurgu yapacak. Bu aylar değişim dönemleriniz olarak dikkat çekmekte. İkili ilişkiler, ortaklı konular gibi başkalarıyla birlikte devam ettireceğiniz alanlarınızda duygusal kararlardan ziyade daha çok mantık ve akıl yürüterek ilerlemeniz yerinde olacaktır.

Ay burcunuz Yay ise Vedik Astroloji de Sadesati döneminin önemli bir aralığını yaşayacaksınız demektir ki Ay burcu Yay olanların bu yıl riskler almamaları, deneyimlerine odaklanmaları ve genişleme, büyüme sürecinden geçmediklerini daha çok sahip olduklarını korumaya özen göstermeleri gerektiğini bilmeleri yerinde olur.

Yükselen burcunuz Yay ise sorumluluklarınız bu sene de devam ediyor. Ailenizin veya kişisel alanlarınızın maddi yükleri artabilir ki gelir gider dengenize önem vermeniz doğru olacaktır. İş alanlarınızda tecrübelerinizin öne çıktığı, öğrenme ve fark etme senesi geçireceksiniz.

Sosyal alanlarınız aile ilişkileriniz adına ise seçim döneminden geçeceksiniz. Sizi yoran ekstra her şeyden kopmaya bakın. Yüklerinizin fazla ama tecrübelerinin de güçlü olduğu bir yıl geçireceksiniz. Vedik Astroloji’ye göre Satürn’ün bu yıl da burcunuzda konaklayacak olması öncelikle kişiliğinizin, hayata bakışınızın değişmesine neden olmakta. Tecrübelerinizi biriktirirken, bu yılın sonunda hayata bakışınız farklı bir kulvara doğru dönüşmüş olacak.

2019 Yay Burcu Kariyer

İş ve maddi alanlarda Ocak ayına hızlı gelişmeler, ani beliren durumlarla başlayabilirsiniz. Bu yıl yaptığınız iş dışında farklı arayışlarınızın arttığı bir sene olacak. Değişik sektörleri denemek, farklı tarzlarda işleri ele almak veya biraz ara vermek, dinlenmek arzunuz artabilir. Unutmayın ki hangi konuya veya işe yönelirseniz yönelin, Satürn yıl boyunca sizinle ve ele aldığınız her konuda liderlik etmeniz, sorumluluk taşımanız gerekecek. Durum böyle iken bilmediğiniz ve yepyeni konuları başlatmak adına bu sene çok ideal bir zaman olmayabilir. Daha çok bildiğiniz sularda, işlerinizi düzenli tutarak ve iyi organize olarak güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ay burcunuz Yay ise bu değişim etkilerini daha yoğun yaşayabilirsiniz.

Yurtdışı kontaklarınız varsa, yurtdışı bağlantılı işler yapıyorsanız bu sene farklı ülkelerden, yurtdışından teklifler almanız söz konusu.

İş ve kariyer konularında Nisan ve mayıs aylarına dikkat etmek, bu ayları rutin konularla geçirmeye çalışmak yerinde olur.

Temmuz ve Ağustos aylarında teklifler, yeni iş olanakları açısından güzel fırsatlar çıkabilir.

Yılın sonu Aralık ayını da biraz daha sakin ve radikal adımlardan uzak geçirmek yerinde olacak.

2019 Yay Burcu Aşk ve İlişkiler

Bu yılın tutulmaları ilişkiler adına önemli kararlar alarak, evlilik başta olmak üzere ilişkilere bakış açınızı değiştirmenize neden olacak etkiler vermekte. Kişisel olarak kendi sorumluluklarınız ve yükleriniz artarken, partneriniz veya eşinizden beklentileriniz de artıyor. Bu yıl size destek olacak, sorun üretmeyen ve çözümsel yaklaşan kişilerle yürüteceğiniz ilişkilere daha sıcak bakacaksınız. Bu etki sizi yoran ve zorlayan ilişkilerde rahat edemeyeceğinizi, birlikte yol alabileceğiniz kişilerle ılımlı ve esnek ilişkilere yönelmek isteyeceğinize işaret etmekte.

Sizi zorlayan ve yoran ilişkilerde Ocak ve Temmuz aylarındaki tutulmalarda kopmalar ve ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Ancak bir yandan da ilişki alanınız yalnız kalmanızı fazla uzatmayan göstergeler ile şenlenmekte. Bu etki birlikteliklerde ani ve keskin kararlar alabileceğinize ve katlandığınız değil, iyi hissettiğiniz kişilerle devam edeceğinizi göstermekte.

Şubat ayında burcunuzda konaklayacak Venüs ile ilgi çekeceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Karşı burcunuza haziran sonu temmuzla birlikte konaklayacak olan Venüs evlilik, flört gibi duygusal ilişkilerle bağlantılı konularınızı destekleyecek.

Mayıs ayında ilişki alanınızda ilerleyecek olan Venüs bu yılın birliktelikler açısından Mayıs’tan itibaren hızlanacağına işaret etmekte.

2019 OĞLAK BURCU

Hedeflerinizin büyüdüğü ve bu hedeflere giderken, yeni bir çevreyi, deneyimlediğiniz bir sene geçireceksiniz. Büyüten enerjisi ile hedefler ve kazançlar alanınızda 2019 Kasım ayına kadar aktif olacak Jüpiter sizi kazançlarınız, maddi beklentileriniz, çevreniz genişlemesi, farklı insanlarla tanışma, yeni ortamlara girme, sosyal alanlarınızın büyümesi anlamında hayli destekliyor.

Maddi konularda şanslı bir dönem geçireceksiniz. Özellikle 2019 sonbahar sonuna kadar olan süreçte kısmetli bir dönem sizi bekliyor. Organize olmanız ve bakış açınızı genişleterek büyük resimden bu yılı görmeye çalışmanız senenin etkilerini daha verimli kullanmanıza destek verecektir.

Ortaklı konular, iş ilişkiler, yeni kontaklar önceliğiniz olacak.  Bitmesi gereken bir ortaklıktan ayrılarak, yeni bir alana, iş ortaklığına, yeni iş ve organizasyonlara odaklanacağınız bir sene geçirebilirsiniz.

Yer ve mekan değiştirme, farklı bir sektörü deneyimleme, yaptığınız ve bildiğiniz bir işi farklı şekilde ele almak isteme ana temalarınızdan birkaç olarak vurgulu olacak.

Gerek duygusal konularda, gerekse iş alanlarınızda çevreniz ve görüştüğünüz insanlar değişirken, kendi içinize döneceğiniz, ilgi alanlarınıza ve kendinize odaklanacağınız bir süreç yaşayacaksınız.

Bu yıl düşmanları, arkadaşlarla gerçek dostlarınızı ayırt ettiğiniz bir yıl olacak. Ocak, Temmuz ve Aralık ayları fark etmediğiniz bir çok durumu, kişilerin gerçek yüzlerini görme ve anlama zamanları olarak dikkat çekici. Farklı açılardan bir çok kontağınızı, ilişkinizi görme netliğinde olmanız eskileri bırakıp yeni insanlara, yeni işlere doğru geçmenizi sağlarken, değişimin öne çıktığı bir sene geçirmektesiniz.

Eğer Ay burcunuz Oğlak ise Vedik Astroloji de Sadesati döngüsünü yaşıyorsunuz ki bu yıl önemli değişimler, hayata bakışınızın değişeceği bir sene olacak. Biraz daha kendi alanlarınıza çekilerek ve duygusal gelgitleri daha yoğun yaşayabilirsiniz.  Bu etkiye sahipseniz yatırımlarınızda risk almayın.

2019 Oğlak Burcu Kariyer

Eğer Ay burcunuz Oğlak ise bu sene yatırımlarda dikkatli olmanız önemli olacak. Gelir gider dengenizi iyi ayarlamalısınız. Yurtdışı konuları, yurtdışı yatırımlarında acele kararlar almayın, tüm etkileri iyi sentezleyin.

Yükselen burcunuz Oğlak ise hedefleriniz büyürken, beklemediğiniz yerlerden destekler almanız da söz konusu.

Yılın başını iş alanlarınız açısından hareketli geçireceksiniz. Ancak bu sene boyunca ekeceğiniz tohumları 10 Kasım sonrası Kasım ve Aralık ayında yani senenin sonunda toplamanız olası. Yılın ikinci yarısı ve sonbahar döngüsü iş konularında aktif ve yoğun etkileriniz var.

Ortaklı işler, iş kontakları, proje çalışmaları adına Ocak ve Temmuz ayları gelişmelere açık olacaksınız. Yılın başında yeni teklifler, iş olanakları açısından aktif aylar geçireceksiniz. Bilhassa Ocak ve Şubat ayları yoğun bir temponuz olacak.

2019 Oğlak Burcu Aşk ve İlişkiler

Duygusal konularda yüklerinizden hafifleme senesi geçireceksiniz. Öncelikle Ay burcu Oğlak olanlar ilişkilerde, evliliklerde yol ayrımlarına geçebilirsiniz. Yürümeyen ilişkilerin bitmesi, yarım yamalak devam eden birliktelikten kopma arzunuzun artması söz konusu.

Yılın başında burcunuzda konaklayacak Venüs, 25 Şubat ile 21 Mart arası ilişkiler, duygusal alanlarda hareketli olacağınıza işaret ediyor. Dikkat çekeceğiniz bir süreç olacak.

23 Temmuz ile 16 Ağustos arasında karşı burcunuza geçecek olan Venüs, evlilik, beraberliğiniz adına önemli bir adım atmanız veya yeni bir birlikteliğin destekli olduğu zamanları göstermekte.

Bu yıl, Şubat ve Mart ayları ile yıl sonu Kasım ve Aralık ilişkiler açısından daha şanslı olduğunuz zamanlar.

2019 KOVA BURCU

Hedeflerinizin öne çıktığı bir yıl geçireceksiniz. Özellikle iş ve mesleki alanlarda yükselen Kova burçları daha ağırlıklı olmak üzere gelişmeler, yeni açılımlar, kişisel çabalarınız ve kendinizi gösterme fark edilme potansiyelleriniz öne çıkıyor.

Kariyer ve iş konularında yeni projeler içinde bulunma, devam eden işlerinizin genişlemesi ve artması, bakış açınızı değişik alanlara çevirmeniz ve ilgilendiğiniz konuların geniş bir yelpazeye yayılması söz konusu olacak.

Birçok iş ile aynı zamanda uğraşacak, birçok konuyla meşgul olacaksınız. Bir önceki yılın bekleyen, duran etkileri bu sene toparlama ve düzenleme ile başlayıp, ilerleme ve hızlı yol alma şekilde devam edecek.

Tutulma süreçleri sosyal alanlar, arkadaşlarınız, hedefleriniz, aşk ve ilişkiler gibi majör konuları hayatınızda yeniden aktive ederken, bu alanları düzenleme, bakış açınızı değiştirme potansiyelleri içinde olacaksınız.

Dikkatiniz kariyer ve iş alanlarına yoğunlaşırken, yükselen Kova burçlarının bu yıl evlilikle ilgili adımlar atması söz konusu.

Nisan 2019 dan itibaren ilişkiler, hobiler, kişisel gelişim ve çocuklarla ilgili konulara sizi daha fazla yoğunlaştıracak olan Rahu ile bu alanlarda bakış açınızı değiştireceğiniz bir süreç geçirebilirsiniz. Çocuğunuz için önemli bir kararı masaya yatırmanız, onun adına bir konuda girişim yapmanız söz konusu. Özellikle mayıs ayı sonrası yurtdışı ve çocuklarla ilgili konularda karar vermeniz gerekebilecek.

2019 Kova Burcu Kariyer

Ocak ve Temmuz aylarında kariyer ve iş alanlarınızda önemli bir karar vermeniz, değişim etkilerinden geçmeniz söz konusu. Eğitim, kişisel gelişim, yayıncılık gibi işlerde uğraşılarınız varsa temponuz hayli artacak.

Ocak ayı yeni gelişmelerin olduğu, yepyeni bir başlangıca adım atacağınız bir ay olacak. Hızlı ilerleyecek olan gelişmeler Ocak sonu ve Şubat’la birlikte farklı insanları tanımıza, yeni bir çevreye girmenize ve farklı iş olanaklarına karar vermenize neden olacak.

Mayıs ayı ile birlikte yurtdışı kontaklarınız varsa bu kontaklarda artışlar ve teklifler yaşamanıza neden olabilir. Ağustos ve Eylül aylarında karşı burcunuzda seyredecek olan Mars hareketli bir dönem geçireceksiniz.

2019 Kova Burcu Aşk ve İlişkiler

Duygusal hayatınız ve aşk alanlarında Nisan ve Mayıs ayı ile birlikte tüm sene devam edecek hızlı ilerleyen bir dönem geçireceksiniz. Öncelikle ilişkilerden beklentileriniz değişiyor. Daha fazla ilgi isteyebilir veya karşı tarafın hoşnut olmadığınız yönlerini daha net görmeye başlayabilirsiniz. Bu süreçle birlikte ilişkilerle ilgili daha karmaşık ama aktif bir sene geçireceksiniz. Kişisel beklentilerinizin yükselmesi ile sizi yoran net görmediğiniz birlikteliğiniz varsa ayrılma, kendi yolunuza gitmeyi tercih etme potansiyeliniz artıyor. Özellikle Temmuz tutulmaları yarım yamalak giden her şeyi hayatınızdan çıkarıp, ilişkilerde net kararlar almanızı sağlayacak.

Mart ve Nisan aylarında burcunuzda seyredecek Venüs dikkat çekici ve ilişkilere dönük olmanızı sağlayacak.

17 Ağustos ile 9 Eylül arası ilişkiler adına şanslı olduğunuz ve bu konuya yoğunlaşacağınız diğer bir aralık olacak.

Evlilik ve benzeri bir adım içinse Ekim ayı uygun bir döneminiz var.

2019 BALIK BURCU

Bu yıl kariyer ve iş alanlarında yeni bir döneme geçmeniz, farklı deneyimlere adım atmanız söz konusu. Kendinizi geliştireceğiniz, önemli tecrübeler elde edeceğiniz bir sene olacak. Yeni bir işe geçme, başladığınız bir iş konusunda tecrübelerinizi arttırma, dönüşüm yaşama etkileriniz hayli güçlü olacak.

Ay burcunuz Balık ise Vedik Astroloji de Kandaka Sati süreci yaşıyorsunuz ki kariyer ve iş alanlarınızda dönüşüm etkileriniz aktif olacak.

Öte yandan yükselen burcu Balık olanlar ev ve aile, gayrimenkuller, ebeveynlerinizle ilgili alanlarında hızlı gelişmeler içinde olacaksınız. Yer değişikliği, ev değişikliği, farklı bir yere taşınma veya ev ve yuva alanlarınızda değişim yaşama ihtiyacınız artabilir. Özellikle Nisan ayından sonra bu konularda aksiyon içinde olabilirsiniz.

Bu yılın tutulmaları iş ve kariyer konularında değişimler yaşamanıza neden olacak. Ocak ve Aralık ayları biraz daha ağırlıklı olmak üzere yılın giriş ve çıkış dönemlerinde kariyerinizde yeni bir yola geçmeniz, hep yaptığınızdan daha farklı yolları veya süreçleri deneyimlemeniz olası.

Değişim etkileri artarken, ailevi konularda da hızlı gelişmeler olacak. İş ve aile arasında dengeleri bulmanız gereken hem duygusal hassasiyetlerinizin arttığı yoğun bir sene geçireceksiniz.

2019 Balık Burcu Kariyer

Ocak tutulmalarından özellikle 6 Ocak civarı iş ve kariyerinizle ilgili ani gelişmeler ve değişimlere açık olacaksınız. Yeni bir iş teklifi veya farklı bir alanla ilgili geçişler yıla hızlı girişler yapmanıza neden olabilir. İş sorumluluklarınızın arttığı, yüklerinizin fazlalaştığı bir sene olabilir ki hayatınızdaki ek sorumlulukları veya fazladan yaptığınız işleri elemine etmeniz önemli olacak. Ele aldıklarınızı uğraşarak ve mücadele ile yürüteceğiniz, çok çalışmanız gereken bir sene sizi beklerken, gereksiz yük ve işlerle vakit kaybetmemelisiniz.

Ocak ayı tutulma dönemi başlangıcı olurken sizin de değişimlere geçmeye başlamanızı tetikleyecek. Emlak işleri, eğitim alanları, koçluklar, danışmanlık türü işler yapıyorsanız yılın ilk 3 aylık dönemini daha da yoğun geçirebilirsiniz.

Yılın hemen başında burcunuzda seyretmeye başlayan Mars ile özellikle yükselen burcu balık olanlar hayli tempolu bir iş dönemi geçirecekler. Ocak ve Mart arasını bu nedenle düzenli ve planlı geçirmenizde fayda var. Nisan ve Mayıs ayları ise iş konularında esnek olmak, radikal kararlar alırken iki kere düşünmek gerekiyor.

Temmuzla birlikte yılın etkileri kariyerinizde dengelenmeye başlarken, dikkat etmeniz gereken ikinci tarih ise aralık ayı olacak.

2019 Balık Burcu Aşk ve İlişkiler

Duygusal konular ve aşk ilişkilerinde daha çok duygusal ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi revize edeceğiniz bir sene olacak. Bu noktada duygusal ihtiyaçlarınızdan ziyade akılcı adımlar atmaya özen gösterin. 16 Nisan ile 10 Mayıs arası burcunuzda ilerleyecek Venüs ile bekarsanız ilişkiler adına hareketli bir dönem geçireceksiniz.

Mayıs ayı sonrası ise yılın kalan bölümünde kişisel alan ve ihtiyaçlarınız artıyor ve ilgi beklentiniz yükseliyor. Daha sakin ve rutinde giden ilişkilerde şartları zorlayabilir, ilişkiyi mercek altına alabilirsiniz. Aileniz ile ilişkiniz arasında zorlanabileceğiniz bir sene geçirebilirsiniz. Özellikle kariyer konusunda yoğun geçecek 2019 da sizi yoran ilişkilere bilhassa yılın ikinci yarısı tahammülünüz azalabilir. Eylül ayı birlikteliklerde daha titiz ve detaycı yaklaşımlar sergileyebilir, bu süreçte aşk hayatınızda radikal kararlar alabilirsiniz.

Bu yıl ilişkiler adına Temmuz Tutulmaları gelişmeler açık olacak ve uzun süredir devam eden ve değiştiremediğiniz noktalarda kararlı adımlar atmanıza olanak sağlayacak.

Yorum Yapın