2 Temmuz Yengeç Güneş Tutulmasının Genel Etkileri

687 views

2 Temmuz 22.16’da Yengeç burcunun 10 derecesinde güneş tutulması gerçekleşiyor. İstanbul’ a göre çıkardığım tutulma haritasında Yükselen Kova. Güneş ve Ay Yengeçte 6.evde.. 6.ev iş, çalışma, sağlık konusunu ilgilendiren bir evdir. 
Tutulma haritasının Yükseleni Kovanın yönetici Uranüs Boğada Yengeç Ay ve Güneşle olumlu açı yapmakta. Bu iyi bir işaret. Tutulmanın gündemi her neyse hayatınızda, bunu bir başkasının desteğiyle yapabileceğinizi anlatıyor bu açı. Yanı kimse tek başına güçlü değil başkasına ihtiyacımız var bir hedefi gerçekleştirmek için veya bir beladan çıkmak için. Aslında tutulma etkisini Türkiye Istanbul seçimleri üzerinden yaşadı bile. “Ya hep beraber ya hiç birimiz” dedirten bir mesaj veriyor tutulma özetle. 
Sizler de hayatınızda bunu bir konuda yaşayacaksınız. 
Tutulmanın bir başka etkisi, şartlar ile sizin maddi koşullarınız uygun olmayabilir. Istediğiniz bir şeyi ancak destek ile alabilirsiniz. Yoksa beklemeniz gerekir. 
Finans, banka, borsayı da hareketlendiren olaylar olabilir.. Bankalar ve bürokrasiyle ilgili bir konu önemli günden olabilir özellikle. 
Bir şey daha dikkatimi çekiyor tutulma haritadinda. Yeni havaalanı hakkında giderek artan şikayetleri dikkate almak gerekir sonra bu konu ciddi bir krize dönüşebilir. Bu tutulma ve temmuz ayı bu konuyu da ciddi bir gündem yapabilir. 
Özgürlükle ilgili konu hala sıkıntılı görünmekle birlikte, bu konuda iyi haberler gelebilir. 
ASTROLOG SEMAVIİ

Yorum Yapın